PDA

View Full Version : Най - малко обсъжданото и най - често посещаваното място! WC



SWASTIKA
10-05-2009, 08:00
Какъв ви е стила на ходене? :lol:

mmKamm
10-05-2009, 08:03
Стаята на тайните...Изповедалнята... Едно от любимите и спокойни места в къщи, където в повечето случаи никой не ме притеснява и мога да си отдъхна :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:
Аз съм доста бързичка всеки път. Не обичам да се застоявам, освен ако не съм първа смяна на училище и не реша да си поспа там.

_donna_
10-05-2009, 08:06
Много добра тема!
След толкова бира вчера наеш кво е редко. :lol:

teenems
10-05-2009, 08:09
нямам стил.
обожавам тоалетната ни.
като ида там никой не ме занимава :lol: и ми е много готино там ,нз що 8-)

_donna_
10-05-2009, 08:11
и ми е много готино там ,нз що
даа,някак си се отпускааш и забравяш за проблемите си...
може да решаваш кръстословица,да четеш книжка или да пиеш кафенце. :lol:

mmKamm
10-05-2009, 08:13
и ми е много готино там ,нз що
даа,някак си се отпускааш и забравяш за проблемите си...
може да решаваш кръстословица,да четеш книжка или да пиеш кафенце. :lol:ОО да. Тея тоалетните хартии с вицовете (които са страшно тъпи) са ме задържали по 10мин в кенефО :D Понякога се бавя и защото се замислям за някви мои си работи и се забравям :lol:

_donna_
10-05-2009, 08:16
^^
Абе и аз съм чувала за такива тоалетни хартии.
Една колежка щеше да ми носи от Пловдив направо. :lol:
Ти откъде си,в София дали има?

Е,то принципно и обикновен 24 часа върши работа за вицовете.
А може и да си разказваш на ум някакви дето си ги знаеш. :lol:
Гениално.
Много обичам ЧИСТИ тоалетни.Има такива,дори и да са достъпни за повече хора.Най мразим да нема тоалетна хартия.

mmKamm
10-05-2009, 08:22
^^
Абе и аз съм чувала за такива тоалетни хартии.
Една колежка щеше да ми носи от Пловдив направо. :lol:
Ти откъде си,в София дали има?

Е,то принципно и обикновен 24 часа върши работа за вицовете.
А може и да си разказваш на ум някакви дето си ги знаеш. :lol:
Гениално.
Много обичам ЧИСТИ тоалетни.Има такива,дори и да са достъпни за повече хора.Най мразим да нема тоалетна хартия.Аз точно в София съм се застоявала с такава хартия. Иначе не съм от там. Потърси...забавно е да се опитваш да разчетеш кво пише с тва бледо мастилце :lol:

edelweiss96
10-05-2009, 08:30
Харесвам чисти тоалетни. Обичам да си взема вестник или някакво списание, за да разглеждам нещо. :razz: :razz: :razz:

Темата ме разсмя доста :razz:

LovelyGirl
10-05-2009, 08:30
^^ Супер гнусно ми стана :smt078 :smt078

mmKamm
10-05-2009, 08:32
http://www.e-bane.net/modules.php?name=News&file=article&sid=179Оооо знам ги всички. Имам и допълнения доста измислени от мен и приятели :razz: Една любима тема

SWASTIKA
10-05-2009, 08:35
http://www.e-bane.net/modules.php?name=News&file=article&sid=179

ахахаахахахаха

Лайна тип “мозъчен кръвоизлив”:
Този вид уби Елвис. Появяват се когато от силното напъване си сменяш боята от червено до зелено-синьо.

Бирени лайна:
Едни от най-лошите, но също и най-често срещани видове. Серат се предимно сутрин. Принципно не миришат толкова лошо, но това е подвеждащо. Напръскваш супника от горе до долу, докато започне да прилича на обстрелван склад за оръжие в Багдад и се чудиш как твоята девствена дупка може едновременно да сочи в толкова много посоки. Тогава установяваш, че тоалетната хартия - колкото и широка и дълга да е - пак не е достатъчна. Лошото е, ако се случи в чужди кенефи.
Забележка: Лайната "зелен чай" са точно като Бирените лайна

Лайна - духове:
Знаеш, че си се изсрал. Има лайна по тоалетната хартия, но няма в супника! Възможно е да е от подвида “Лайна-торпедо”, ако се е чуло цопване.

