PDA

View Full Version : Не мога да споря постоянно



desitoyoy
10-03-2009, 16:22
Има едно момиче от моя клас, което се казва се Камелия. Тя е супер твърдоглава и не приема мнения различни от нейното. Скоро измисли идеята в класната ни стая да има папагали и ме пита и аз и казвам, че не ми допада идеята и спорихме много далго време. Хич не ми пука какво мисли, но тя започна да навива момичетата и момчетата срещу мен. Сега може би около 70% от класа ни не ми говорят, а другите се държат гадно с мен. Справям се и не ми пука кой знае колко. Не пиша темата, за да се оплаквам от живота си, а по-скоро да попитам как да се справя с Камелия? В един час по психология трябваше да правим групова задача и да си измисляме синволи и някви такива. В една група бяхме аз, Крис, Румяна и Камелия и още други. Крис е от хората, които винаги имат мнение и си го отстояват до край. Обаче за синвола не можахме да се разберем и стана така че започнахме да спорим аз, Крис и Румито срещу Камелия ама не се преборихме и стана на нейната. Много съжелявам, че ви занимавам с моите проблеми, но наистина трябва да намеря начин да се справя. Благодаря предварително.

Luscious_Heart
10-03-2009, 16:42
За какво ви са папагали ве? :razz: За да повтарят думите на даскала и да помните по-лесно ли? :-D

desitoyoy
10-03-2009, 16:46
Ми... и аз съм на мнение, че не ни трябват, но няма значение това сега. Моля ви наистина ми трябва помощ как да ми чува малко мнението...

charmy
10-03-2009, 16:53
Папагали в класната стая..омг.Тва за първи път го чувам :lol: Тая бавна ли е бе?!?!Кажи и да се не прай на толко отворена и да спре с глупавите идеи!!!!!

elito0o0o0
10-03-2009, 16:53
За какво ви са папагали ве? :razz: За да повтарят думите на даскала и да помните по-лесно ли? :-D+1 Като толкова иска папагал да си вземе за вкъщи :? Баси лиглата :(

LoveRetroMusic
10-03-2009, 17:00
Баси хората сте, как 3-на човека се съобразяват с 1 ? Не мога да го проумея :-o

Biskfitka
10-03-2009, 17:39
Баси хората сте, как 3-на човека се съобразяват с 1 ? Не мога да го проумея :-o +1 Освен всички на сте слабохарактери,а тая да е няква кифла и всички да и се мазнят..виждала съм такива случаи... :?

HanopkaH
10-03-2009, 17:43
Кой клас си ?

Complicated
10-03-2009, 17:47
Кой клас си ?

И как така се оставяте една лигла да ви командва?

PurpleDream
10-03-2009, 18:06
събирате се целия клас и я спуквате от бой...
на мене ако ми падне такова животно 3 дена ще и блъскам главата в стена и ще я ритам в бъбреците...

desitoyoy
10-03-2009, 18:59
Много благодаря зА подкепата. Ми не мисля че съм слабохарактерна напротив даже това е причината да настройва всички срещу мен. Ми съучениците ми са някви кифли и лигльовци и и се мазнят (нямам си идея защо, може би за да няма панаири) Е, сама няма как да се оправя с нея или поне ми писна да се опитвам. И на всичкото отгоре като разбра, че няма да стане с папагалчетата реши да навива съучениците ми за зайче... Абе то нейните инфантилни идеи край нямат... ПОМОЩ!! Какво да правя като пред мен съучениците ми говорят едно, а пред нея друго. То тея хора или си нямат мнение или ги е бъз да си го кажат. Какво да правя бе хора?

Ax3
10-03-2009, 19:18
За какво ви са папагали ве? :razz: За да повтарят думите на даскала и да помните по-лесно ли? :-D

^ :D

Я стани и забии на тая един шамар и и кажи, че ако още един път ти се противопостави (не зачете) мнението ти ще е размажеш лицето на стената! Лелее какви нагли хора... сички искат на тяхното да стане ест! ОТСТОЯВАЙ СИ ПРАВОТО! (пак дърдоря глупости)

desitoyoy
10-03-2009, 19:44
Не дърдориш глупости, а напротив. То всъщност най-вече май ми се сърдят, че вечерта е имало родителска и мама е казала, че не е удачно да има папагали, ама аз и бях казала ако стане въпрос да си каже мнението. И тя ми вика че трябвало да обяснявам, че тя не знам си какво си имала в предвид ама аз и кАзах, че на лигли като тях обяснения няма да давам и, че хич не съжалявам, че съм си казала мнението. А и Камито като ме пита дали съм за или против и аз и викам ми против и тя взе да ме обижда. Била съм тъпа, съдистка, безотговорна, лигава и не знам си още каква. А въпроса с шамара после ще си имам проблеми, защото тя е лигла и ще се оплаче на майка си, че после до класната, че до нашите ... абе дълга и широка, а и е настроила класа ни срещу мен и може да си изпрося аз боя...

Ax3
10-03-2009, 19:47
Не дърдориш глупости, а напротив. То всъщност най-вече май ми се сърдят, че вечерта е имало родителска и мама е казала, че не е удачно да има папагали, ама аз и бях казала ако стане въпрос да си каже мнението. И тя ми вика че трябвало да обяснявам, че тя не знам си какво си имала в предвид ама аз и кАзах, че на лигли като тях обяснения няма да давам и, че хич не съжалявам, че съм си казала мнението. А и Камито като ме пита дали съм за или против и аз и викам ми против и тя взе да ме обижда. Била съм тъпа, съдистка, безотговорна, лигава и не знам си още каква. А въпроса с шамара после ще си имам проблеми, защото тя е лигла и ще се оплаче на майка си, че после до класната, че до нашите ... абе дълга и широка, а и е настроила класа ни срещу мен и може да си изпрося аз боя...

Нищо... тя ще си намери майстора... скимнало и нещо и трябва да стане задължително

desitoyoy
10-03-2009, 20:00
няма да мога да я изтърпя, наистина някой ден ще си изпроси боя. Не съм бъзла, но съм отговорен човек, ама няма да стане така

charmy
10-03-2009, 20:13
ще си намери майстора някой ден!Остави я, не и обръщай внимание, и като нещо те пита се прави,че не я чуваш и ако вече много почне да досажда й кажи, че не ти се занимава с бавни хора,които не са ти на нивото :)

desitoyoy
10-03-2009, 20:25
Абе тя настройва класа ми срещу мен и ме обвинява, но не пряко ами казва на тях какво сам направила нищо, че тя не е била там и, че се знае кой е виновен, тя казва че съм аз и точка... Ужас как няма да и обращам внимания

charmy
10-03-2009, 20:35
Еми увикай я пред целия клас едно такова хубаво и да не се обажда повече :)

elito0o0o0
10-03-2009, 20:40
Сори,ама на такива като тая,ако не разбират от дума трябва един хубав бой ,че да се усети малко на кой свят е..;) Такива ги е имало,има ги и ще ги има.. аз поне бързо ги оправям,кат им шибна главата в чина и ша са свестат малко.. 8-)

desitoyoy
10-03-2009, 21:12
Ели, трябва и тая да дойдеш да я оправиш, че не я трая вече. А относно увикването не мисля, че ще стане, но от опит глава не боли...
А и още нещо, някъде се появи нещо от рода, че съм слабохарактерна. Аз не мисля, че е вярно, но взех да се замислям... Вие как мислите???

ByK
10-03-2009, 23:16
о боже.. не е обръщай внимание 8-)

desitoyoy
10-04-2009, 16:53
Абе аз след време ще и го върна и колкото по-късно, толкова по-мръсно