PDA

View Full Version : Най - добри приятели/ки



screamingvoice
10-03-2009, 18:23
Трябва ли най-добрият ви приятел да бъде до вас и в трудните моменти,а не само когато всичко е розово?Трябва ли той/тя да ви подкрепя,нека да не казвам винаги,но когато сте убедени ,че сте прави вместо винаги да е в контра?Има ли прекалено различни характери или само прекалено различни интереси?И може ли най-добрата ти приятелка да не те изслуша когато ти е най тежко,защото и разваляш настроението?



Задавам тези въпроси...ами за да видя вие лично какво мислите...а целта е да разбера дали аз самата съм с грешна представа за приятелството Предварително благодаря ако някой отговори... :)

Complicated
10-03-2009, 18:27
Разбиса се, че трябва да бъде до теб в най-трудните моменти. Нали за това е най-добър приятел. Тези, които са до теб само когато всичко е ОК са големи използвачи.. и по-скоро има прекалено различни интереси, не характери. :)

CrAzYanDlaZy
10-03-2009, 18:30
Приятел е, този, който те изслушва, на когото можеш да имаш доверие, който е до теб в трудни моменти и те подкрепя, каквото и да решиш. Той е с теб във всичко и винаги. Истинският приятел винаги ще ти се притече на помощ и ще ти помогне с каквото можеш ... Най- добрият приятел ще го срещнеш трудно, но когато го срещнеш не го изпускай! Аз вече открих своя, пожелавам ти и ти да откриеш твоя. :)

PurpleDream
10-03-2009, 22:02
Трябва ли най-добрият ви приятел да бъде до вас и в трудните моменти,а не само когато всичко е розово? - Естествено, че да

Трябва ли той/тя да ви подкрепя,нека да не казвам винаги,но когато сте убедени ,че сте прави вместо винаги да е в контра? - ами да , освен ако не спориш с него/нея
Има ли прекалено различни характери или само прекалено различни интереси? - има, но това не означава, че не може да бъдете приятели
И може ли най-добрата ти приятелка да не те изслуша когато ти е най тежко,защото и разваляш настроението? - според мен НЕ, нищо не пречи да изслушаш проблема, да коментираш и после да се отдадеш на простотия...

ByK
10-03-2009, 23:14
един приятел трябва винаги да е до теб .. :)

charmy
10-04-2009, 07:48
Най-добрият ти приятел винаги трябва да бъди то теб и да те изслушва,независимо дали му е яко настроението или не.Та нали за това е приятел!

Радвам се, че съм открила моята най-най добра приятелка :-) 5 години бест френдс,без нито едно сериозно скарване :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)

balon4eee
10-04-2009, 08:23
Няма такова нещо на тоя свят .!

Complicated
10-04-2009, 09:24
Няма такова нещо на тоя свят .!
Това, че ти не си го открил/а, не означава, че няма. ;)

balon4eee
10-04-2009, 12:39
много трудно Хората вече са путки всички един към друг Всеки гледа неговия задник . Единици са тия дето не са такива а една птичка пролет не прай ... аз имах надежди едно време и гледах да не съм шибана путка като всички обаче когато винаги ти си прецакания щото не си шибаняк не ти остава друго освен да се примириш и да бъдеш същия иначе винаги ще си прееебан .

PurpleDream
10-04-2009, 12:54
^ все пак хората притежават някакъв инстинкт за самосъхранение - който се проявява като егоизъм

balon4eee
10-04-2009, 13:10
тоя инстинкт е друго и траа да се проявява в други моменти 8-) заради не обединеност още в историята са се случвали бедите . За тва е България е на тва дередже щото вместо да се събираме ние се разделяме . Преди във войните , война се е борел за брат му до рамото му а не за себе си ! Са не е така .. и за съжаление за да се справяш някак тряя да си същия шибаняк дори по голям .

YouCantStopMe
10-04-2009, 13:20
Определено истински приятели има.Никой не може да каже,че няма,че всичко е въпрос на интереси и т.н само защото него са го преебали,с извинение.Нали?
Има...само че се срещат много рядко.
И-да,естествено,че най-добрият ти приятел/приятелка ТРЯБВА да е до теб в най-трудните моменти,да те подкрепя,бла-бла.Ако е наистина приятел ще направи всичко за теб.
Та това общо взето..
другите са само познати.
А дали аз имам истински прияли.. мм.. доста труден въпрос.Времето ще покаже.

shokoladdka
10-04-2009, 13:28
Затова са приятелите, за да те подкрепят и в най-лошите за теб моменти. Има разбирасе и използвачи :(

balon4eee
10-04-2009, 13:49
Ще кажа на някой приятел когато му звънна в 4 през ноща и му кажа а бе човек имам проблем е така и той веднага да каже идвам е така ! Но много познати с много съвети как да се справиш САМ !

stupiddog
10-04-2009, 15:07
Ако не ти изслушва проблемите, защото му разваляш настроението и не е с теб в най-трудните ти моменти .. няма как да го наричаш приятел

VIPkuklichka
10-04-2009, 15:13
Истински приятели има - да, но за жалост те са много малко.. броят се на пръстите на едната ни ръка :( Разбира се, че трябва да е до теб в трудните моменти, ако не е то тогава приятел ли ще бъде ?!
Определено има различни интереси..