PDA

View Full Version : AVON



nomusicnolife666
10-03-2009, 08:11
копувате ли си продукти на AVON и с какво впечатление оставате от тях защото аз не съм много доволна не е това което се предлага бях си поръчала гланц в тубичка светло розово а те ми донесоха такова което бие на кафяво а пишеше същия цвят които исках :( :?

el4ooot0
10-03-2009, 08:15
еми да, те обикновено цветовете се разминават.. и аз бях поръчала един гланц в светло розово и ми го донесоха в някво такова тъмно червено :? :? Ама като цяло ня съм доволна от тях

iiordanova
10-03-2009, 08:16
Аз съм доволна , за сега.
Добри са им продуктите , а колкото до твоя гланц не знам.

maybeline
10-03-2009, 08:16
ами аз съм доволна.. последно си взех тоя новия гланц ..май дето и ти приказваш за него..коректор за пъпки,гел против черни точки,боди спрей.. който държи много ;p иии рол-он .. :)

POLLINA
10-03-2009, 08:17
поръчвам си отвреме навреме по някой гланц или лак за нокти
миии бива
ама лаковете са мн добри

nomusicnolife666
10-03-2009, 08:19
поръчвам си отвреме навреме по някой гланц или лак за нокти
миии бива
ама лаковете са мн добри сега от новия каталог си поръчах една спирала една черна със синя капачка някои ползвал ли е такава :(

POLLINA
10-03-2009, 08:21
аз спирали не поръчвам от ейвън (:

sweet_bubka
10-03-2009, 08:27
Аз не съм доволна от тяхните продукти от лосион за тяло ми излязоха пъпки,а един фон дьо тен беше с ужасен червен отенък. :?

nomusicnolife666
10-03-2009, 08:28
да геловете има за тяло не са хубави :( http://ecx.images-amazon.com/images/I/31GZEfmav8L._SL500_AA280_PIbundle-3,TopRight,0,0_AA280_SH20_.jpg сега съм с този и е много хубав мирише много и траино :grin:

3oPuTy
10-03-2009, 08:29
Голяма част от козметиката ми (и декоративна,и бяла) е от Ейвън и съм страшно доволна :-)

3oPuTy
10-03-2009, 08:30
да геловете има за тяло не са хубави :( http://ecx.images-amazon.com/images/I/31GZEfmav8L._SL500_AA280_PIbundle-3,TopRight,0,0_AA280_SH20_.jpg сега съм с този и е много хубав мирише много и траино :grin:
Имам същия душ-гел и лосион за тяло и наистина са адски хубави и трайни :-) :grin: :-)

nomusicnolife666
10-03-2009, 08:31
да геловете има за тяло не са хубави :( http://ecx.images-amazon.com/images/I/31GZEfmav8L._SL500_AA280_PIbundle-3,TopRight,0,0_AA280_SH20_.jpg сега съм с този и е много хубав мирише много и траино :grin:
Имам същия душ-гел и лосион за тяло и наистина са адски хубави и трайни :-) :grin: :-) досега не съм ползвала синиото само червено .. синиото хубаво ли е

3oPuTy
10-03-2009, 08:35
да геловете има за тяло не са хубави :( http://ecx.images-amazon.com/images/I/31GZEfmav8L._SL500_AA280_PIbundle-3,TopRight,0,0_AA280_SH20_.jpg сега съм с този и е много хубав мирише много и траино :grin:
Имам същия душ-гел и лосион за тяло и наистина са адски хубави и трайни :-) :grin: :-) досега не съм ползвала синиото само червено .. синиото хубаво ли е
Къде пък видя да казвам,че имам син?! :-o

nomusicnolife666
10-03-2009, 08:35
да геловете има за тяло не са хубави :( http://ecx.images-amazon.com/images/I/31GZEfmav8L._SL500_AA280_PIbundle-3,TopRight,0,0_AA280_SH20_.jpg сега съм с този и е много хубав мирише много и траино :grin:
Имам същия душ-гел и лосион за тяло и наистина са адски хубави и трайни :-) :grin: :-) досега не съм ползвала синиото само червено .. синиото хубаво ли е
Къде пък видя да казвам,че имам син?! :-o ами ддз може пък да си го ползвала :-D

