PDA

View Full Version : Мюсюлмански гамбит



Photophobia
10-04-2009, 10:19
Снощи по БТВ излъчиха това: http://www.btv.bg/videos/broadcast_video.pcgi?section_id=225&video_id=20611

Аз може и да съм малка и да не разбирам,но съм крайно възмутена от това! Тези хора смятат да си правят партия,която уж не е религиозна и да искат промяна в конституцията. Турския език да стане втори официален,че и да имат еди-какви-си права.. Всичко,което уважаемите искат си го има в Турция.
Защо трябва България да стане Турция 2?
Защо не си отидат в любимата родина,да си говорят родния език и да си вдигат паметници на националните герои?
Защо се случва всичко това?
Как е възможно да са 15% от населението в България?

SolusChristus
10-04-2009, 10:47
Не са 15%.

15% са помаците по Родопите, на които са им промити мозъците.

Чисти българи са, но понеже са ислямисти са турци...

Naman07
10-04-2009, 12:01
Турски втори официален, ще стане през кривия макарон.

bloodymirror
10-04-2009, 12:20
През крив макарон..ама глей и ще видиш..
то няма да има много хора,които да се противят,да ти кажа..
пенсионерите,жените на средна възраст,които ще убият някой,само и само да си изгледат поредната серия на турския сериал!
С такива малоумници.. няма как да не стане. (за съжаление) :?

novvvsum
10-04-2009, 12:56
това никога няма да стане
:)

bulgarian1878
10-05-2009, 17:31
Ами! Вижте до къде ще стигнем, ако продължаваме да допускаме още и още навлизането на чужди сили в България. Радвам се, че се възмущаваш. Но начинът да помогнем не е само да недоволстваме, а да си стягате задниците и да станете хора, защото вече повечето хора в тая страна не са Българи!

Photophobia
10-06-2009, 19:22
Абе няма да стане ама ще стане.. като гледам е напълно възможно..

NamelessRomantic
10-11-2009, 19:42
Може да стане...докато има достатъчно гъзолизци с извинение на високи постове...

bilqnavod
10-13-2009, 09:32
Само едно ще ви кажа тея БГ турци ли там как се наричат са едни изчадия, една подигравка на природата. Чесно да ви кажа съжалявам ги, горките са толкова прости, че дори не им идва на акъла да си отидат в турция!!! :-P :-P :-P

bulgarian1878
10-14-2009, 20:20
Тия "БГ турци" дето ги наричаш ти са повече българи/българки и от теб, така че не си позволявай да им казваш да си ходят в турция. Това, че са заблудени не ги прави някакви си.

Те и македонците са заблудени, да ги отхвърляме ли тогава?

DevilWish
10-15-2009, 17:07
В България хората са много ама мнооого големи расисти ми е направило впечатление.Да стане втори официален - окей ,може би е пресилено.Обаче никъде не съм прочела 1 мила дума.Просто на всякъде ,всеки ги обижда.Но не разбирам защо.Тук, където аз живея има повече чужденци от колкото истиснките жители на държавата ,но всеки получава нужният респект.Тук има също страшно много мюсюлмани ,но НИКОЙ ама какво значи НИКОЙ (айде да не съм крайна 1 / 100 може би) ,който да не ги уважава.
Това е мое мнение де.
Трябва да има респект ,при всички случаи.
Но да стане втори официален не съм съгласна.

bulgarian1878
10-15-2009, 18:08
На това твоето се нарича криворазбрана толерантност.

bilqnavod
10-17-2009, 12:01
В България хората са много ама мнооого големи расисти ми е направило впечатление.Да стане втори официален - окей ,може би е пресилено.Обаче никъде не съм прочела 1 мила дума.Просто на всякъде ,всеки ги обижда.Но не разбирам защо.Тук, където аз живея има повече чужденци от колкото истиснките жители на държавата ,но всеки получава нужният респект.Тук има също страшно много мюсюлмани ,но НИКОЙ ама какво значи НИКОЙ (айде да не съм крайна 1 / 100 може би) ,който да не ги уважава.
Това е мое мнение де.
Трябва да има респект ,при всички случаи.
Но да стане втори официален не съм съгласна.

След 500 г и тва дето сме учили по история как смяташ. Например като бях в 3 ти клас си спомням какво каза госпожата: "Ученици започваме една много неприятна тема, падането на България под турско робство"
И освен това никой няма право нда ми се меси в това което аз мисля, имам право на мнение нали.

