PDA

View Full Version : не мога да свърша :(



deusex
10-03-2009, 14:20
Здравейте. Имам много глупав проблем и не знам как точно да го оправя. Не мога да свърша по време на секс. Това можеби се случва често при момичетата, но аз съм момче, което прави проблема много притеснителен... иначе на чикия нямам проблем, но като съм с момиче мога да си клатя много време без изобщо да мога да свърша :(

vesito0
10-03-2009, 17:31
лошо .. лошо.. Предполагам, (не мога да съм сигурна щот съм момиче) че ти се случва така, защото си свикнал на чикия ;)

deusex
10-03-2009, 17:34
може и така да е. то сигурно за жените е добре това, щото обикновено момчетата свършват бързо, пък аз ако мога цяла нощ да откарам ще е яко нали ама все пак...

drTeen
10-06-2009, 11:52
опитайте с различни пози, при които да получаваш, различна стимулация и усещане

hahavteen
10-07-2009, 10:41
С новият ми приятел имаме същият проблем и ще работим по въпроса. Всичко е в главата така че се научи да се отпускаш и се освободи от страхове и притеснения. Може би те е страх да покажеш слабост, или си останал с впечатлението че секса/спермата е нещо мръсно и може би момичето ще се погнуси, или пък просто си имал травмиращи изживявания, може някое момиче да е направило коментар който да те е засегнал... Мога до утре да изреждам възможни причини за проблема така че по-добре седни на спокойствие и си помисли добре каква е причината при теб. Също говори с партньорката си защото може много да ти помогне.
Успех :) :)

UnKnOwNmAtTeR
10-08-2009, 09:47
Според мен не се възбуждаш достатъчно или просто не можеш да се отпуснеш :( Сигурно вкарваш прекалено много мисъл и притеснения...

lincheto0o
10-16-2009, 14:58
от притеснение е сигурно .. :)