Лайна - тефлон:
Излизат толкова нежно и меко навън, че почти не могат да се усетят. Не оставят следи върху тоалетната хартия. Трябва да погледнеш в супника, за да си сигурен, че си срал.

Гумени лайна:
Консистенцията им е като на топла смола и оставят упорити следи по супника. Миеш си гъза за осемнайсти път и още не го усещаш чист. Решаваш проблема като нагъваш малко тоалетна хартия и я слагаш в гащите, за да останат поне те чисти.

Бавно развиващи се лайна:
Току що си си избърсал задника и... показало се е още... Май следващия изстрел идва, а?

Лайна - змии:
Те са хлъзгави, имат дебелина на палец и са дълги минимум 50 см. Имат потенциала на “Лайно-торпедо”.

Лайна - коркови тапи:
Познати още като "плувци". Дори след третото пускане на водата – те са още там. О, Боже! Как да ги разкарам? Лайненцата просто не потъват! Може да ти се случи навсякъде, но по-рядко в собствения ти кенеф.

Желаните лайна:
Седиш на супника, усещаш мравките в червата си. Потиш се, пускаш няколко пръдни, на практика правиш всичко... освен да сереш.

Влажни лайна:
Този вид се появяват с висока скорост, цопват във водата, от което гъзът ти се мокри.

Циментов блок или "О, Боже!" лайна:
Веднага след началото на срането си пожелаваш местна упойка.

Тип “Кинг Конг” или пълна кошница с лайна:
Масата им е толкова голяма, че отказва да изчезне в канализацията, преди да я раздробиш на парчета (ютия би свършила добра работа). :lol:

SWASTIKA
10-05-2009, 08:38
Сега аз разбрах нещо много интересно докато си стоях в тоалетната, но не днес.

Почти убеден съм, че ароматизаторите на тоалетната чиния са разбработка на военните! Има микро камери, които следят за всяко следващо сране и после могат да сравняват в лайняната база данни.

Като сядам ги махам, че ме смущават. Никой не искам да ми снима задника докато сере! :lol:

Pliok0019
10-05-2009, 08:39
Обичам тоалетните си. Тази в жилището ми в момента е с черни, огледални плочки, а тази в София е в прекрасни синьо-жълти цветове и с огледална врата. Обичам да се оглеждам, да чета...рядко решавам кръстословици и т.н., но баща ми я решава цялата при един престой в тоалетната. А там чета най-вече някоя от започнатите книжки/планера/ "програмата"/ някоя книжка-флаер.

mmKamm
10-05-2009, 08:43
Лайно призрак - сереш, но по тоалетната хартия няма нищо.
Лайно гъзодерач - името говори само за себе си.
Лайно торпедо -Напира яко...и още не си си свалил гащите и то се изстрелва се дЕректно в канала.
Лайно Ниагара - Изтича се набързо като Ниагарския водопад. Със същите размери е.
Лайно морена - С ядки.
Лайно ренде - Гъзодерач+Морена
Набожно лайно - докато го изсереш изричаш всички възможни молитви.
Лайко къртица - дълбае с лапите упорито.
Лайно водолаз - Каквото и да правиш то остава да плува на дъното.
Лайно плувец - Каквото и да правиш, то остава да плува на повърхността.
Лайно домошар - Не иска да излиза. Показва се, но разбира, че навън е страшно и се прибира обратно. След дълги молби и опити излиза.
Наркоманско лайно - толкова си друсал, че лайното смърди на употребяваните наркотици.
Махмурлийско - смърди на бира и в повечето случаи е рядко. Докато не го пуснеш на свобода, няма спокойствие целия ден


Други не се сещам за сега :lol: :lol:

SWASTIKA
10-05-2009, 08:55
Лайно дървар - Сереш и се питаш: Лайна ли излизат или трупи? :?

SouthStandServiceLad
10-05-2009, 08:57
Лайно пикасо - рисува по супника и после трябва да чегърташ запетайките.

