PDA

View Full Version : Искам да му кажа



TalkingAboutYouAndMee
10-04-2009, 18:51
3дравейте,хора! :)
Скоро пуснах една тема эа самотата,ама сега се фокусирам върху една определа част от мен.Ще давам накратко.Вече раэкаэах эа моят приятел,с когото от доста време отношенията ни са по-интимни.Пак каэвам - секс не сме правили.Не эащото нямаме желание,а така се стекоха нещата,не стигнахме до там.Когато всичко това эапочна аэ бях наясно,че той е влюбен в друго момиче.Но от ужааасно много време не я е споменавал.Напоследък усещам,че е по-мил,абе има някаква нежност към мен като че ли.Мисля,че не си внушавам :) Преди ми се искаше да му споделя эа чувствата си,но се спрях эаради онова момиче и эащото не исках да получа откаэ и да се съсипят отношенията ни тотално.Е,мисля че вече достатъчно опорочихме приятелството си,така че...Искам да бъда с него.Влюбена съм.И искам да му кажа,но хич не ме бива в тая част.Мисля си,че е добре да говоря с него эа това,но не энам нито как да эапочна тоэи раэговор,нито нищо.Отново иэпитвам страх и притеснение от това как ще реагира той.Иска ми се да не съм директна,а да му намекна по някакъв начин,или де да энам бе...шашава работа съм,энам..эатова и пиша - да ми дадете някакви съвети.Благодаря! :)

Lincheto
10-04-2009, 19:19
Давай смело. Кажи му какво чувстваш.
Дано наистина е взаимно, щото доста ще се нараниш.

FromAutumToAshes
10-04-2009, 19:23
Истината > Всичко останало - да се самоцитирам ;)

Crazytu
10-04-2009, 19:28
Напоследък усещам,че е по-мил,абе има някаква нежност към мен като че ли.Мисля,че не си внушавам
Тогава действай смело и въобще не се притеснявай от реакцията му. Ако не пробваш, после ще има да се чудиш какво би станало ако му беше признала за чувствата си .. :)

TalkingAboutYouAndMee
10-04-2009, 19:29
Истината > Всичко останало - да се самоцитирам ;)
Абсолютна съм съгласна,ама това пусто шубе.. :x

TalkingAboutYouAndMee
10-04-2009, 19:31
Напоследък усещам,че е по-мил,абе има някаква нежност към мен като че ли.Мисля,че не си внушавам
Тогава действай смело и въобще не се притеснявай от реакцията му. Ако не пробваш, после ще има да се чудиш какво би станало ако му беше признала за чувствата си .. :)
Не само че ще се чудя,ами и то това нашето мен ме тормоэи.Хем мога да го целуна,когато го видя,хем не сме эаедно..
И съм решила да му кажа,проблемът е кога ще се реша и как точно.Хахахахахаха эвуча като някоя 12-годишна шашната мацка,че съседът от горния едаж и е намигнал...ама съм в шаш само при мисълта эа подобен раэговор..

Maliby
10-04-2009, 19:33
Просто му го кажи, той ще оцени това, че изразяваш това, което чувстваш. Вероятно в момента и той се пита, какво ли изпитваш ;)
Няма място за срам и шубе тук, чувствата са нещо много красиво, сподели ги, сигурна съм, че няма да съжаляваш. Само недей да започваш с "Обичам те!", на този етап вероятно ще го постреснеш.

Neopitom3na
10-04-2009, 19:54
Смело :P

NamelessRomantic
10-04-2009, 19:59
Че като искаш к'во чакаш?

PurpleDream
10-04-2009, 20:30
кажи му го по скайп :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

TalkingAboutYouAndMee
10-04-2009, 20:35
кажи му го по скайп :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Не! :D
Ебавате се вие,ама аэ даже не мога да спя и под очите имам ебати сенките,които днес един поэнат определи като синини :D

Kukumqvka
10-04-2009, 20:36
Еми кажи му бе.

RaZzer
10-05-2009, 13:19
Еми кажи му бе.

+++

bynbonche
10-14-2009, 19:47
Няма място за срам и шубе тук, чувствата са нещо много красиво, сподели ги, сигурна съм, че няма да съжаляваш. Само недей да започваш с "Обичам те!", на този етап вероятно ще го постреснеш.



Абсолютно съм съгласна давай смело .. Не се страхувай .. Тези чувства които изпитваш към него са нещо много много красиво и нежно .. Недей да таиш в себе си нещо толкова човечно и красиво .. Не е грях да обичаш .. Просто тряа да си смела .. Давай мацко смелоо :-)

mastersan
10-14-2009, 20:04
Давай смело. Кажи му какво чувстваш.
Дано наистина е взаимно, щото доста ще се нараниш.





tq e prava no ako ne se polu4i go popitai dali iska6 da si ostanete priqteli poradi tazi pri4ina imam tolkova mngo priqtelki [pod4ertavam roda] :D:D:D

yspeh :):):):):):)

Hilary_
10-16-2009, 07:18
Ми какво те спира .. казвай му .. 8-)


п.с. после да кажеш как е минало 8-)

Nellynka
10-16-2009, 07:19
Не могла да спи :shock:
Ми сливи ли имаш в устата бе , казвай му :P

Scouser
10-16-2009, 07:35
Явно не си водила такъв разговор до сега, оттам е и притеснението ти предполагам. :) Както казаха преди мен "Давай смело", няма от какво да те е страх, ако не му кажеш, може би после ще съжаляваш. Успех! :)

cinderella_gugutka
10-16-2009, 09:01
из4акай подходящ момент просто-когато настъпи отсамо себе си ще излетят думите "оби4ам те ". успех