PDA

View Full Version : *..Цветни лещи с диоптър..*



InloveAgain
10-03-2009, 08:47
Здравейте на всички. Имам няколко въпроса относно цветните лещи с диоптър. Искам да си взема ,но не съм много запозната,затова ако може да ме информирате малко относно цените и това дали се забелязва,че са с диоптър или не.

bloodymirror
10-03-2009, 09:36
Цветните лещи стигат горе-долу до 100 лв,ако разбира се не си купиш някакви по-изтънчени или по-скъпи.
--
Така..значи сега ще ти дам малко съвети,относно цвета на лещите :)
Значи: Ако естествения цвят на очите ти е кафяв, трябва да избереш виолетови, зелени или сини контактни лещи.

Ако кожата, косата и естествения цвят на очите ти имат свежи синьо-червени подтонове, трябва да избереш лещи в топли цветове като светло кафяв.

Ако кожата ти е тъмна, може да се насочиш към ярко оцветените лещи!

Ако естествения ви цвят на очите е син, може да избереш лещи със сив или зелен отенък.

Ползваш ли грим? - Избери цветни лещи, които ще изпъкват на фона на цвета на сенките и спиралата ти.

Ако кожата, косата грима и цвета на очите ти са топли, може да избереш топъл цвят на контактните лещи като лешниковия, който да ти подхожда и подчертава.


Ако не ти помогнах-ето ти сайт,в който ще провериш какъв цвят ще ти подхожда. :) http://www.freshlookcontacts.com/colorstudio.html

ameli
10-03-2009, 09:51
как може диоптъра да личи?! на очилата личи ли-не! :)

InloveAgain
10-03-2009, 09:52
а тези с диоптър имат ли някаква разлика в цената :)

bloodymirror
10-03-2009, 10:03
Mмм кой с диоптер? нали ти казах-стигат до 100 лева,зависи какви си избереш-ако си избереш на Gucci,нормално да е над 100 лева,ако нещо др те интересува,питай :) :-)