Лайно дух - знаеш, че си срал, усетил си как си се изсрал но в супника няма нищо и по задника ти няма следи от лайна

Пълна кошница с лайна - дребни, примесени с редки лайна компоненти, които нямат край, чудиш се, дали не си си изсрал и мозъка най-накрая.

Лайно комета - дребно, но тежко, с голяма ширина и като цопне в супника предизвика цунами и ти подмива задника.

SWASTIKA
10-05-2009, 09:01
Лаяняно лайно - Ставаш и го гледаш, мислиш си дали не е някой от другите видове... Не, обикновено лайно. 8-)

Колко от вас страдат от тежката орис на запека? Колко си казват молитвите преди да кендзат?

Kpu3a
10-05-2009, 09:02
SouthStandServiceLad Тези последните излизат най често в селските кенефи в които трябва да "клякаш" :lol:

Свастико к'во праи братовчедка ти ? :grin:

PsychologicalDisorder
10-05-2009, 10:53
как може да има такива прости и жадни за внимание хора, се питам аз?

Pliok0019
10-05-2009, 11:00
Колкото и велико интелектуални сме...не серем маргаритки и в носовете ни няма злато.

FockidyFockFock
10-05-2009, 11:06
как може да има такива прости и жадни за внимание хора, се питам аз?
ти не сереш ли, младежо? а?
А?

престоят ми в тоалетната зависи само и единствено от продължителността на фекало-уриналната сесия. нямам навика да чета, пиша или рецитирам, докато съм вътре...

PsychologicalDisorder
10-05-2009, 11:09
не, аз не сера.
твърде хубав, секси И интелигентен съм.



въпроса не е в тва дали сера или не, всеки сере...
просто как може да направите тема за WC и да разсъждавате, върху... "стила на ходене", wtf?

PsychologicalDisorder
10-05-2009, 11:17
:lol: така е, така е.

FockidyFockFock
10-05-2009, 11:18
да бе, как може, представи си!

темата може да се разгърне много повече, отколкото темите, които спомена Батъла.
това не е тема Еднодневка... това е тема за ЖИВОТА.
истории и случи - бол.

общуваме.
споделяме.
радваме се.

а ти?

PsychologicalDisorder
10-05-2009, 11:19
aз сера в момента.

PsychologicalDisorder
10-05-2009, 11:23
по- спокойно с емоциЙте, момче. 8-)

1n5ub0rd1na73
10-05-2009, 12:04
Не, че искам да разстройвам веселбата в темата, но фактът, че все повече хора четат нещо или решават кръстословици в тоалетната, не говори добре за здравословното им състояние.

clever
10-05-2009, 12:17
абе за тия тоалетни хартии с вицовете само по детските филмчета съм чувала :lol:
я кажете къде се продават в София че ми стана любопитно :razz: :razz:

mmKamm
10-05-2009, 12:27
абе за тия тоалетни хартии с вицовете само по детските филмчета съм чувала :lol:
я кажете къде се продават в София че ми стана любопитно :razz: :razz:
Съществуват! Би трябвало във всеки по-голям магазин да ги има. Аз купувах от едно доста забутано магазинче, тъй че предполагам, че във всеки по-голям също трябва да ги има.

EarthShaker
10-05-2009, 12:28
влизам, сера, излизам

това ми е стила!

clever
10-05-2009, 12:39
абе за тия тоалетни хартии с вицовете само по детските филмчета съм чувала :lol:
я кажете къде се продават в София че ми стана любопитно :razz: :razz:
Съществуват! Би трябвало във всеки по-голям магазин да ги има. Аз купувах от едно доста забутано магазинче, тъй че предполагам, че във всеки по-голям също трябва да ги има.
обикновено такива неща се намират в по-забутаните магазинчета
в големите има-Емека;Милде .. ей такива т.хартии за които като чуя рекламата ми се повръща....... :? :lol:
както и да е ..
да кажеш къде е тфа забутаното магазинче :oops: :oops:
:D :D :-D

Still1ME1Still1HERE
10-05-2009, 12:56
О,обажавам кенефа ми :grin: Там мога да размишлявам над живота,да чета,та дори съм играл пасянс в тоалетната един път :D

ScionOfStorm
10-05-2009, 13:19
е кенефът е свещено място, изолирано от света и неговите тривиални проблеми.

