PDA

View Full Version : Маалко помощ :)



YourStar
10-03-2009, 09:44
Искам да разбера как се казва това чудо от този клип/виждала съм го,но нямам представа под какво име да го търся/
http://www.vbox7.com/play:674a7f9f това е клипа,а търсеното нещо е от 00:43 - 00:44 :) :) :)

ameli
10-03-2009, 09:48
какво общо има с козметиката и диетите?! и нещото сее казва пръчка :lol:

YourStar
10-03-2009, 09:55
Скъпа ameli номерът ти да бъдеш ориДЖинална не мина,така че можеш да си замълчиш и най-културно да се оттеглиш от тема,в която явно няма как да бъдеш полезна/ махни си мустафелите и тогава ми спори за Козметика/ :-)

Abigoria
10-03-2009, 11:04
Нунчаку се казва. Първо е било инструмент за лющене на ориз :) но после е станало верижно оръжие, използвано от японското население за самозащита при атака на самураите. В карате, ушу и нинджуцу се използва предимно :)

ameli
10-03-2009, 16:03
Нунчаку се казва. Първо е било инструмент за лющене на ориз :) но после е станало верижно оръжие, използвано от японското население за самозащита при атака на самураите. В карате, ушу и нинджуцу се използва предимно :)



Скъпа ameli номерът ти да бъдеш ориДЖинална не мина,така че можеш да си замълчиш и най-културно да се оттеглиш от тема,в която явно няма как да бъдеш полезна/ махни си мустафелите и тогава ми спори за Козметика/

нямам и намерение да съм "ориДЖинална", просто питам какво е общото :? и какво ще правя си е моя работа

YourStar
10-04-2009, 06:23
Абе,народе може да си губите времето да пишете за някаква китайски измишльотини,но не и да помогнете....Страшно сте се озлобили всичко в тоя форум/наистина сте много злобен народ тука/Къде искате да слажа темата във Здравни проблеми и болести? Ако никой не е забелязъл подобни теми / свързани със дрехи/ се слага точно ТУК. :-x

ameli
10-04-2009, 11:22
:razz: не ми се спори с теб :lol: http://www.ookami-bg.org/images/nunchaku.jpg това ли търсиш как се казва

tonie__
10-04-2009, 11:23
само аз ли си мисля,че момичето питаше за черното елече?

Abigoria
10-04-2009, 11:25
Абе,народе може да си губите времето да пишете за някаква китайски измишльотини,но не и да помогнете....Страшно сте се озлобили всичко в тоя форум/наистина сте много злобен народ тука/Къде искате да слажа темата във Здравни проблеми и болести? Ако никой не е забелязъл подобни теми / свързани със дрехи/ се слага точно ТУК. :-x

Виж кво, шибаните пръчки са японски и се казват така! Тва, че на тебе не ти харесва, е съвсем друга тема. Аз не съм от хорта, които се заяждат за щяло и нещяло! Научи се как да се отнасяш с хора, които ти помагат...Което ще рече: първо провери и след тва ругай... Мърла...

j_adore2
10-04-2009, 11:27
само аз ли си мисля,че момичето питаше за черното елече?
^ И аз така мисля,да каже тя все пак ;)

ByK
10-04-2009, 12:05
нищо не схванах ама све тая :lol:

Vincitore
10-04-2009, 12:49
Кое не сте схванали - момичето търси как се казва на такъв тип елече , а не някакви пръчки ! :D За това и темата е в този раздел . А иначе за елечето - нз как се казва , то си е елече ама късичко :-o Май си няма специално име !

PinkFloydSound
10-04-2009, 12:57
It resembles a wide belt with braces. :-P Or it`s just a kind of a bodice.

YourStar
10-04-2009, 14:24
Хора,хорааааа.ДА питам за късичкото елече.. :-x :razz:

ameli
10-04-2009, 17:04
ми да беше казала така още в началото ... и стига руга :?