Neopitom3na
10-03-2009, 09:23
амии поръчвала съм си някои работи, но от серията им Планет спа съм най- доволна.. мисля, че тя само си заслужава 8-)

girl91
10-03-2009, 09:39
да геловете има за тяло не са хубави :( http://ecx.images-amazon.com/images/I/31GZEfmav8L._SL500_AA280_PIbundle-3,TopRight,0,0_AA280_SH20_.jpg сега съм с този и е много хубав мирише много и траино :grin:
Имам същия душ-гел и лосион за тяло и наистина са адски хубави и трайни :-) :grin: :-) досега не съм ползвала синиото само червено .. синиото хубаво ли е
Къде пък видя да казвам,че имам син?! :-o ами ддз може пък да си го ползвала :-D

Темата нали е за продуктите на AVON?!?! Защо поствате в темата нещо, което не е на тази марка?!?! :D Аз съм доволна от всички продукти, които съм си поръчвала от AVON. Представител съм и имам доста неща.
:-D

GabiDuff
10-03-2009, 12:34
Аз съм доволна , за сега.
Добри са им продуктите , а колкото до твоя гланц не знам.

Na7a6a
10-03-2009, 15:49
Ами и аз съм доволна като цяло. Лаковете им определено са много добри, моливите за очи и лосионите също. А колкото до червила/гланцове - имай си едно на ум, цветовете са малко по-тъмни от на картинката. :)

emityyyyyyyyyyyyy
10-03-2009, 15:51
Аз съм доволна , за сега.
Добри са им продуктите , а колкото до твоя гланц не знам.
+

PepSsSi
10-03-2009, 21:40
поръчвам си отвреме навреме по някой гланц или лак за нокти
миии бива
ама лаковете са мн добри сега от новия каталог си поръчах една спирала една черна със синя капачка някои ползвал ли е такава :(

*puke* ужасна е!!! много се рони,сплъстява миглите....

иначе имам доста неща от Ейвън...доволна съм. Най-ми харесаха нещата от серията Foot Works с лавандула (оправиха ми гадните мазоли, на които нищо др не помогна) A Naturals от тях ползвам пилинг, гел, крем за лице... идеално ми действат :P единствено проблем имах с един душ гел от който се обринах...но всичко друго си е наред

ByK
10-03-2009, 22:45
амида поъчвала съм си но са много по - малки от показаните на картинките 8-)

rachel_billson
10-04-2009, 10:22
Имам няколко неща от Avon,но не ми харесват като цяло нещата. :?

titinkaa
10-04-2009, 10:46
поръчвам си отвреме навреме по някой гланц или лак за нокти
миии бива
ама лаковете са мн добри сега от новия каталог си поръчах една спирала една черна със синя капачка някои ползвал ли е такава :(
аз съм я ползвала и ми хареса,ама от Ейвън вече нищо не си поръчвам предпочитам да ида в магазина и да си купя квото ми трябва

guinessgirl
10-04-2009, 12:31
аз пък съм много доволна,обожавам лосионите за тяло и душ геловете..
гланцовете и лаковете също ми харесват,но не съм особено доволна от сенките и спиралите им.

VIPkuklichka
10-04-2009, 12:50
Лаковете им са трепач ! От гланцовете въщо съм много доволна :) Душгеловете също си заслужават ! :-D

yozii
10-04-2009, 14:42
Поръчвала съм си много неща и лично на мен много ми харесват ..

Blueberries
10-04-2009, 15:32
]Има и хубави неща,но други-тц.
Аз сега си поръчах два гланца,спирала и един рол-он.
Гланцовете са хубави.Спиралите-също(добре де-тези,които съм ползвала са хубави.. за другите,не знам).Спрейовете им за тяло са много добри.Аз имам два,страшни са.Ъ,не залагам на шампоани.Струват ми се некачествени.Парфюми не съм ползвала.И пудра имам една от Ейвън.От нея съм доволна.За друго не мога да дам оценка.