кенефът е Тронната зала, където всеки е цар и прави каквито си лайна ще...буквално О.о

въобще, супер якото място е. понякога като си върша работата взимам книжле и отпервам по 30-40 минути вътре 8-)

clever
10-05-2009, 13:28
б*ти всички имате запек :razz:

PsychoShark
10-05-2009, 15:07
Аххх в повечето случей съм като АК47 стрелям бързо и по много :D :razz: И след това си чета весника на спокойствие , или просто си мисля за нещо ... WC-то си е свещенно място за всеки художник , писател или друг вид творец. 8-)

PsychologicalDisorder
10-05-2009, 15:09
http://a315.ac-images.myspacecdn.com/images01/97/l_d128a0ba44dbddd5120a56f9ee0008f2.jpg

PsychoShark
10-05-2009, 15:10
АХхахахахХАхаххахХАхХА :razz: :D :D :razz:

mmKamm
10-05-2009, 16:33
да кажеш къде е тфа забутаното магазинче :oops: :oops:
:D :D :-D
В надежда2 . Ако те инт по-подробно описание кажи :lol:

UnKnOwNmAtTeR
10-05-2009, 16:42
Личи си с какво се занимават всички в свободното си време :D :D :D :D :D :D

ЕВАЛА БРАТЯ И СЕСТРИ! Просперирайте докато кендзате мощно в кенефа!

babity
10-05-2009, 17:38
Срането е свещено! Винаги се обаждам на приятелката си като отивам да сера. И тя ми се обажда като сере. Измислили сме безброй много метафори и епитети за кенефа. Моят лично е голям, бежово и бяло, с огледалени парченца на места. Много обичам да си бъркам в носа докато акам и да мятам сополени топчета насам-натам. Е т'ва е истинския релакс!!!

PsychologicalDisorder
10-05-2009, 17:39
Срането е свещено! Винаги се обаждам на приятелката си като отивам да сера. И тя ми се обажда като сере. Измислили сме безброй много метафори и епитети за кенефа. Моят лично е голям, бежово и бяло, с огледалени парченца на места. Много обичам да си бъркам в носа докато акам и да мятам сополени топчета насам-натам. Е т'ва е истинския релакс!!!

NIICE.

babity
10-05-2009, 17:43
Пак ми се ака! :grin:

clever
10-05-2009, 18:22
babity бас ловя че сера повече пъти от теб :grin: :grin: :grin: :grin:

п.п.аз пък се обаждам на всички приятели като пърдя
а като сера-обаждам им се по 2 пъти :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

lolichkazdro4oholichka
10-05-2009, 18:26
:D :D :D ти звънишш .. аззз пъккк не пърдяя :-D :-D :-D :-D
ама иначеее ии азз се обаждам ... на най-добрата си фрр
обичаммм си тъъъъ clever :P :P :P :P :-)

SWASTIKA
10-05-2009, 18:27
Аз предлагам ден, в който всички да серем по едно и също време! :)

PsychologicalDisorder
10-05-2009, 18:27
Аз предлагам ден, в който всички да серем по едно и също време! :) и в една и съща тоалетна!

clever
10-05-2009, 18:28
има хора които ме обичат :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
ей ся ще ти звънна че отивам пак да сера :oops:
ти си знаеш кой си :-) :-) :grin: 8)

clever
10-05-2009, 18:30
Аз предлагам ден, в който всички да серем по едно и също време! :) и в една и съща тоалетна!АЙДЕ !
ама искам към десетина рула тоалетна хартия с вицове и бира 8-)
:grin: :grin: :grin: :grin:
ще стане луд купон ! :grin:

_donna_
10-05-2009, 18:31
A веднъж някъде...може би тук някакъв тип беше пуснал тема,в която искаше съвети как да сере по-често,че му било много готино. :lol:

Бирените лайна са най-гадни - т'ва е!
И точно те са дето си миеш задника за 18-ти път и пак се усещаш мръсен.

lolichkazdro4oholichka
10-05-2009, 18:33
бираа ... вицове.... една тоалетна :D няяа излизане :D

UnKnOwNmAtTeR
10-05-2009, 18:38
Личи си с какво се занимават всички в свободното си време :D :D :D :D :D :D

ЕВАЛА БРАТЯ И СЕСТРИ! Просперирайте докато кендзате мощно в кенефа!

