PDA

View Full Version : При включване..



vesito0
10-03-2009, 12:19
Та така да ви кажа и аз моя проблем.. Значи свалих си програмата Multyskype да отварям по 2-3 скаипа едновременно.. и ся като си включа компютъра ми излизат от тези.. да си избера Pick a task.. и ми се показват PC или Multyskype.. ох нз дали ме разбрахте и аз го обясних едно хубаво 8-) та искам да ги махна направо като си включвам да си се пуска без да избирам.. :D идеи?

ivanstef
10-03-2009, 12:33
Нищо не разбрах. Туки една снимка.

DarkAngelOfHope
10-03-2009, 12:39
ами multiskype прави нов акаунт на компютъра затова ти дава да избереш с кой акоунт да влезеш в компа. Влез в контрол панела и от User Accounts изтрий multiskype после зарежи тая програма и си смъкни skype launcher че не прави такива проблеми :) Ако си със skype 4 виж ->Тук (http://vguides.net/lessons.php?id=20)<- а и да си с по стар skype пак погледни че има линк към skype launcher

Успех :)

vesito0
10-03-2009, 12:44
ами аз вече съм със Skype Launcher.. успях да го изтрия тоя multyskype.. мерси :) може да заключвате вече :-)

ivanstef
10-03-2009, 12:47
ами аз вече съм със Skype Launcher.. успях да го изтрия тоя multyskype.. мерси :) може да заключвате вече :-)

А това не го казвайте. Според мен е много тъпо. Винаги се намира нещо да се допълни.

vesito0
10-03-2009, 12:59
мии нека остане ако мислите, че наистина може да изникне нещо, което да се допълни ;)