PDA

View Full Version : Нещо ми става на лицето ;O



tonie__
10-04-2009, 11:44
От една седмица почват много здраво да ми излизат пъпки :shock: никога дасоега не съм имала толкова много,обикновено излизат една-две,мажа ги със "Здраве" и минават , а сега ги мажа и нищо! :( не е от това,че трябва да ми идва,защото има още много време :(

Препоръчайте ми нещо ефективно и бързо-домашни маски или..знам ли :-# няма за кога да ходя да си купувам разни продукти,защото нищо около нас не разботи,а не мога и утре да ходя такава червена ;/

tonie__
10-04-2009, 11:46
*единственото,което мога да ида да си купя е салицинов спирт,ползвала съм и е помагало,но се притеснявам,че сега като за разранени със спирта ще станат по-зле

charmy
10-04-2009, 11:53
Бочко и Здраве,за това се сещам :)

iiordanova
10-04-2009, 11:53
И на мен ми става нещо с лицето ..
Точно както ти казваш. Преди имах по една , две , три , но сега не знам от какво , но имам доста.
Пробвай с хума , аз си правих маска с хума , измих се с гел , намазах със салицилов спирт и утихнаха ..
Но не знам от какво е. Нещо да не е от сезона ли ? :?

ByK
10-04-2009, 11:56
Ами това си е от пубертета .. и аз в момента имам под очите няколко което не искат да се махнат и ги мажа с дневен крем на Невеа един синичък против пъпчици а след това и с тоник-а на Нивеа и до 2-3 дни ми се махат :)

portokalka1994
10-04-2009, 12:00
Не ползвай спирт само ще ти изсуши кожата...най-добре си вземи на Виши-Нормадерм...той помага при раздразнена кожа.Иначе за пъпките съм чувала,че ти трябва гореща вода и клечка за уши.На едното крайче на клечката трябва да сложиш от водата и за 1-2 секунди допираш до пъпката...не съм го пробвала все още,но звучи надеждно...

ameli
10-04-2009, 12:00
може да е обрив :-o

bloodymirror
10-04-2009, 12:37
може да е обрив :-o

Не само,твърде възможно е да е възпаление,замърсяване и т.н .. отиди на дерматолог-не се мажи в никакъв случай със спирт-не можеш да си представиш какво ще ти се случи на лицето.. :?

Ag
10-04-2009, 13:06
И на мен ми излезнаха много :? Маски,гелове нищо не помага :-o

Presley
10-04-2009, 13:25
Абе недей да си мажеш пъпките със 3драве и Бочко.Цаката е да ги иэсушиш,а така няма да стане.Със 3драве и Бочко се мажат,ако примерно си ги раэчоплила.Естествено,ако искаш по-бърэо да се раэкарат недей да ги пипаш иэобщо.И да энаеш,че всичките тея стикове,рол-онове и т.н са ала-балааа.По-добре просто си иэмий преди да легнеш лицето с някакъв гел,предполагам поне това имаш,и готово.То с тея маэила един тон и това не е работа.Кво си се шокирала,бре..

balon4eee
10-04-2009, 13:25
само не си мии лицето със сапун

mArMaLaDkA
10-04-2009, 13:32
Тони, 2-3 клас имах едни пъпки, като обрив изглеждаха, ама си бяха чисти пубертетски пъпки. Минаха ми с едно лекарство(май такова се води) на Glory, с прополис, в ампулка е.

Обаче ме съмнява, че твоето е някакъв обрив. От лосиона Акне аут лицето ми получи алергична реакция, беше отвратително изгорено и цялото обринато. Мазах го с крем за суха кожа, за да се възстанови. Пробвай с алергозан да се намажеш.

Не знам кое от двете неща ти се е случило, но предполагам, че е второто. Не е нормално така изведнъж да ти избият пъпки. Ако са малки, ситни и без връх, вече почти на 80% съм сигурна, че е някаква алергия. Днес гледай да облекчиш кожата, а утре върви на дерматолог. Надявам се да съм ти помогнала. :]

ameli
10-04-2009, 17:16
От лосиона Акне аут лицето ми получи алергична реакция, беше отвратително изгорено и цялото обринато.

и аз така-мазах се окооло 1 седм. и нищо ми нямаше, но после беше като теб. мина 1 месец и снощи режих пак да се мацна на 1-2 места, но на сутринта бях червена и мноооого сърбеше :(

tonie__
10-04-2009, 18:26
охх мерси на всички,чистих си го с хиляда неща и утре ще видим какво е положението :(

Boot
10-04-2009, 18:28
Тони, влизаш в пубертета. Свиквай 8-)

tonie__
10-04-2009, 18:29
стига бе,на 16 станах и тепърва ще влизам в тоя пубертет 8-)