PDA

View Full Version : За кичурите направени с лекарства



sg399mi
10-03-2009, 18:47
Така.. Първо да кажа, че знам, че има няколко теми по този въпрос.
Ъмм.. правя тази тема за тези които нищо не са разбрали (аз) .. Значи разбрах лекарствата:

Розово-Фуксин
Лилаво-Пиоктанин
Зелено-Гранофорин
Ами ко праим ако искам синио а

Разбрах и, че се смесва с балсама ама как точно и така нататъка НЕ знам.. Разбрах и че се намира в аптеките.. не разбрах точно колко пари е колко време идържи и понеже някой казват че на кестенява коса не става а други, че седи перфектно искам някой да седне ще му отнеме 10 мин и да ми обясни подрбно как се прави какво става защо колко време и така нататъка скайп веднага ще дам моля ви за тези "неразбралите" (аз) ! :-o 8-[

woshata
10-03-2009, 18:48
отиди на фризьор и не се занимавай
една приятелка искаше да стане лилава, а излезна зелена :lol: ама съвсем сериозно :lol: :lol:

sg399mi
10-03-2009, 18:52
на мене ми трябва само един кичур разбрах, че от тези лекарства не окапва косата и искам само да видя как ще излезне и в краен случай ще го направя с боя защото с тези лекарства макс 1 месец да седи !

UnKnOwNmAtTeR
10-03-2009, 18:57
Правя една приятелка през седмица с пиоктанин (лилаво). Кажи точно кое не ти е ясно. Струва към 2 лева ако не се лъжа. И това с балсама е добра идея, не съм се сещала. Аз направо и поливам косата или ако искам да стане на кичори с четка за рисуване.
Къф цвят ти е косата?

sg399mi
10-03-2009, 19:05
http://karamel4e.com/picview.php?name=2009/08/07/429715l723pocklqprj1cgsbojv1.jpg&pc=19&cp=17

http://karamel4e.com/picview.php?name=2009/09/19/271577ihj5jcfq5fv34mlric7l51.jpg&pc=19&cp=6

Нещо такова качеството на снимките на втората не е хубаво и съм използвала ефекти които променят цвета а първата е една приятелка но те са почти еднакви на живо няма голяма разлика.. но мисля че ще имаш някаква идея за вида ми.. Значи разбрах копувам го .. всъщност искам да е СИН .. копувам го мокра ли трябва да е косата ? .. после мажа с него само на един кичур колко време трябва да седя след като вече съм го намазала за да го изплакна ? И след колко време се изтрива ? Вреди ли на косата по някакъв начин от него ? [/url]

UnKnOwNmAtTeR
10-03-2009, 19:18
Амиииииииии извинявай че ти го казвам ама няма да те хване цветът :oops: И аз пробвах, моята коса е като твоят цвят горе-доло, а ефекта беше нулев :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: трябва да си със светла косица :lol: :lol: :lol:

SunSmile
10-03-2009, 19:18
За първи път чувам за нещо подоно и ми е интересно да разбера и аз.

Пише се кУпУвам!!!

sg399mi
10-03-2009, 19:22
Да мерси, че ме поправи...

Ами аз мисля да пробвам все пак защо не някои хора казаха пък че става добре .. даже има снимка в нета ето:

http://i30.tinypic.com/2cf3o6.jpg ..

UnKnOwNmAtTeR
10-03-2009, 19:22
За първи път чувам за нещо подоно и ми е интересно да разбера и аз.

Пише се кУпУвам!!!

Няма смисал да правиш забележки по правопис и пунктоация, зашото съм сигурна, че не си безгрешна. Поне членовете бъркаш като бързаш. Няма значение де - щом ти прави лошо впечатление.

Кажи кое по-точно те интересува?

SunSmile
10-03-2009, 19:27
Айде ти да не ми правиш забележка.

Пише се пунктУация!!!

