PDA

View Full Version : Вид дрогиране?



vanesa0pld
10-03-2009, 10:53
Здравейте.Искам да ви попитам едно нещо.Накратко ще разкажа историята.
Сега съм в нов клас и вече започнахме да се поопознаваме.И в четвъртък си говорехме с едно момиче за пушенето и въпросното момиче казва:Еми то и аз пуша..чай :-o И аз някаква започвам да се смея :D а тя вика:Не бе,наистина не се бъзикам.Разказа ми как увива чай в някава специална хартия и после това нещо до пуши..и наистина не се бъзикаше.Показа ми направената от нея ''цигара;; :o
Та искам да ви попитам това вид дродиране ли е...и вредили на здравето.
П:П-Моля без отговори от рода-''Еми опитай''....Не искам да ставам наркоманка :?

mrtn
10-03-2009, 12:49
Като начало чая не е наркотик :lol:
И аз не съм пушил такова нещо, но са ми казвали, че било гадно, не е дрогиране просто стана по известно и може би е някакъв заместител, на тревата, да се утолят. Пък дали вреди на здравето не знам. И все пак ако греша поправете ме.. :)

amk933
10-04-2009, 19:06
Ами нищо чудно! Това съм го чувал и е пълна простотия точно като чубрицата, с която се правеха на големи "гъзар(к)и" едно време. Шантав свят - какво очакваш. Тъпи и "готини" дегенерати навсякъде. Вече очаквам и изсъхнали лайна да пропушат и после като лъхнат с уста да си мислят, че пърдят. България днес, тук и сега. :-|

balon4eee
10-04-2009, 19:17
ХахахАХаАХхахХахахАХаАХха хХахахАХаАХхахХахахАХаАХх ахХахахАХаАХхахХахахАХаАХ хахХахахАХаАХхахХахахАХаА ХхахХахахАХаАХхах
КОПЕЛЕ КАКВИ ХОРА ИМА КОПЕЛЕ БОЖЕ ТИ СИ КОПЕЛЕ :lol: КАКВО ПРИЧИНЯВАШ НА ХОРАТА КАТО ГИ СЪЗДАВАШ .


МОМИЧЕ НИКОГА НЕ ПИПАЙ ЧАЯ !!!! ЩЕ СЕ ПРИСТРАСТИШ ОТ ПЪРВАТА ДРЪПКА ! НЯМА ДА МОЖЕШ ДА СЕ ВЛАДЕЕШ И ЩЕ ИЗПРОДАДЕШ ЦЯЛАТА ВИ КЪЩА ПРЕДИ ДА СИ СЕ ОСЪЗНАЛА ЗА ЧАЙ !!! ЗА НИЩО НА СВЕТА НЕ ПИПАЙ ЧАЯ ЧУВАШ ЛИ МЕ !! ТОВА Е ОПАСНА ДРОГА ОТ ТЕЖКА ФОРМА ! ЩЕ УМРЕШ !

vanesa0pld
10-04-2009, 19:22
ХахахАХаАХхахХахахАХаАХха хХахахАХаАХхахХахахАХаАХх ахХахахАХаАХхахХахахАХаАХ хахХахахАХаАХхахХахахАХаА ХхахХахахАХаАХхах
КОПЕЛЕ КАКВИ ХОРА ИМА КОПЕЛЕ БОЖЕ ТИ СИ КОПЕЛЕ :lol: КАКВО ПРИЧИНЯВАШ НА ХОРАТА КАТО ГИ СЪЗДАВАШ .


МОМИЧЕ НИКОГА НЕ ПИПАЙ ЧАЯ !!!! ЩЕ СЕ ПРИСТРАСТИШ ОТ ПЪРВАТА ДРЪПКА ! НЯМА ДА МОЖЕШ ДА СЕ ВЛАДЕЕШ И ЩЕ ИЗПРОДАДЕШ ЦЯЛАТА ВИ КЪЩА ПРЕДИ ДА СИ СЕ ОСЪЗНАЛА ЗА ЧАЙ !!! ЗА НИЩО НА СВЕТА НЕ ПИПАЙ ЧАЯ ЧУВАШ ЛИ МЕ !! ТОВА Е ОПАСНА ДРОГА ОТ ТЕЖКА ФОРМА ! ЩЕ УМРЕШ !
добре де малко прекалих,но бях под вълнение... да пушиш :lol: чай

balon4eee
10-04-2009, 19:29
айде простено ти е 8-)

EarthShaker
10-04-2009, 19:37
това е третата такава тема, която чета ДНЕС...

10 теми по-надолу има друга.. ти бавна ли си?

Lilzz3
10-04-2011, 23:44
Ами нищо чудно! Това съм го чувал и е пълна простотия точно като чубрицата, с която се правеха на големи "гъзар(к)и" едно време. Шантав свят - какво очакваш. Тъпи и "готини" дегенерати навсякъде. Вече очаквам и изсъхнали лайна да пропушат и после като лъхнат с уста да си мислят, че пърдят. България днес, тук и сега. :-| хахахах това е просто уникално ама и донякъде вярно докъде стиганаха тези хора чубрица чай .... :razz: аз всъшност съм малка 7 клас но цигари дрога или някви подобни не са за моята уста ;) момиче не гледай другите какво правят "ВСЕКИ СЕ РАЖДА ОРИГИНАЛЕН НЕ УМИРАЙ КАТО КОПИ" това е бърза смърт и от моя клас имам минимум 16 пушаци а сме 29 послушай ме както и др. изразени мнения по темата !

maksimal
10-05-2011, 11:37
Чаят сам по себе си не е вреден, както и да го приемаш. Но става ли въпрос за пушене, все пак ти вреди заради поетите катрани или там какви бяха вредни вещества от пушека.

DragonLady
10-05-2011, 15:12
Чаят сам по себе си не е вреден, както и да го приемаш. Но става ли въпрос за пушене, все пак ти вреди заради поетите катрани или там какви бяха вредни вещества от пушека.

+1

whiteterror
10-05-2011, 15:19
Май всички досега писали в темата не знаят на какво се вика чай. Сериозно ли си мислите, че това е обикновен чай...

DesireToFire
10-05-2011, 20:36
Май всички досега писали в темата не знаят на какво се вика чай. Сериозно ли си мислите, че това е обикновен чай... exactly, но до колкото знам той пак не се пуши.

Shturrrche88
10-06-2011, 08:45
Май всички досега писали в темата не знаят на какво се вика чай. Сериозно ли си мислите, че това е обикновен чай... exactly, но до колкото знам той пак не се пуши.
Блажени са малоумните, само това мога да кажа :razz: