PDA

View Full Version : podaryk



fflorinaa
10-04-2009, 19:38
/ nqmam kirilica /
s priqtelqt mi prawim 5 ms , iskam da mu naprawq podaryk - kluchodarjatel ot 2 chasti ( kato ednata ostane u men :D ) kyde moga da namerq takyw w byrgas ?:)

andrags
10-04-2009, 19:57
ако си от по-заможно семейство му вземи нещо като хората ако наистина се обичате. Имам предвид някаква златна гривна или нещо от тоя род.
Също може да отидете на романтична вечеря ако сте по-големи и там да си изкарате добре :-D

PurpleDream
10-04-2009, 19:59
ключ!!!

Hilary_
10-04-2009, 20:00
^ може и сребърна да е гривничката, че златото малко скъпо ще й излезе ... 8-)

бту т'ва с ключодържателя .. хмм трябва да е доста оригинален, за да се получи подаръка .. аз принципно такива не обичам да подарявам .. :-o

FromAutumToAshes
10-04-2009, 20:01
Говоря кокнкретно за това, което питаш :

Има едно много готино магазинче за сувенири до киното (:

fflorinaa
10-04-2009, 20:04
w kluchodarjatelq ima skrit smsl .. simwolika :) zatowa darja na nego :-D a do koe kino imash predwid ? i kym nqkakwi drugi magazini da me nasochite :)

ShtrudeL
10-04-2009, 20:04
...Как се дразня на такива поводи за подаръци. Отброявате месеците все едно имате определен краен срок на връзката си. Радвайте се на всеки ден заедно,не на определен месец. + тва е толкова лигаво.
Все едно ако не подариш подарък на половинката си ще ти се разсърди.
Изглежда ми толкова несериозно,честно.

Hilary_
10-04-2009, 20:05
w kluchodarjatelq ima skrit smsl .. simwolika :) zatowa darja na nego :-D

ее оки ти си знаеш .. :)

FromAutumToAshes
10-04-2009, 20:07
Ми замисли се колко кина има в Бургас и бързо ще разбереш отговора. :lol;

Мухоморката също може да ти предложи нещо по-така.(намира се до 1во районно), На тъмно също има готини работи (намира се на Богориди) много места...

PurpleDream
10-04-2009, 20:18
шоколадов сладолед :smt007

SoAfraid
10-04-2009, 20:23
...Как се дразня на такива поводи за подаръци. Отброявате месеците все едно имате определен краен срок на връзката си. Радвайте се на всеки ден заедно,не на определен месец. + тва е толкова лигаво.
Все едно ако не подариш подарък на половинката си ще ти се разсърди.
Изглежда ми толкова несериозно,честно.

Ако ходим по твоята песимистична логика нямаше в брака да има годишнини (нищо че те не са женени защо да не отбелязват времето което са прекарали заедно, по този начим заздравяват връзката помежду си правят нещо интересно. Дори радват се много повече от колкото всеки изминал еднакъв ден, и това им дава стимул да продължат.) Не че ти се карам но имаш доста негативни мнения спрямо тоя форум и всичките му раздели.

По темата в някое магазинче за сувенири не вярвам да не знаеш каде има в Бъргас макар че аз не съм от там.

smileforyou12
10-04-2009, 20:24
Писането на кирилица е задължително!