Ние поне серем през гъза, а ти през устата...

Оп кой се изпусна?! Сера за теб отвсякъде понеже точно ти само това заслужаваш :-)

UnKnOwNmAtTeR
10-05-2009, 18:55
Принуждаваш ме да говоря както си говорихме в детската градина мн е яко :grin: :grin: :grin: :grin:

UnKnOwNmAtTeR
10-05-2009, 19:13
От там ли са ти травмите?

Моля те обясни ми какви травми имам. Ще чета с удоволствие :)

cherinka
10-05-2009, 19:37
Новия ми ароматизатор е У-Н-И-К-А-Л-Е-Е-Е-Е-Е-Н-Н-Н :grin: :grin: :grin: :grin:


Аз повече от 25сек не се задържам в тоалетната.
Дори по голяма нужда.
Супер бърза съм.
Радвам се за което.
Имам страх от канализаци, бани, тоалетни... :(

SWASTIKA
10-05-2009, 20:10
Мисля, че свалих около 1,5 кг преди малко в тоалетната. :(

_donna_
10-05-2009, 20:11
Само толкова? Еее...излагаш се! 8-)

SWASTIKA
10-06-2009, 20:55
Днес всички се изсрахте, а забравхите темата? А? А? Нали? 8-)

Jus7DreamBoy
10-06-2009, 20:59
:razz: :razz: :razz: :razz:

Видове лайна:

ратък обзор под надслов: "Лайната - нрави и обичаи, видове и подвидове".

Тип "Биологично оръжие или Лайното на Садам":
Излезе ли ... всичко което използва въздуха за да живее в радиус от 50 метра има точно 5 секунди да си запуши дихателния апарат или ... лека му пръст .

Тип "Нахалния пацул":
Ти го буташ... то се връща.

Тип "Изненанда-а"
Тръгнеш да пърдиш и то се покаже.

Тип"Обратно към природата"
Когато си някъде из природата или просто скрит зад пътническата врата на колата ти.

Тип "Обезкосмител":
Gillette гъзолайнер. 3 в едно - цвят, консистенция и есенция. Най - доброто за един мъж.

Тип "Весело":
Ти си весел, че е излязло, то е весел , че е излязло, тоалетната чиния е весела, че са я "оакали", тоалетната хартия е весела, щото и е умръзнала да е бяла. Всички са весели.

Тип "Хамелеон":
То си седи кафяво, ама докат го изкараш, преминаваш през всичките отенъци на синиото, червеното и зеленото.

Тип "Клифук":
Малко и спретнато (често чак смачкано) пацулче, най-често го виждаме на подметката си, едва след като сме го нанесли и подобаващо размазали на някой килим.

Тип "SGT" или познати в някои географски ширини като типа "бивше гадже":
То идва като гръм от ясно небе. Седиш си, радваш се на живота (понякога се "бориш с него, доколкото можеш", както е казал поета) и изведнъж - БАМ!!! Адски спазъм те разсича на две... Преди дори да успееш и да си помислиш какво точно хапна на последната вечеря, страхотната болка те повлича в черните си дълбини, сграбчва и разкъсва всяка молекула от стомаха ти и единственото за което си мислиш в този момент е... че искаш това да спре...
В малък проблясък ти идва идеята, че това може би ще стане ако се "потрудиш" над т. нар. "супник". Но не си мисли, драги ми читателю, че с това всичко ти се е разминало... О, не... Лайното "SGT" не иска просто да излезе, целта му е така да те измъ4и, 4е да го запомниш за цял живот.... Болките в стомаха, сравними единствено с родилни продължават да те мъ4ат, дори и в тоалетната - и то така, че без да те интересува кой може те чуе, даваш воля на сърцераздирателните трели, напиращи в гърлото ти и... загубваш представа за времето... Когато всичко най-сетне свърши не чувстваш облекчение, а крайна немощ... Тялото ти е толкова отпаднало, че нямаш сили не само да се бориш с живота,...безсилен си дори да го понасяш...

