PDA

View Full Version : моите виждания за любовта



haritov
10-04-2009, 22:04
В този форум писах доста,за моите проблеми и някои знаят какво съм преживял.
Не веднъж съм казвал,че любовта е нещо болезнено,но прекрасно и го казвам от личен опит.Повечето от вас знаят брачната клетва''в болест и здраве,добро и зло''и тн,според мен това не е клетва а описание на онази магия любов.В една връзка има болка,радост,сълзи и много уникални моменти някои добри други лоши,но накрая ако една любов е истинска тя остава докрай без значение какво се е случило.
Аз лично изживях доста смях се радвах,плаках,ядосвах се и още какво ли не преживях и раздяла и 4 месеца не знаех кой съм,мечтите,които имах изчезнаха все едно бях мъртъв не ми пукаше за нищо,но през тези 4 месеца макар и разделени без да се чуваме виждаме ние се обичахме.
И ето,че един ден се срещнахме тогава почуствах как сърцето ми препуска,а кръвта във вените ми се разгорещява,може да се бяхме ранили,но се обичахме.В един момент забравихме всичко оставихме душата да говори и ето сега пак сме заедно.И да не казвам голяма дума сме щастлив аз отново мечтая и имам цел в живота.
Вярно е пак ще има и болка,но онази сила която ме тласка към щастието ме изпълва с надежда.А и няма значение какво става важното е,когато двама се обичат да са заедно,само тогава ще победят всичко .Ако някой ме попита какво смятам да правя за бъдеще ще му ''просто ще докосна всеки момент със сърцето си''

КАКВОТО И ДА СТАВА ИСТИНСКАТА ЛЮБОВ НЕ УМИРА
тя живее в нас дали като страдание или радост тя е част от нас,защото сме хора. :)

iashxui
10-04-2009, 22:12
много се радвам за теб : ) заслужавате всичко хубаво

и има истинска любов , тя идва когато най-малко очакваш :smt051

haritov
10-04-2009, 23:03
много се радвам за теб : ) заслужавате всичко хубаво

и има истинска любов , тя идва когато най-малко очакваш :smt051

така тя може да те промени изцяло

BuzkatA
10-04-2009, 23:13
Това е уникално яко честито направо уникално ... рядко срещано честито и просто продължавайте напред и дано винаги да се обичате така!

Linns
10-05-2009, 05:30
Честито !

Каквото и да става никога не бива да се отричаме от любовта, колкото и да боли..
Истина е (както казаха) че тя идва когато най малко я очакваме..

:grin:

LadyDi
10-05-2009, 05:57
Каква романтика. Малко в повече ми дойде. Като махнем розовите балончета от темата ти, обаче, може и да се намери малко истина.

sl0w
10-05-2009, 06:14
много се радвам за теб : ) заслужавате всичко хубаво

и има истинска любов , тя идва когато най-малко очакваш :smt051
Имай едно на ум .

NamelessRomantic
10-05-2009, 08:39
Тия дни с мен се случва същото 8-) Късмет бате шефе xD

RaZzer
10-05-2009, 13:17
Супер...

Би хепи! :)

Priceless
10-05-2009, 13:28
Ееех Гоги, супер много се радвам за тебе :smt007 !

GossipGirl89
10-05-2009, 13:51
Хубаво е, че не сте се отказали - така трябва ;)
Никога не бива да се отричаме от любовта, независимо колко страдания и болки ще изтърпим - не трябва да забравяме и хубавите моменти :)

haritov
10-05-2009, 15:18
благодаря на всички

вие също не се отказвайте борете се докрай

все пак господ закриля смелите

moneycomeme
10-05-2009, 17:00
Страхотно е това,което си написал.И дано твоята истина един ден се окаже и моя....! :)