nomusicnolife666
10-05-2009, 10:28
сега ми доидоха порачките един гланц маничак colortrend хубаво мирише ма малко един такав лепне , споралата на color trend plump out е много хубава и също съм доволна от крема за раце avon care rich moisture :grin:

kikozebrata
10-05-2009, 18:01
за сега съм мн доволна :-)

petiam
10-05-2009, 18:04
на ЕЙВЪН душ - геловете и парфюмите са хубавии ... но продуктите им за черни точки (някакви кремове) са отврат :x
също така и кремовете са им добри :-)

nomusicnolife666
10-05-2009, 18:07
на ЕЙВЪН душ - геловете и парфюмите са хубавии ... но продуктите им за черни точки (някакви кремове) са отврат :x
също така и кремовете са им добри :-) аз имам един оранжев душ гел ексфолиант с едно като песачинки много хубаво мирише но сам много много по доволна от nivea cashmir moments много хубаво мирише и става много мека кожата .. в 5 се окапах излязох и още ми мирише раката

BigFakeSmile
10-05-2009, 18:11
поръчвам си отвреме навреме по някой гланц или лак за нокти
миии бива
ама лаковете са мн добри сега от новия каталог си поръчах една спирала една черна със синя капачка някои ползвал ли е такава :(


да, ползвах такава преди 2-3 години
добра е, определено, но разбира се има доста по-добри на Ейвън
аз съм доволна от тях...влюбена съм в спиралата Super SHOCK страшна е..
лаковете също са хубави, не засъхват даже и 2 години да ги ползваш...
и гланцовете не са лоши...
тези плодовите лосиончета за тяло също ми харесват много..
само тези тоалетни води..дадох 18 лв и като си пръсна се измирисва след 30 минутки..не си струва..спрейовете за тяло са същите...
но като цяло съм доста доволна

Smileyyyy
10-09-2009, 18:40
Амиии...Аз имам такъв спрей за тяло и много се изсушава кожата!!А за спиралата нямам оплакване.Гланцовете са супер.

irr3plac3able
10-09-2009, 19:27
аз съм доволна ... поръчвала съм си много неща и за сега не са ми пращали друго

bebygirl
10-09-2009, 22:42
dovolna sam ot vsi4ko , no nai 4esto izpolzvam 4ernite molivi spiralata super shok adski obem pridava i oduljava ,a i ne slebva kak to kazvat 12 pyti po obemni migli :P a su6to i rozavko 4ervilo. Su6to taka kosata mi ot nqkolko godini q kupq samo s6ampoanite i balsamite na avon,no ot tezi po skupite i sam dovolna. i DU6 GELOVETE POLVAM :shock:

Hilary_
10-10-2009, 07:15
за сега съм доволна от тях .. :-o не ми се е случвало да се обърка някоя поръчка или да не е цвета, който съм искала .. :-o

thedarkkiss
10-10-2009, 08:55
поръчвам си отвреме навреме по някой гланц или лак за нокти
миии бива
ама лаковете са мн добри сега от новия каталог си поръчах една спирала една черна със синя капачка някои ползвал ли е такава :(

СУПЕР ЯКАТА СПИРАЛА ,КОЛКО СТРУВА :oops: една от моя клас има много ми харесва ама таз не ми казва колко струва :x

Sunnyface
11-04-2009, 06:31
Ами аз съм доволна! Поръчвам си от там! Но повече си взимам душ гелове,лосиони,кремове. Гланцовете им не ми харесват! :?

slynchoo
11-04-2009, 08:00
Аз съм много доволна.Всеки месец си поръчвам по нещо.
Не ми се е случвало да ми се обърка поръчката.

lizzy
11-04-2009, 08:18
Момичето е право - наистина понякога на каталога цвета е един а като го поличим е различен от посочения . ( Става въпрос за червилта и гланцовете и то най-вече розовите ) На каталога са предстаени доста по - светли.
И на мен ми се е случвало .. Шанс :o
Затова сега си поръчвам един тон по-тъмен от този който искам за да съм сиг че ще е което ми трябва всъщтност :D

Bellezza
11-04-2009, 11:33
Обикновено аз използвам продуктите на Аvon и съм доволна .. Иначе трябва да се има впредвид разминаването на цветовете .. винаги ти носят по-тъмен затова трябва да се избира по светлия цвят :P :wink: :smt008

shutUp
11-04-2009, 12:13
поръчвам си
или душ гелове :smt003
или лосиони за тяло (сега ще си вземам със зелена ябълка )
останах разочарована от серията clear skin /май така беше/