DevilWish
10-17-2009, 14:34
След 500 г и тва дето сме учили по история как смяташ. Например като бях в 3 ти клас си спомням какво каза госпожата: "Ученици започваме една много неприятна тема, падането на България под турско робство"
И освен това никой няма право нда ми се меси в това което аз мисля, имам право на мнение нали.
Ама къде казах ,че ти се меся?Нали за това е направена темата?За да изказваме мнение.Аз изказах своето. ;)
Само едно не мога да си обесня и до ден днешен - защо сегашните турци да са виновни за това робство?Те никаква файда нямат от това.То и Македония се изкарва едва ли не за нз какво, във всичко наше намира нещо тяхно ,но никой не казва тъпите македонци и не знам си какво.
Но както й да е.
Не съм ти се месила ,просто си дадох мнението.

ZipFail
10-17-2009, 22:50
В България хората са много ама мнооого големи расисти ми е направило впечатление.Да стане втори официален - окей ,може би е пресилено.Обаче никъде не съм прочела 1 мила дума.Просто на всякъде ,всеки ги обижда.Но не разбирам защо.Тук, където аз живея има повече чужденци от колкото истиснките жители на държавата ,но всеки получава нужният респект.Тук има също страшно много мюсюлмани ,но НИКОЙ ама какво значи НИКОЙ (айде да не съм крайна 1 / 100 може би) ,който да не ги уважава.
Това е мое мнение де.
Трябва да има респект ,при всички случаи.
Но да стане втори официален не съм съгласна.
То точно заради този 'респект' 90% от дребните престъпления в Европа са от турци, араби и т.н. ;)
Пък те нека си ги уважават, след 20 години като децата им се чувстват като чужденци в собствения си град може и да се сетят, ама ще е късно ;)

DevilWish
10-18-2009, 07:46
То точно заради този 'респект' 90% от дребните престъпления в Европа са от турци, араби и т.н. ;)
Пък те нека си ги уважават, след 20 години като децата им се чувстват като чужденци в собствения си град може и да се сетят, ама ще е късно ;)
Грешиш.Всички хора са равни. ;) Не мисля ,че в библията или където и да е било пише, че си по-добър от някой от представителите на други религии.И не не си.Да не би всички българи да са идеални?!И между нас има черни овце.Във всяко стадо е така.Есествено ,че има лоши турци, араби, марокани и тн.Сякаш всички българи са перфектни.Моля те.Не искам да предизвиквам караници всеки път като влезна в този раздел си казвам ,че е за последно :С Всеки има права.ВСЕКИ!

ZipFail
10-19-2009, 04:07
Хората само се раждат равни ;) . Ти ако не си живяла с малцинства, то аз съм в близост до едно 20 000 гето, от което моя град освен грабежи, побои, изнасилвания и т.н. друго не е видял ;)

И извинявай, ама предпочитам да вярвам да статистиката..и тя казва че над 80% от престъпленията на расова основа са извършени от черни срещу бели, само това ми стига, да не изреждам още десетки други проучвания и т.н..
И не искам детето ми да говори турски или да живее в мюсюлманска държава..а това ще стане ако им даваме да правят квото си искат... докато ние сме 90% от населението, те трябва да имат респект от нас, а не обратното ;)

Naman07
10-19-2009, 10:55
^ Така е, повечето от казаното е вярно. Толерантност и респект винаги трябва да има, но и от двете страни. Те идват в държавите ни, възползват се от толерантността ни, въползват се /най-нагло/ от това, че са малцинство, мислят ни за слаби точно за това.
И много правилно го каза ZipFail, че хората само се раждат 'равни'. Все пак действията на човек, определят характера му... не обратното.

