PDA

View Full Version : Mоля помогнеете



moneycomeme
10-03-2009, 08:32
Здравейте!Компютърът ми от няколко дни има странни прояви със звука.Например пускам си някоя песен и дополвината се чува,после спира звука,после пак се чува...колкото само да ме нервира....И днес си пускам един филм-същата работа...започва-спира и пак за почва..и пак спира...Държа да кажа,че съм страшно невежа със знанията си в тази област и имам нужда от помощ.Ако някой знае от къде може да е проблема или как да ми помогне нека ми пише.Благодаря предварително :)

LaffyTaffy
10-03-2009, 09:05
Провери колонките,може да са сдали багажа.

moneycomeme
10-03-2009, 09:10
Мда проверих,обаче не е от тях :?

LaffyTaffy
10-03-2009, 12:01
хм ,с коя програма ги отваряш?може там да е проблема.

ivanstef
10-03-2009, 12:33
Не. Драйвер е. Нещо не е инсталирано както трябва и не използва правилния капацитет.

Outlaw87
10-05-2009, 21:19
каза 13 годишния пиклио

до авторката на темата да даде shot от device mngr-а и add/remove-а.

doomkillerr
10-05-2009, 21:39
каза 13 годишния пиклио

до авторката на темата да даде shot от device mngr-а и add/remove-а.

Аз пък не мога да разбера "Outlaw87", какво ще ти помогне да установиш проблема след, като видиш скрийншотите на "mngr-а и add/remove-а" :lol: :?

perer
10-05-2009, 22:22
Щом не е от колонките значи проблема е или в драйвера на аудио картата, или в самата нея.
Тъй като каза, че си невежа в това ето малко обяснение.
Кликни с десен бутон върху My Computer и цъкни на Properties -> След това на Hardware и после Device Manager. Там кликни на + на Sound Devices и кажи какво пише там т.е. модела на саунд картата ти. После ще ти намеря нов драйвер и дано се оправи. Ако не, значи картата ти е заминала или по-точно заминава си. :P

П.П. Като си помисля, така няма да стане. Най-добре свали Everest от замундата, намери звук и ми кажи модела на аудио картата ;)

ivanstef
10-06-2009, 06:11
каза 13 годишния пиклио

до авторката на темата да даде shot от device mngr-а и add/remove-а.

Пич, първо не съм 13 годишен и второ се обзалагам, че си тъп като консерва, но поне си мълчи там където не разбираш.

DrugarqS
10-06-2009, 06:17
каза 13 годишния пиклио

до авторката на темата да даде shot от device mngr-а и add/remove-а.

Пич, първо не съм 13 годишен и второ се обзалагам, че си тъп като консерва, но поне си мълчи там където не разбираш.

Напълно съм съгласен с Другаря! Партията се подкрепя...
outlaw87 Total Loser!

Другарю, пратил съм ти аватар....

DrugarqM
10-06-2009, 06:23
каза 13 годишния пиклио

до авторката на темата да даде shot от device mngr-а и add/remove-а.

Пич, първо не съм 13 годишен и второ се обзалагам, че си тъп като консерва, но поне си мълчи там където не разбираш.


МАНИ ГО ТОЯ!

WHAT A TOTAL LOSER ! ! !