Тип "Шофьорско":
Простриано на крайпътната отбивка. Рядко по вид, тъй като е депресирано от дългия път и седалката. Срамежливо и упорито, трудно го примамваш, приклекнал в крайпътен храст или между двете отворени врати на колата, подплашвано от профучаващите тирове!

Тип "НЕМА СЕ ДАМ БЕЗ БОЙ":
Таман дойде докъм средата и спре да излиза пустото. Подрусваш се, пушкаш, отваряш бузки, но не би. Тогаз стягаш гъза и го режеш сфинктерно, след тва имаш чувството, че не си си свършил нещата до край пък и не смееш да пръднеш щото тапата може да изхвърчи.

Тип "Пияното лайно":
Най отличителния белег на Пияното Лайно е смрадта му! дет викаше един дядка - "Така ми миришат краката че като ида да доя козите и коча излиза."))) нещо подобно и тук само че никой не смее да припари до кенефа поне 2 часа след пиянно лаино (особено от червено вино!!!!) малииии мн са злобни! Ама смърдят. Да те е срам да се изсереш.

Тип "Броеница":
Винаги излиза на малки порцийки обикновено 1 на 1 см., защото му е топло и уютно в чревцето. След големи напъни си мислиш, че си напълнил супника, а то пило супа с топчета и то без много топчета.

Тип "Светкавица" (също бързо лайно, лайно спринтьор и т.н.):
Това е лайното което стига до щафетната линия - гащите ти преди ти да си стигнал до кенефа.


Тип "Ураган"
Идват неочаквано, излизат шумно, цапат целия ти гъз, щипе ти на хемероидите, а по гъзните фитили има слуз която 72 часа ти смърди на главата. Освен това супника е омазан, чак до ръба..., аха да прелее!

Тип “Мозъчен кръвоизлив”:
Този вид уби Елвис. Появяват се когато от силното напъване си сменяш боята от червено до зелено-синьо.

Тип "Бирени лайна":
Едни от най-лошите, но също и най-често срещани видове. Серат се предимно сутрин. Принципно не миришат толкова лошо, но това е подвеждащо. Напръскваш супника от горе до долу, докато започне да прилича на обстрелван склад за оръжие в Багдад и се чудиш как твоята девствена дупка може едновременно да сочи в толкова много посоки. Тогава установяваш, че тоалетната хартия - колкото и широка и дълга да е - пак не е достатъчна. Лошото е, ако се случи в чужди кенефи. Забележка: Лайната "зелен чай" са точно като Бирените лайна

Тип "Пацулът дух":
Знаеш, че си се изсрал. Има лайна по тоалетната хартия, но няма в супника! Възможно е да е от подвида “Лайна-торпедо”, ако се е чуло цопване.

Тип "Тефлоново покритие" или "Тефал ти акаш за всички":
Излизат толкова нежно и меко навън, че почти не могат да се усетят. Не оставят следи върху тоалетната хартия. Трябва да погледнеш в супника, за да си сигурен, че си се изсрал.

Тип "Гумени говна":
Консистенцията им е като на топла смола и оставят упорити следи по супника. Миеш си гъза за осемнайсти път и още не го усещаш чист. Решаваш проблема като нагъваш малко тоалетна хартия и я слагаш в гащите, за да останат поне те чисти.

Тип "Бавно развиващи се":
Току що си си избърсал задника и... показало се е още... Май следващия изстрел идва, а?

Тип "Змийчета":
Те са хлъзгави, имат дебелина на палец и са дълги минимум 50 см. Имат потенциала на “Лайно-торпедо”.

Тип "Коркова тапа":
Познати още като "плувци". Дори след третото пускане на водата – те са още там. О, Боже! Как да ги разкарам? Лайненцата просто не потъват! Може да ти се случи навсякъде, но по-рядко в собствения ти
кенеф.

Тип "Желаните лайна":
Седиш на супника, усещаш мравките в червата си. Потиш се, пускаш няколко пръдни, на практика правиш всичко... освен да сереш.

