PDA

View Full Version : Skype на gsm ! Малко помощ ?



Jumbie483
10-04-2009, 14:08
Новата ми приумица е да си кача или сваля или каквото е там, скайп на телефона.
В сайта на скайп въведох телефонния си номер и ми пратиха съобщение. Трябва да цъкна на линка, за да се свали скайпа. Проблема е, че като цъкна и ми излиза следното:

"Акаунтът за данни не съществува. Проверете настройките си."

Та въпроса ми какъв е този акаунт и от къде трябва да си го направя ? И какви настройки трябва да гледам ?

GSM-а ми е Sony Ericsson.

DevilInDisguise
10-04-2009, 15:59
настоиките за Интернет на телефона... по лесно е да си го смъкнеш от сайта и да си го качиш... но точи пари ...

Jumbie483
10-04-2009, 16:21
Ами аз на телефона като отида в интернет услуги и натисна на настройките, отново ми излиза това за акаунта.

DeadSilence
10-04-2009, 16:30
По лесно ще ти е като си изтеглиш скайп приложение за телефон от замундата. Ако там в списъка за подражка на телефони няма маарката на твоя телефон инсталирай за по стара пак става. При мен беше същото но с това приложение работата стана! :)

DevilInDisguise
10-04-2009, 18:24
Ами аз на телефона като отида в интернет услуги и натисна на настройките, отново ми излиза това за акаунта.то тия настройки се правят или от телефона или за по-лесно звъниш на оператор и му казваш да ти изпрати насройките за интернет и там трябва да кажеш и какъв ти е мобифона и такива глупости и те ти ги пращат... за по кратко свържи се просто с оператор и му кажи да ти прати настойките на интернета или ще го удариш 8-)