Cucko0
11-04-2009, 14:57
доста съм доволна е да вярно е ,че цветовете на гланцовете и лаковете не си отговарят много много , но все пак съм доволна :-)

lizzy
11-04-2009, 14:58
поръчвам си
или душ гелове :smt003
или лосиони за тяло (сега ще си вземам със зелена ябълка )
останах разочарована от серията clear skin /май така беше/


Имам го този с ябълката но не ми харесва особено ..
С ягодката е по-хубав според мен :)

Cucko0
11-04-2009, 15:01
мм не ягодата е прекалено сладникав не ми харесва на какво мирише :D

mynichka
11-04-2009, 15:46
Лосионите ми харесват и един гланц (само един ми харесва, а съм си поръчвала доста). Парфюмите им са ужасни, измирисват се бързо.. :)

MadeOfWater
11-04-2009, 16:30
поръчвам си отвреме навреме по някой гланц или лак за нокти
миии бива
ама лаковете са мн добри сега от новия каталог си поръчах една спирала една черна със синя капачка някои ползвал ли е такава :(

аз я имам и е добра ;) лично аз съм доволна от нещата им

tonie__
11-04-2009, 16:35
имам балсам за устни,много хубав и сега съм си поръчала парфюми :) доволна съм

heiress
11-05-2009, 21:03
В действителност често има разминаване, но на мен доста от нещата ми харесват и съм доволна. Е, има и някои, които мисля, че са ужасни, но май всичко е индивидулано.

vagarious
11-05-2009, 21:12
Ами и аз от много време използвам козметика на Ейвън и точно един път бях прецакана.Иначе ми харесва крема за ръце с глицерин, гланцовете никога не са ми се разминавали, лаковете са супер..мм балсам за коса имах и бях доволна, но от шампоаните и спрейовете за тяло не съм доволна.От колекцията clear and skin мисля, че беше - имам едно за пъпки(е то е страхотно просто)..абе доволна съм като цяло. :)

silwinka
11-06-2009, 10:59
Доволна съм до този момент .. Продуктите им не са лоши , преди често поръчвах от тях , само че сега хич не ми остава време да се занимавам .. и си купувам няк'ва друга козметика от обикновен козметичен магазин .. колкото до гланца ти - има такава възможност , обикновено цветовете им леко се разминават , но са им много хубави гланцовете и спиралите !

Sladurchoo
11-06-2009, 19:33
имам мноого продукти на Ейвън ..

.. ами доста по-добри съм имала, но все пак има и хубави неща - не са лоши :)

Ambrosia
11-06-2009, 19:40
Спиралите от серията ColorTrend са пълни лайнa.

PepSsSi
11-07-2009, 16:47
Спиралите от серията ColorTrend са пълни лайнa.

да,подкрепям напълно :(
Иначе съ много доволна от Naturals серията...имам много от продуктите :) И едно мн хубаво масло за тяло иа на Skin So Soft :P

JCoutureJunkie
11-07-2009, 16:57
Момичета,искам да ви попитам нещо.Поръчвали ли сте от този сайт на Ейвън?Много искам тези обици,но не съм ги виждала в каталога,а ги намерих тук. http://shop.avon.com/shop/product.aspx?src_page=product_list.aspx&level1_id=300&level2_id=584&pdept_id=371&dept_id=441&pf_id=36266
Някой ако е поръчвал от тук моля да ми обясни някои подробности.Мерси предварително :-)

P.S. Сега видях,че временно сайта им не работи.Правели подобрения...

elenkaaa
11-09-2009, 09:32
Продуктите им не са много добри съставките в самите продукти не са качествени работех за тях много дълго време и клиентите не са доволни от мъжката козметика например се получават обриви на мъжете и за това не стават много много :)

roshlichka
11-09-2009, 10:18
ами и аз си бях поръчала червило което беше толкова бледо че чак приличаше на безцветно а ми донесоха наситено златисто червило но от черните моливи за очи съм най-доволна и само тях ползвам.

