PDA

View Full Version : дайте мнение



svetlidim
10-04-2009, 11:47
Здравейте :) Имам нещо като проблем, койото се изразява в това,че по принцип съм борбена личност, но когато става дума за любов, ако науча , че въпросния обект си има други кандидатки, на които недай си Боже да обръща внимание, тотално се отказвам от него и си казвам, че не си заслужава :( Докато има момичета, които се борят докрай, ако ще и 1000 жени да има той около себе си. Просто ми е такъв характера или..не знам...
Вие какво мислите? Такива ли сте? И това лошо ли е според вас? :o

m0n4yyy
10-04-2009, 11:49
Ще дойде ден, в който, ще си толкова влюбена и няма да се откажеш толкова лесно, вярвай. :wink: :wink:

Hilary_
10-04-2009, 11:56
Ми според мен не е лошо за останалите .. но е лошо за теб, защото се лишаваш от възможността да си с този човек заради някакви си .. според мен ти трябва повече самоувереност ии подкрепа .. :-) Ако се замислиш .. ок печелиш въпросното момче, но така или иначе и след като вече си с него той би могъл да има такива обожателки .. е какво ще направиш тогава?? Ще го зарежеш .. хмм живота стана такъв, че "На теория всички се разбираме, на практика обаче всеки си гледа интереса!" .. всеки е малко или много егоист и изобщо няма да се замисли дали ти го харесваш или не и ще ти го отмъкне под носа .. а нужно ли е да си сама заради неувереност, колебание, отказ за борба за това, което искаш .. според мен не .. :? Живота е един .. когато искаш нещо или някой (както е в случая) се стреми да го получиш а след като стане твое "победата" ще ти е още по - сладка .. 8-)

п.с. опаа малко стана дълго .. :oops: :D :D

ShtrudeL
10-04-2009, 11:56
Не е лошо. Тъпо е.

sl0w
10-04-2009, 11:58
Не е лошо. Тъпо е.
И то мноу

Crazytu
10-04-2009, 11:58
.. щом до сега си се отказвала толкова лесно, значи не си харесвала толкова "въпросните обекти" ..

Shuushiii
10-04-2009, 12:02
аз не се определям като борбена личност,само в любовта,но защо да се бориш за някого,чиито живот е изпълнен с красавици? и да го спечелиш те пакк ще го гонят,а ти пак ще ревнуваш. Не ми трябва мъж,който да има толкова мн обужателки,за да ме дразни..Или ако има,по-добре е аз да не знам..защото да,и аз ще се откажа

MiMcHeToOo
10-04-2009, 12:06
Не е лошо. Тъпо е.
И то мноу

Еми да. Отказвай си се, ти губиш. Както обаче каза някой в по-горните коментари някой ден ще си толкова влюбена, че ако се откажеш много ще съжаляваш. ;)

katericArofl
10-04-2009, 12:09
абсолютно същата съм.. :(

TheGirlNextDoor
10-04-2009, 12:13
абсолютно същата съм.. :(

PurpleDream
10-04-2009, 12:21
Не е лошо. Тъпо е.
И то мноу
мхм

PsychologicalDisorder
10-04-2009, 12:35
мнение.

Marinchety
10-04-2009, 13:31
Здравейте :) Имам нещо като проблем, койото се изразява в това,че по принцип съм борбена личност, но когато става дума за любов, ако науча , че въпросния обект си има други кандидатки, на които недай си Боже да обръща внимание, тотално се отказвам от него и си казвам, че не си заслужава :( Докато има момичета, които се борят докрай, ако ще и 1000 жени да има той около себе си. Просто ми е такъв характера или..не знам...
Вие какво мислите? Такива ли сте? И това лошо ли е според вас? :o
Просто чувствата не са ти достатъчно силни към дадения обект, за да се бориш за него ... изпиташ ли истинската любов няма да те интересува никой и нищо освен човека към който са насочени чувствата да е с теб :)

FromAutumToAshes
10-04-2009, 15:05
Неизлечимо лошо е... Лягай да мреш !

LoveRetroMusic
10-04-2009, 15:09
мнение.

аватара :shock: дано брат ми да не го вижда, че ще се откаже от Lazy Town .. така беше май 8-)

mOBSCENE
10-04-2009, 15:14
мнение.

