PDA

View Full Version : БСП изгониха българите от България



miraclee
10-02-2009, 23:11
.. и ще продължават да ги гонят, но този път в лицето на техния човек Бойко. Бившето ченге вече почва да се излага. Не е въпроса "ДАЛИ", а "КОГА" ще ни стане ясно - няма бъдеще за България, ако децата са разделени от родителите си, когато от малки се учат как да живеят почти сами и да се справят с живота. Неслучайно престъпността се увеличава, неслучайно секса и дрогата са навсякъде!
Правете им евала на Станишев, Доган и Бойко, пък после се оплаквайте, че България потъва :?

acdcfenka
10-04-2009, 19:45
Ей, чудо нечувано. Това че ти искаш да се махнеш, махай се без да си търсиш оправдания. Виновни сме ние/народа/, а не управляващите че сме ги избрали. Престъпност има навсякъде, какво си мислиш, че в Америка няма престъпност? Във всяка нормално правова държава ИМА престъпност. Аре махай се, аз оставам, обичам село Бълхария. :-)

Nakadah
10-04-2009, 23:41
:razz:

CultureFlash
10-09-2009, 18:31
Е, не точно БСП, а БКП :) Бойко е като всички останали, това е ясно. Ако искаме България да се оправи, с бягство няма да стане. Има достатъчно възможности за интелигентните хора и тук. За някои неща няма, но от това за жалост не можем да избягаме.
И нима това отчуждаване между децата и родителите е изцяло вина на управляващите? Определено имат роля, доколкото се отнася до стратегии, закони и прилагането им, както и под формата на контрол за спазване правата на гражданите. Но ако ние сме си виновни, че управляващите ни са такива, то е и защото като цяло обществото ни е болно. Управляващите са такива, каквото е обществото. А на обществото не му пука, стига всеки индивидуален член да е доволен сам за себе си. Егоисти сме и това ни изяжда. Колко хора могат да се похвалят, че са настоявали за правата си за най-простите неща? За нормално медицинско обслужване без да плащаш под масата на лекаря, за запълване на дупка по улицата, където живеят; за касова бележка в магазина, ако щете?
Затова, miraclee, давай малко по-оптимистично :) Надежда за България има и тя е скрита във всеки един от нас.

miraclee
10-10-2009, 08:47
Съгласна съм с мнението ти, но повярвай - аз съм скрит оптимист :D , но това е реалността..