pinki
11-09-2009, 10:21
Голяма част от козметиката ми (и декоративна,и бяла) е от Ейвън и съм страшно доволна :-)
+ спрейовете им са мн трайни, особено този новия с бадеми :-) Доволна съм и от парфюмите, и лосионите, и сенките, и гланцовете.. абе от вс :P

pinki
11-09-2009, 10:28
Ами и аз от много време използвам козметика на Ейвън и точно един път бях прецакана.Иначе ми харесва крема за ръце с глицерин, гланцовете никога не са ми се разминавали, лаковете са супер..мм балсам за коса имах и бях доволна, но от шампоаните и спрейовете за тяло не съм доволна.От колекцията clear and skin мисля, че беше - имам едно за пъпки(е то е страхотно просто)..абе доволна съм като цяло. :)
относно шампоана , зависи от кожата :) Имам една приятелка тя пък се обрива от душ геловете.
Лаковете им наистина са мн качествени, спиралите също. За толкова години от както използвам козметика на avon не съм била разочарована :)

IbiZaA
11-12-2009, 13:48
Мн съм доволна от AVON даже :) Ако дойдете у нас ще видите че съм затрупана от козметика на AVON,че и представител станах преди няколко месеца!Най-обичам спрейовете за тяло с различните аромати :P

blondeVIP
11-12-2009, 15:31
Аз съм много доволна от козметиката на AVON, и съм влюбена в един гланц Cool Pоut. . за жалост го няма напоследък в каталозите. . искам да ви питам каква е разликата между тази камбанката :D и ! до изчерпване на количествата. . че нещо не я забивам :lol: ако има някой по-наясно ;dd

Sintya
11-12-2009, 15:37
Аз съм много доволна от козметиката на AVON, и съм влюбена в един гланц Cool Pоut. . за жалост го няма напоследък в каталозите. . искам да ви питам каква е разликата между тази камбанката :D и ! до изчерпване на количествата. . че нещо не я забивам :lol: ако има някой по-наясно ;dd
Камбанката е, че дадения продукт вече няма да го има в каталозите, а " до изчерпване на количеството " е, че бройките са малки в този каталог, но в следващия продуктът пак ще присъства (:

vagarious
11-12-2009, 15:54
Аз съм много доволна от козметиката на AVON, и съм влюбена в един гланц Cool Pоut. . за жалост го няма напоследък в каталозите. . искам да ви питам каква е разликата между тази камбанката :D и ! до изчерпване на количествата. . че нещо не я забивам :lol: ако има някой по-наясно ;dd
Камбанката е, че дадения продукт вече няма да го има в каталозите, а " до изчерпване на количеството " е, че бройките са малки в този каталог, но в следващия продуктът пак ще присъства (:

"До изчерпване на количеството" ще го има, докато не свършат бройките.Не се знае дали в следващия каталог ще го има. :) И аз знам, че "камбанката" е за последен път в каталога. :)

kotetokateto
11-12-2009, 16:03
Поръчах си фон дьо тен. Тоя дето го получих беше много по тъмен и са като си сложа се едно съм изгоряла :-x Поръчах си и рол-он за който пише, че не оставя следи, а блузата ми цялата е побеляла под мишницата, а я облякох чисто новааа :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x Въобще несъм доволна :-x

blondeVIP
11-12-2009, 17:13
Ох мерси и на двете :-) Ама много ме е яд. . искам си гланца, а когато го поръчах нещо се прецака и в следващия каталог вече го нямаше ;( Уфф молете се да се върне по някое време [angel]

kotetokateto
11-12-2009, 17:21
Ох мерси и на двете :-) Ама много ме е яд. . искам си гланца, а когато го поръчах нещо се прецака и в следващия каталог вече го нямаше ;( Уфф молете се да се върне по някое време [angel]


С теб съм :lol: Моля се 8-)

sanna
11-12-2009, 17:25
Ох мерси и на двете :-) Ама много ме е яд. . искам си гланца, а когато го поръчах нещо се прецака и в следващия каталог вече го нямаше ;( Уфф молете се да се върне по някое време [angel]


С теб съм :lol: Моля се 8-)
Кой гланц???
И аз се моля :D

blondeVIP
11-12-2009, 17:33
Дано молитвите помогнат :lol: то не е смешно, че е пъряиа гланц без който не мога ама какво да се прави :-#
http://img0.liveinternet.ru/images/attach/c/0//46/984/46984301_prod_1055410.jpg
етo този, само че друг нюанс :D:D:D:D

