PDA

View Full Version : Търся драйвери за AMD Sempron(tm) 2800+



Steady
10-04-2009, 13:03
Вчера преинсталирах уиндоуса на един приятел, обаче забравих преди това да намеря драйвери за дъното и сега не мога да включа интернета, за да му дръпна останалите драйвери.Процесора е AMD Sempron ( tm )2800+ трябват ми дравери, за да подкарам някак интернета. Ако можете помагайте, че е спешно. Мерси предварително

LittleDude
10-04-2009, 13:36
:lol: Драйвъри на процесор за интернет :lol: няма такоа... нета ли искаш да пуснеш

Steady
10-04-2009, 13:59
Нета искам да пусна, да. Гледам, че съм се изразил малко сакато :D . Предполагам че ми трябват драйвери за дъното, след малко ще постна информация за него.

doomkillerr
10-04-2009, 14:04
Вчера преинсталирах уиндоуса на един приятел, обаче забравих преди това да намеря драйвери за дъното и сега не мога да включа интернета, за да му дръпна останалите драйвери.Процесора е AMD Sempron ( tm )2800+ трябват ми дравери, за да подкарам някак интернета. Ако можете помагайте, че е спешно. Мерси предварително

Здравей "Steady"!

Само едно не разбирам от всичко казано от теб... и то е как по дяволите, ние "простолюдните" ще отгатнем (по модела на процесора: AMD Sempron 2800+), какво е дъното на компютъра на твоя приятел и от там съответно, каква му е лан картата (ако въобще е вградена), че да ти намерим драйвери за нея?!?!?!?!?!?!?!? :neutral: :neutral: :neutral:

П.С. - И аз веднъж съм попадъл в почти същата ситуация (преинсталирах лаптопа на един колега), но тогава знаех почти всички данни за компютъра и от там нататък се оправих... 8)

Steady
10-04-2009, 14:22
Пускам еверест за да видя какво е дъното но ми пише неизвестно. Знам само че е asus. Сега търся документите дадени при копуването на компютъра но нямам голям успех.

doomkillerr
10-04-2009, 14:30
Пускам еверест за да видя какво е дъното но ми пише неизвестно. Знам само че е asus. Сега търся документите дадени при копуването на компютъра но нямам голям успех.

Айде да те улесня "малко" в търсенето... Някой от тези модели е:

http://img527.imageshack.us/img527/2770/21838824.jpg

П.С. - Със Socket 754 е дъното!

Steady
10-04-2009, 14:35
не мога да намеря нищо. Ще звънна на доставчика ми да ми пратят техник. Мерси все пак за помоща