аватара :shock: дано брат ми да не го вижда, че ще се откаже от Lazy Town .. така беше май 8-)


:razz: :razz: :razz:

elsy
10-04-2009, 16:16
И аз лесно се отказвам... 8-)

PsychologicalDisorder
10-04-2009, 17:09
спокойно, махнах го. :razz:

и все пак... Mързелград > all

svetlidim
10-04-2009, 17:15
Благодаря ви за мненията, но все пак не съм съгласна с това , че аз губя. Все пак, ако той иска да е с мен ще спечелим и двамата, а ако не иска колкото и да се боря, няма да се получи...или поне не за дълго.
:-) Целувка за всички с подобен характер и за толерантните във форума :-)

FromAutumToAshes
10-04-2009, 17:20
Благодаря ви за мненията, но все пак не съм съгласна с това , че аз губя. Все пак, ако той иска да е с мен ще спечелим и двамата, а ако не иска колкото и да се боря, няма да се получи...или поне не за дълго.
:-) Целувка за всички с подобен характер и за толерантните във форума :-)


ХАХахах ако тои искал .. Ае ей принцеске РОФЛ ... Ти за каква се взе е душата? Смяяяяятай.. Колко надути п у т к и има.. Сорка ама си такава. "Ако той ме иска да си ме гони". Май това искаш да кажеш, хахахах. Аз съм потресен сериозно :| Ти можеш ли да си представиш :lol:

Utopia
10-04-2009, 17:21
Здравейте :) Имам нещо като проблем, койото се изразява в това,че по принцип съм борбена личност, но когато става дума за любов, ако науча , че въпросния обект си има други кандидатки, на които недай си Боже да обръща внимание, тотално се отказвам от него и си казвам, че не си заслужава :( Докато има момичета, които се борят докрай, ако ще и 1000 жени да има той около себе си. Просто ми е такъв характера или..не знам...
Вие какво мислите? Такива ли сте? И това лошо ли е според вас? :o

извинявам се предваритено, не съм чел кой какво е писал и като гледам масово са по два реда. не вярвам да е нещо смислено.
това което на пръв поглед обаче виждам е че ти си противоречиш
хем си борбена
хем напускаш пистата когато има конкуренция.

трябва първо да си изясниш каква си. а после какво искаш.
като ти чета поста добивам представа, че си мн нахакана и с високо мнение за себе си или просто си мързелива ?!?!?! а?

човек като иска нещо го постига
мн обичам тоя лаф
когато нещо трябва да направи, значи може да направи
когато нещо може да направи, значи трябва да направи

desitoyoy
10-04-2009, 18:08
Ами аз също попринцип се боря за всичко, но не и за момчета. Ха няма да вървя подир гъза на някой... Не съм надута, но няма да се влача заради някой... Пък и няма любов-има-само секс и интереси...

Utopia
10-04-2009, 18:16
Пък и няма любов-има-само секс и интереси...
запомни си думите! някой ден пак ще те питаме :)

LadyDi
10-04-2009, 18:19
човек като иска нещо го постига
мн обичам тоя лаф
когато нещо трябва да направи, значи може да направи
когато нещо може да направи, значи трябва да направи
Обичаш го тоя лаф, ама... не винаги става така както го искаш, нали?

GossipGirl89
10-04-2009, 18:28
аз не се определям като борбена личност,само в любовта,но защо да се бориш за някого,чиито живот е изпълнен с красавици? и да го спечелиш те пакк ще го гонят,а ти пак ще ревнуваш. Не ми трябва мъж,който да има толкова мн обужателки,за да ме дразни..Или ако има,по-добре е аз да не знам..защото да,и аз ще се откажа

Не се подценявай така. Ква като са красавици? Трябва да се харесваш такава каквато си. Всеки човек си има предимства и недостатъци - цаката е да използваш плюсовете си така, че да прикриеш недостатъците ;) Това, че са красиви не значи, че са перфектни. Имат хубава визия-ок, ама 100% нещо друго им липсва, което ти имаш... Винаги е така, винаги това, което нямаме го има в някой друг и обратното. Така че си вдигни малко самочувствието и започни да се уважаваш. Не се отказвай толкова лесно. Наистина другите са прави - просто не си срещнала момчето, което да ти спре дъха. Тогава, повярвай ми, няма изобщо да се замисляш за отказване ;)

Utopia
10-04-2009, 18:36
човек като иска нещо го постига
мн обичам тоя лаф
когато нещо трябва да направи, значи може да направи
когато нещо може да направи, значи трябва да направи
Обичаш го тоя лаф, ама... не винаги става така както го искаш, нали?

борбата е важна :)