Най - малкото като ще ми правиш забележка гледай да има защо! Това са ЕЛЕМЕНТАРНИ думи, които се грешат. Не съм човека, който ще научи някого на правопис, но това говори за 'автора', не за мен :)

sg399mi
10-03-2009, 19:31
Оф боже земи млъкни тука темата не е такава нищо не разбрах DAMN !!! Виж на клавиатура всеки бърка мързи ме да седя и да си следда нон-стоп думите за да видя къде съм сгрешила случват се винаги такива раути дори в книги и списания тъйче няяш правото да ме съдиш


Та може ли да ми отговори някой на въпросите по-горе моля ?

UnKnOwNmAtTeR
10-03-2009, 19:46
Оф боже земи млъкни тука темата не е такава нищо не разбрах DAMN !!! Виж на клавиатура всеки бърка мързи ме да седя и да си следда нон-стоп думите за да видя къде съм сгрешила случват се винаги такива раути дори в книги и списания тъйче няяш правото да ме съдиш


Та може ли да ми отговори някой на въпросите по-горе моля ?

Нали ти казах вече? Купуваш си го (за синьо не съм чувала) Влизаш в банята и се приготвяш да се цапаш много. Внимавай, защото ще ти отнеме около седмица за да го изтриеш от кожата си. Ползваи ръкавици и за да не тече навсякъде го поливай върху влажна коса, така ще попива добре. Изчакай 10 минути и после я измии хубаво. Съмнявам се обаче да има голям ефект въро косата ти, но нищо не ти пречи да пробваш.
Кажи кое нме разбра?

sg399mi
10-03-2009, 19:52
Ахаа.. ами ако не стане така ще си направя рус кичур и отгоре ще мажа.. ами ако изчакам 15 мин дали ще има по-голям ефект .. Иначе мерси ужасно много :grin: Ще пиша във форума или на лично точно на теб за да ти кажа ако стане :D

UnKnOwNmAtTeR
10-03-2009, 20:06
Ахаа.. ами ако не стане така ще си направя рус кичур и отгоре ще мажа.. ами ако изчакам 15 мин дали ще има по-голям ефект .. Иначе мерси ужасно много :grin: Ще пиша във форума или на лично точно на теб за да ти кажа ако стане :D

До 20 мин чакай. Недей да рискуваш. :) Мерси за бъдещия рипорт :P

mmKamm
10-04-2009, 11:17
Да мерси, че ме поправи...

Ами аз мисля да пробвам все пак защо не някои хора казаха пък че става добре .. даже има снимка в нета ето:

http://i30.tinypic.com/2cf3o6.jpg ..
моята коса изглежда по същия начин в момента. Но съм я боядисвала с боя за коса. Wild Colors na palette ако не се лъжа :lol: А естествения ми цвят е тъмно кестеняв.

sg399mi
01-06-2010, 13:23
Здравейте.. Готово направих си кичура.. През деня се личеше супер много.. Даже не е точно розово ами .. розово-червеникаво.. И си помислих, че ако си направя рус кичур и после мога да си правя какъвто си искам цвят косата :)

dead_princess
01-06-2010, 18:00
това са лекарства за животни, не за вашите коси. :?

radiante
01-06-2010, 18:43
Гранофорин не е ли онова зеленото лекарство, дето ни мажеха гърлата с него като бяхме малки =D

mmKamm
01-06-2010, 18:58
това са лекарства за животни, не за вашите коси. :?ууу и ако си намажа косата с лекарство за животни, някое от тях ще умре ли..ооо do not make bunny cry... :-k

acdcfenka
01-06-2010, 19:04
Съмнявам се това да е по-малко вредно от боята за коса. Но всеки си решава.

Имам и аз въпрос, преди години имаше едни спирали за коса, чудя се дали и сега ги има? Някой дали е виждал?

Kalesin
01-06-2010, 19:12
Гранофорин не е ли онова зеленото лекарство, дето ни мажеха гърлата с него като бяхме малки =D
Да :D
Баба ми ме мажеше с него.

sg399mi
02-09-2010, 18:13
Съмнявам се това да е по-малко вредно от боята за коса. Но всеки си решава.

Имам и аз въпрос, преди години имаше едни спирали за коса, чудя се дали и сега ги има? Някой дали е виждал?

