PDA

View Full Version : 1вия път



VaneskataV
10-04-2009, 18:45
по-добре от тука едва ли ще резбера повече за това каква ще се случи когато (ме отворят) питам момичета и момчета практикували. Смис нямам намерение толкова рано (на 13 ) ама все пак сякфа инфо и полезна :) и ддз кажете ми нещо освен традиционното за безопасността - знам ги тия работи. Е мерси предварително :-)

Youth_boy
10-04-2009, 18:53
Не може да ги знаеш тия работи защото не стига само информацията,че е необходимо да използваш кондоми и хапчета,а трябва да вникнеш в същноста на нещата ... Демек искам да ти кажа,че е невъзможно да знаеш нещо което,не си правила и дори не знаш как се реагира в дадена ситуация.Иначе първият път си става по естествен начин,стига партньора ти да е нежен и да го бива,но като гледам колко голямо самочувствие имаш и как ги разбираш нещата не знам...То тука в тоя форум и преди имаше много компетентни момичета дето знаеха за какво става въпрос но пост фактом създадоха теми от сорта на - Бременна съм и сега какво?

Maliby
10-04-2009, 18:58
Youth_boy много добре ти обясни нещата. Искам да кажа, че е хубаво добре да помислиш, преди да го направиш и да се поинтересуваш от някои неща. Наистина е важно да знаеш основните неща, но това не е всичко. Първия път е леко неприятен, основно заради притеснението, което изпитват партньорите, но недей да се сковаваш и плашиш, всичко ще мине добре.

Extremescream
10-04-2009, 19:53
Mного такива теми....Хиляди

Erica1
10-04-2009, 20:09
Mного такива теми....Хиляди
Десетки хиляди ... :lol:

Hilary_
10-04-2009, 20:29
да те "отворят" да не си консерва??? :? :?

.. хубаво е да имаш обща сексуална култура .. да беше погледнала малко по нагоре специално направена важна тема .. :?

http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=244492

+ това има още хиляди такива теми!!! :-o