PDA

View Full Version : тема за разговор



SkiCatA
10-04-2009, 16:34
Тази година дойде едно ново момиче в нашия клас ( аз съм момче в 8 клас) - мн е красива, мн е добричка и умна.Сигурен съм ,че я харесвам.По едно време излизахме двамата в голямото междучасие и с други френд.Но има проблем - всеки път като сме заедно и някак си нз как ,но няма теба за разговор и е едно неловко.Тук е времето да отбележа че се познаваме едва от 1 седмица.Има и др проблем - тя пътува всяка сутрин от съседното село :(

VerryBerry
10-04-2009, 16:37
еми..накарай я да говори за себе си..за училище,за времето,за последния филм ,който е гледала..за някое предаване..някакви общи теми такива ддз?! 8-)

Lincheto
10-04-2009, 16:41
Да. Момичетата обичат да говорят за себе си. Покажи й, че се интересуваш от нея.

Utopia
10-04-2009, 17:02
аз предлагам отраканите съфорумци от региона да отидат и да заговорят това момиче !?

RaZzer
10-04-2009, 17:39
еми..накарай я да говори за себе си..за училище,за времето,за последния филм ,който е гледала..за някое предаване..някакви общи теми такива ддз?! 8-)

Мда... И не разбирам защо това, че пътува от съседно село да е проблем?! Нали всеки ден идва при теб в училище! :?

desitoyoy
10-04-2009, 18:29
Абе намерете си общи теми... Както вече казаха...Само не й говори за футбол и за компютърни игри, че е много тъпо (от опит го знам)

ifilin4ica
10-04-2009, 18:40
Сигурен съм ,че я харесвам.
Защо я харесваш, задай си тоя простичък въпрос. Защото е красива ли? Има толкова много красиви хора, това значи ли, че трябва да ги харесваме всичките. :?
Другото, което е, ако примерно някой лигльо и комплексар от вашия клас започне да я нарича селянка, знаеш ли как бързо ще ти мине всичко дето си го имал към нея. :x
Тъпи келеши, не знаят какво искат :?

anisummer
10-04-2009, 18:42
popitaq q kakvo iska da qde golqmoto mejdu4asie i q po4erpi.(tova deistava)

PurpleDream
10-04-2009, 19:11
говорете за гладуващите деца ...
или птичи грип или свински грип...

Hilary_
10-04-2009, 19:13
глобалното затопляне?? :lol:

Сега малко сериозно .. не може всичко да е по график!!! Темите си идват на момента .. просто не се спичай .. :? :?

y0uRfav0ritedRuG
10-04-2009, 19:13
Абе намерете си общи теми... Както вече казаха...Само не й говори за футбол и за компютърни игри, че е много тъпо (от опит го знам)

Зависи ;) Момичето може да се интересува от футбол или компютърни игри.

LoveRetroMusic
10-04-2009, 19:13
говорете за гладуващите деца ...
или птичи грип или свински грип...

позитивно мисленеееееееееееееееееее ееееее

SoAfraid
10-04-2009, 20:18
По горе хората са ти дали много възможности и имаш избор. А аз ще ти кажа че както подкараш връзката с нея така ще продължи до края, или ще ти бъде гадже или най-добра приятелка. Затова вземай решението по бързо зада не станете най-добри приятели а гаджета което очевидно искаш. И не бъди притеснителен от нейна страна тя също се притеснява затова бъди спокоен и направи така че и тя да бъде спокойна всичко друго ще си дойде с времето.

PurpleDream
10-04-2009, 20:19
говорете за гладуващите деца ...
или птичи грип или свински грип...

позитивно мисленеееееееееееееееееее ееееее

рядко ЩАСТИЕ...

NamelessRomantic
10-04-2009, 20:21
Помоли някой да ти направи таблица на ексел кога за какво да говорите...