Adda
11-12-2009, 17:39
така и така си говорим за продукти на ейвън... и аз да попитам
поръчах си един гланц, сложих го, всичко 6, нали, но много започна да ми щипе, а не пишеше да има някакви такива ефекти... сигурно ви звуча тъпо, но съм чела че това е за по-обемни устни ... и в случая ли е така?

shyshinka
11-12-2009, 17:39
Dam :) Hubawi sa tezi glancowe, za ugolemqwane, deto ti iztrypwat ustnite, ot dush-gelowete i losionite za tqlo sym mnogo dowolna syshto. Moliwite sa meki, no se razmazwat byrzo. Spreiowete i tqh gi izpolzwam, nqkoi parfiumi.. abe pochti ot wsichko sym dowolna, bez ot shampoanite ;)

gia_sena_mono
11-12-2009, 17:47
Аз си поръчвам спирали от там. Някой път гланц или лосион.
Веднъж си поръчах розово червило, а ми донесоха тъмно червено. Името на цвета си беше същия като в каталога, но ....
А от моливите за очи на Калър тренд имам чувството, че ми се замъглява погледа, затова и вече не ги ползвам. :(

Sintya
11-12-2009, 18:12
Единственното нещо, което не ми харесва са шампоаните, но не тези на Naturals, а другите. Всичко други си е окей за цената, която плащаш. Пък и понякога е възможно цветовете да са по различни, но аз не съм попадала все още на такъв проблем.

bonbonkata011
11-12-2009, 19:00
Аз сега се чудя дали да си взема фон дьо тена с минерали

http://dev.avonsmoothminerals.com/images/bg_BG/product-images/sm-foundation2.jpg ето този
Има ли добри отзиви? Това все пак им е първият фдт с минерали и може да са пооплескали :D малко нещата...та искам да ви питам добър ли е, какво е покритието, запушва ли порите...
Аз като цяло съм доволна от продуктите им.Червилата им са много добри, както и лимитираната серия златисти перли за лице (или пък май бяха озаряващи нз...) спиралите им са много добри.Аз имам супер шок, и една за обем (черна със синя капачка).

cool4eto0
11-12-2009, 19:18
плодовите спрейове за тяло са супер :grin:

XxTheOnexX
11-12-2009, 19:50
Доволна съм от всичко, което ползвам от Ейвън. Имам няколко парфюма,а сега си ползвам "Пур Бланка" както и спрейчето за тяло, нищо че то е по-трайно от парфюма :D Лосионите за тяло също мн ги харесвам. В момента ползвам ябълката, а си поръчах пак ванилията - лосион и спрей за тяло. 2 спирали имам - оная със синята четчица и другата с розовата - тая със синята си я харесвам повече, обаче другата извива по-добре миглите щот е с по-различна четчица. Гланца наистина нещо не уцелиха цвета ама пък ми седи добре :D Едно кремче за ръце в зелена тубичка и жълта капачка имам - мн съм доволна и от него. От серията за пъпките имам тоника на спиртна осонова и винаги оставам удивена как може да остава толкова мръсно по памучето всеки път когато си мина с него лицето :lol: Бижутата им са много хубави. В новия каталог се влюбих в коледните обички ама..20 кинта..ше ме извиняват :-o

sanna
11-12-2009, 20:03
. В новия каталог се влюбих в коледните обички ама..20 кинта..ше ме извиняват :-o

ЗНАЧИ НЕ СЪМ САМО АЗ 8-)

lovey0u
11-12-2009, 20:37
. В новия каталог се влюбих в коледните обички ама..20 кинта..ше ме извиняват :-o

ЗНАЧИ НЕ СЪМ САМО АЗ 8-)

и аз, и аз :D

мн са готини :-)


по темата:ми за сега нямам оплаквания от Авон, продуктите им не са лоши ;)

heiress
11-13-2009, 05:31
На мен ми изглеждат много детски обичките... незнам.. и аз ги загледах, ама... супер малки са и някви точно като за деца... може би за 3-та или 4-та дупка- да.. ама иначе....