PDA

View Full Version : Кое предпочитате???



thekoceto
10-05-2009, 07:01
Според вас струва ли си българската музика или яки неща българите не правим??И ако правим нека всеки да каже любимата му българска песен :) :) :)

bog4eto
10-05-2009, 07:39
Разбира се,че има хубави български песни..от едно време.Те ми харесват.
Има една песен,Заспали чувства,която я обожааавам...и много други народни всъщност.

Но ако питаш за "рап-а" в БГ,отврат.Може би 2ма,3ма които имат що годе добра музика,другото не струва.

teenems
10-05-2009, 08:04
Но ако питаш за "рап-а" в БГ,отврат.Може би 2ма,3ма които имат що годе добра музика,другото не струва.


+1


има някой добри парчета ,но аз не се заслушвам по БГ музика .. :?

MonSitY
10-05-2009, 16:32
амии българското си е наше.впредвид факта,че българското изкуство е оставане на проивола на съдбата трябва да сме благодарни на това,което се създава колкото и ''не толкова добро като другите държави'' да е...

Jumbie483
10-05-2009, 18:04
Има страшно хубави български песни.
Аз лично любима нямам, но има доста, които харесвам много :)
Например: Георги Станчев - Ти ужасно закъсня; Паша Христова - Една българска роза; Васил Найденов - Сбогом моя любов; Орлин Горанов - Светът е за двама.. и още мнооого други.

cherrygloss
10-05-2009, 18:08
Но ако питаш за "рап-а" в БГ,отврат.Може би 2ма,3ма които имат що годе добра музика,другото не струва.


+1


има някой добри парчета ,но аз не се заслушвам по БГ музика .. :?
+1 :?

ArrowsOfDeath
10-05-2009, 20:07
Оставете ги старите песни, вижте в момента какво вадим. Слаба работа като цяло. Няма голяма сцена и търсене в България. Има един доминиращ стил и десетина процента други хора, които търсят нещо различно. Все пак си има изпълнители, които правят стойностни неща и трябва да бъдат подкрепяни.

raduna
10-05-2009, 20:17
Аз не мога да кажа, че по принцип слушам българска музика, но понякога имаме страхотни попадения, които ако не бяха излязли от български изпълнители, а от някои световно известни, щяха да имат шансове да станат истински хит. Една такава песен е на Стенли-"Обсебен". И други има естествено.
Иначе единствения наш изпълнител, когото харесвам като цяло и съм му супер-фен е Васил Найденов. За мен е най-голямата ни музикална звезда, даже единствена от такава класа! Супер як е, мн му се кефя, гласа му е невероятен :smt002
От новите ми харесва последния албум на Миро, съвсем случайно го прослушах и взе, че ми хареса. :)

Tempest
10-05-2009, 22:08
БТР, Стенли, Остава... и ми казвате, че няма хубава българска музика?

raduna
10-06-2009, 09:22
Контрол също са супер и са и забавни ;р

lipstik
10-06-2009, 09:31
Има някоя друга хубава песен.

Makaveli96Don
10-06-2009, 11:34
БТР определено винаги ще са си класика...Авеню

а от българският рап...повечето бг парчета предпочитам да слушам американските им оригинали
иначе ми харесва Респект-Бягство(кавър на Авеню)

LadyDi
10-06-2009, 12:22
Оставете ги старите песни, вижте в момента какво вадим. Слаба работа като цяло. Няма голяма сцена и търсене в България. Има един доминиращ стил и десетина процента други хора, които търсят нещо различно. Все пак си има изпълнители, които правят стойностни неща и трябва да бъдат подкрепяни.
Така си е.
Между другото, наскоро попаднах на една статия, в която пишеше, че Аксиния е лицето на българската поп музика... И не можах да се сетя за нито една нейна песен, но пък се сещам за разни предизвикателни фотосесии.
Мерси, това какво е? Новата българска попмузика ужасно ми прилича по имидж на чалгата...

xHARDCANDYx
10-06-2009, 12:42
Допадат ми групи като Сигнал,Щурците,БТР,Ахат...
Музиката,която се прави в момента в България е пълна боза ...

LINKNOT
10-06-2009, 13:35
Предпочитам да слушам музика с български текст.
Каризма правеха силни песни в поп сферата.

Една от любимите ми: Каризма - Ще избягам ли от теб
http://www.youtube.com/watch?v=Us9mHTklhQ8

GaNgStAz
10-06-2009, 14:08
Аз от БГ музиката слушам само бг рап, другите нещо не са ми в стила, не ми харесват.

Complicated
10-06-2009, 14:38
Абе има тук-там нещо добро, а не комерсиален боклук, но са малко тези песни. За рапа съм без коментар. :lol: :lol: Само Wosh MC има някои добри песни.

http://vbox7.com/play:1de51ef7
http://vbox7.com/play:05f13e29
http://vbox7.com/play:403d5718
:smt049 :smt049

billytalent
10-06-2009, 18:18
Обожавам БГ музика,за любима песен точно не мога да кажа много харесвам Сигнал,Б.Т.Р.,Щурците,Епизод ,Атлас,Остава-отделни песни,Група Лора,Торнадо,Георги Станчев,Стенли,Тома,Хиподи ,Гранулом,Ахат и още много групи,които за съжаление не са известни...
Нещата които в момента се правят в по-голямата си част са боклуци.

raduna
10-06-2009, 20:24
Така е, правят се ужасно безумни песни напоследък - явно сме в криза :) Но пък и в световен мащаб по-голямата част от сегашната музика е плява, така че не сме само ние.
Важното е, че има попадения от време на време. :)

PurpleDream
10-06-2009, 20:26
срещат се и хубави песни...