дааа как пък се сетих.. :D как така спирала за коса ? какво прави ? :^) И саму да ви кажа, че си направих рус кичур и от горе фуксин и седи много хубаво лошото е че след това малките деца почват да те заглеждат и кво гледаш ги след време и те се намааали като кокошки по главитее.. седи мн грозно трябва повече да се стараеш а не да мажеш където ти падне.. и сега вече не го искам мина ми мерака пък и нали ви казвам мн хора заочнаха да се правят така.. мисля да си го направя черен кичурът за да не с еличи вече :D

SuNsEt
02-09-2010, 19:15
Моята коса е черна.Трябва да се изруся и после да го слагам тва лекарство нали. :?

HexGirl
02-09-2010, 19:19
мии не съм плешива от тях така че нз
струва си :)

Pliok0019
02-09-2010, 19:23
Моят съвет е балсам оцветител - когато косата е руса, ярко червеното стои цикламено. Има и лилав, който хваща.

Само дано този път косата ми стане еднакво русо и ще мажа малко. Стискайте палци...

gret4ety
02-09-2010, 19:47
Пфхахахаха не вярвам някой да се навие да се маже с гранофурин :razz: :razz: :razz: :razz: пък и то се мие това :D

acdcfenka
03-12-2010, 12:08
Съмнявам се това да е по-малко вредно от боята за коса. Но всеки си решава.

Имам и аз въпрос, преди години имаше едни спирали за коса, чудя се дали и сега ги има? Някой дали е виждал?

дааа как пък се сетих.. :D как така спирала за коса ? какво прави ? :^) И саму да ви кажа, че си направих рус кичур и от горе фуксин и седи много хубаво лошото е че след това малките деца почват да те заглеждат и кво гледаш ги след време и те се намааали като кокошки по главитее.. седи мн грозно трябва повече да се стараеш а не да мажеш където ти падне.. и сега вече не го искам мина ми мерака пък и нали ви казвам мн хора заочнаха да се правят така.. мисля да си го направя черен кичурът за да не с еличи вече :D



Спиралата за коса, ти прави цветни кичури. Хващаш един кичур на косата и мажеш. Тя наподобява спиралата за очи, но е за коса.

iLovePussyJuice
03-12-2010, 21:07
Ако не се лъжа имаше начин пиоктанина да се докара до синьо, ама имаше 1, което си беше точно синьо, но забравих какво беше.

пс- преди ми бяха казали, че гранофорина е спрян от масово производство...това вярно ли е? :D

преди много се занимавах с глупости... 8-)

awesomesheepy
04-05-2010, 10:54
руса съм и искам един лилав кичур отдолу с ПИОКТАНИН.
искам да попитам :
- ще хване ли цветът?
- за колко дни няма да го има?
- ще седи ли добре?
аз искам да го има поне 2 дни..повече не ми трябва.
също как става методът,купувам от аптека - 1 лв г/д , после?
8-)

sg399mi
04-28-2010, 18:29
руса съм и искам един лилав кичур отдолу с ПИОКТАНИН.
искам да попитам :
- ще хване ли цветът?
- за колко дни няма да го има?
- ще седи ли добре?
аз искам да го има поне 2 дни..повече не ми трябва.
също как става методът,купувам от аптека - 1 лв г/д , после?
8-)

Ми, да след като си руса определено ще те хване аз си направих кичур той излезна оранжев но това за мене нямаше значение понеже си сложих отгоре с фуксин и то не излезна хубаво розово ами лилаво. За това първо пробвай с фуксин а пиоктанин-а незнам как ще стане но и с него съм виждала, че става хубаво.




Междодругото по-горе в коментарите искам да допълня за това, че като си с розав кичур и всички те заглеждат да така е и сякви малки деца и някви "позиорки" седят и гледат и вместо да те попитат като нормалните хора налии.. какво еее да се поинтересуват те бате моляти се ми мжат където има падне
Нмямат срама тея :Д намазали ми молятисе от посредата на косата до долу е това толкова грозно седи.. и то не един кичур а където им падне.. Отвартително е така... Няма значение на мен също ми писна и сега искам да си го направя зелен ама още се чудя пък и кичура ми стана вече кафяв и незнам дали щ еседи добре .. И тъй..