DevilWish
10-19-2009, 16:27
Хората само се раждат равни ;) . Ти ако не си живяла с малцинства, то аз съм в близост до едно 20 000 гето, от което моя град освен грабежи, побои, изнасилвания и т.н. друго не е видял ;)

И извинявай, ама предпочитам да вярвам да статистиката..и тя казва че над 80% от престъпленията на расова основа са извършени от черни срещу бели, само това ми стига, да не изреждам още десетки други проучвания и т.н..
И не искам детето ми да говори турски или да живее в мюсюлманска държава..а това ще стане ако им даваме да правят квото си искат... докато ние сме 90% от населението, те трябва да имат респект от нас, а не обратното ;)
Също твърдя, че те трябва да имат респект към нас.Също твърдя ,че има черни овце в стадото им.Но нима българите сме перфектни?Не и между нас има такива ;) И също казах ,че и аз не съм съгласна да стане втори официален ,защото България няма нищо общо с турция ;) Ако това ,че има много турци е причина ,по тази логика ,трябва тук ,където аз живея официални езици да са турски ,марокански и много други ;) Така ,че съгласна съм с теб.Просто твърдя ,че не всички са лоши или грешни ;)

SolusChristus
10-19-2009, 17:16
DevilWish: wtf, mate? Кво е това на аватара? :P


България е българска. Много хуй сме поели и от Турция и от Запада. Ако Санстефанска България не беше поела хуя от Берлинския конгрес, днес геополитическата карта щеше да е много по-различна.

Благодарности на Руската империя за освобождението.

bulgarian1878
10-19-2009, 19:00
Познавам много хора, които са достатъчно крайни, че да ти се сторят луди, дори те не отричат, че имат свестни типове. И турците, и циганите. Не можем да кажем на черното - бяло.

Но като ще си говорим за турците нека ти разкажа една история. Един мой роднина, нека не споменавам какъв ми се пада, но нося от неговата кръв, познаваше един турчин. Разказваше ми за него, че бил приятен тип, винаги поздравявал хората, усмихвал се и бил добродушен. Уж.

След това един вагон при гара Буново се взриви. И същия този бил терориста, който преди това поздравявал всеки Българин, дори моя роднина. По такъв начип поздравявайки го, че аз ще съм по-груб от него. Дано тази история ти даде малко насока за какво ти говоря. Аз няма да ти го кажа, сети се сама, струваш ми се интелигентна.

Имал съм приятели цигани, между другото, още се поздравяваме като се видим.

Че ние имаме черни овце... Олеле! Тук ни ще отрека, ни ще замълча. Даже ще ти кажа, че са МНОГО повече от чуждите. Обаче нещата стоят по следния начин: те са черни овце за нас, защото гледат своята гледна точка, ние обаче имаме черни овце, защото народът ни е егоистичен, прави се на толерантен, страхлив е и НЕ гледаме нашата обща гледна точка, а всеки пази своето си в личен план. Няма я единността ни. Именно.

Затова и черните овце ще стават все повече и все повече с този начин на мислене.

DevilWish
10-20-2009, 17:07
Познавам много хора, които са достатъчно крайни, че да ти се сторят луди, дори те не отричат, че имат свестни типове. И турците, и циганите. Не можем да кажем на черното - бяло.

Но като ще си говорим за турците нека ти разкажа една история. Един мой роднина, нека не споменавам какъв ми се пада, но нося от неговата кръв, познаваше един турчин. Разказваше ми за него, че бил приятен тип, винаги поздравявал хората, усмихвал се и бил добродушен. Уж.

След това един вагон при гара Буново се взриви. И същия този бил терориста, който преди това поздравявал всеки Българин, дори моя роднина. По такъв начип поздравявайки го, че аз ще съм по-груб от него. Дано тази история ти даде малко насока за какво ти говоря. Аз няма да ти го кажа, сети се сама, струваш ми се интелигентна.

Имал съм приятели цигани, между другото, още се поздравяваме като се видим.

Че ние имаме черни овце... Олеле! Тук ни ще отрека, ни ще замълча. Даже ще ти кажа, че са МНОГО повече от чуждите. Обаче нещата стоят по следния начин: те са черни овце за нас, защото гледат своята гледна точка, ние обаче имаме черни овце, защото народът ни е егоистичен, прави се на толерантен, страхлив е и НЕ гледаме нашата обща гледна точка, а всеки пази своето си в личен план. Няма я единността ни. Именно.

Затова и черните овце ще стават все повече и все повече с този начин на мислене.
Съгласна съм с теб, но все пак ,поради един случай ,на който си ввидетел не можем да си парвим оценка за всички.И аз познавам ужасни отвратителни турци и мароканци.Но познавам и толкова добри между тях ,че нямам думи просто :) Това е :)

bulgarian1878
10-29-2009, 17:20
Един случай ли? Ооо, нямаш си представа миналото ми с колко проблеми е свързано. ;>