sg399mi
04-28-2010, 18:29
руса съм и искам един лилав кичур отдолу с ПИОКТАНИН.
искам да попитам :
- ще хване ли цветът?
- за колко дни няма да го има?
- ще седи ли добре?
аз искам да го има поне 2 дни..повече не ми трябва.
също как става методът,купувам от аптека - 1 лв г/д , после?
8-)

Ми, да след като си руса определено ще те хване аз си направих кичур той излезна оранжев но това за мене нямаше значение понеже си сложих отгоре с фуксин и то не излезна хубаво розово ами лилаво. За това първо пробвай с фуксин а пиоктанин-а незнам как ще стане но и с него съм виждала, че става хубаво. Седи около една седмица в зависимост от това колко често се къпеш естествено и леко по-леко избледнява ноо със сигурност 2 дена ще седи гаранция ти давам И мисля, че е някъде до 3 лева не помня но не е по-скъпо : )




Междодругото по-горе в коментарите искам да допълня за това, че като си с розав кичур и всички те заглеждат да така е и сякви малки деца и някви "позиорки" седят и гледат и вместо да те попитат като нормалните хора налии.. какво еее да се поинтересуват те бате моляти се ми мжат където има падне
Нмямат срама тея :Д намазали ми молятисе от посредата на косата до долу е това толкова грозно седи.. и то не един кичур а където им падне.. Отвартително е така... Няма значение на мен също ми писна и сега искам да си го направя зелен ама още се чудя пък и кичура ми стана вече кафяв и незнам дали щ еседи добре .. И тъй..

chaos_
04-28-2010, 19:40
Не съм видяла всички мнения,но ще коментирам.
Лекарствата /поне Гранофорина/ ако не иг намираш по аптеките,можеш да се пробваш в ветеринарните аптеки.
Задължително първо трябва да си минала кичура си с русо,за да хване реалният свят.
И вече като косата е светло руса,цвета става много хубав,ярък.
Седи 2-3 седмици,но лекарствата,не увреждат косата,дори по мои наблудения /ползвала съм само грановорин/ има някакъв подхранващ ефект,кофтито е ,че бързо падат и е занимавка.
Няма да струват повече от 4-5 лв.
Аз лично процедирах така:Взимах не малко памук и го напоявах с лекарството и намазвах кичура адо пълно покриване,а за краичета можеш дори леко да го топнеш в течноста,но да знаеш,че МНОГО цапа и изключително трудно се мие.

Мисля,че това е всичко,общо взето и никак няма да съжаляваш ако се пробва,мое лично мнение :]]]

anitapz93
06-27-2010, 06:41
1. Ако е възможно, ще можете ли да ми кажете наименованията на лекарсвтавата и с кое лекарство какъв цвтя се прави...
2. И искам да попитам за синия прах... Някъде четох за него, че изрусява косата, но не пишеше колко време стои. Така, че ако знаете бихте ли ми казалаи горе/долу колко време стои.

sg399mi
07-03-2010, 23:06
1. Ако е възможно, ще можете ли да ми кажете наименованията на лекарсвтавата и с кое лекарство какъв цвтя се прави...
2. И искам да попитам за синия прах... Някъде четох за него, че изрусява косата, но не пишеше колко време стои. Така, че ако знаете бихте ли ми казалаи горе/долу колко време стои.


Ами ако беше погледнала първият коментар който съм постанала щеше да разбереш:

"Розово-Фуксин
Лилаво-Пиоктанин
Зелено-Гранофорин "

За синьо до сега никой в темата не се обади за да сподели как се прави:) Дано да съм ти помогнала :)

anitapz93
07-14-2010, 11:38
Мерси много! :)

stelit0
08-17-2010, 22:24
за да се получи синьо ви трябва бабешка синка

December
08-18-2010, 11:41
И аз искам да си направя :D
Лилав искам,дано да намеря такова лекарство...
Обаче да питам,нали няма да ми навреди с нещо на косата?Примерно да е мн силно и косамът да "увехне" :lol: Косамът ми е тънак попринцип и малко ме е страх.
А Гранофорин копували ли сте си?В един друг форум бях чела,че вече не се продава.То беше едно лекарство за афти на устата.Помня, че баба ме е мазала с него.