Тип "Влажни":
Този вид се появяват с висока скорост, цопват във водата, от което гъзът и оная работа ти се мокрят.

Тип "Митьо Крика":
Тия лайна не са толко здрави пацули като него, ама докато ги изкарваш имаш чувството, че, аха ще те повдигнато от чинията...

Тип "Артилерийски":
Снарядът изхвърча с такава кинетична енергия и звук че инстинктивно се обръщаш да видиш дали

супника е още здрав...

Тип "Циментов блок" или "О, Боже!" лайна:
Веднага след началото на срането си пожелаваш местна упойка. Викат "Дзън!" при съприкосновение със супника, ако въобще успеят да напуснат изходната си позиция. При подходящи условия евоюлират в лайна подвид "О, не отново!", които се характеризират с натрапчивото желание на притежателя им да получи не местна, а направо пълна наркоза или поне няколко томчета развлекателно четиво та да минава времето, докато съзиданието приключи.
Независими достоверни източници сочат, че този подвид имат свойството с течение на времето да напукват облицовката както на супника, така и на изходната си позиция...

Тип “Кинг Конг” или пълна кошница с лайна:
Масата им е толкова голяма, че отказва да изчезне в канализацията, преди да я раздробиш на парчета (ютия би свършила добра работа).

Тип "КЪРТИЦА"...
Това е нещо средно между "Циментовият блок" и типа "Кинг Конг" само че много по-ужасно и брутално. Когато усетиш, че КЪРТИЦАТА напъва, трябва мигом да търтиш към най-близкия серялник, защотосъвсем скоро ще се случи нещо УЖАСНО ! Побеснялата КЪРТИЦА се плъзга с лекотата на бобслей и силата на Годзила по лайнените ти канали и изскача от цванцера ти със зловещ трясък, при което те разчеква на шпагат - 180 градуса, разпаря гъза ти чак до врата и цамбурвайки в супника, те оплисква до уши. Ако се расминеш само с това можеш да се чувстваш истински късметлия и да направиш курбан...Някой път къртицата може да се окаже някой охранен расов ангорец с изваяна мускулатура и надъхан като заптие...Тогава тежко ти...

Тип "Голямо и окупационно говнище"
Много специфичен тип лайненце от който бързо те заболява сфинктера. То има за свое изконно "рядкото" право, извоюволо си с множество победи и изпускания, правото на идеални части от красивото ти и стегнато анално отверстие. Особено едра риба в говнения свят. Внимавайте особено с този вид пацул...

Тип "Ритуално"
Появява се по едно и също време всеки ден и в повечето случаи е придружено с вестник.

Лайна тип “мозъчен кръвоизлив”:
Този вид уби Елвис. Появяват се когато от силното напъване си сменяш боята от червено до зелено-синьо.

Бирени лайна:
Едни от най-лошите, но също и най-често срещани видове. Серат се предимно сутрин. Принципно не миришат толкова лошо, но това е подвеждащо. Напръскваш супника от горе до долу, докато започне да прилича на обстрелван склад за оръжие в Багдад и се чудиш как твоята девствена дупка може едновременно да сочи в толкова много посоки. Тогава установяваш, че тоалетната хартия - колкото и широка и дълга да е - пак не е достатъчна. Лошото е, ако се случи в чужди кенефи.
Забележка: Лайната "зелен чай" са точно като Бирените лайна

Лайна - духове:
Знаеш, че си се изсрал. Има лайна по тоалетната хартия, но няма в супника! Възможно е да е от подвида “Лайна-торпедо”, ако се е чуло цопване.

Лайна - тефлон:
Излизат толкова нежно и меко навън, че почти не могат да се усетят. Не оставят следи върху тоалетната хартия. Трябва да погледнеш в супника, за да си сигурен, че си срал.

Гумени лайна:
Консистенцията им е като на топла смола и оставят упорити следи по супника. Миеш си гъза за осемнайсти път и още не го усещаш чист. Решаваш проблема като нагъваш малко тоалетна хартия и я слагаш в гащите, за да останат поне те чисти.

Бавно развиващи се лайна:
Току що си си избърсал задника и... показало се е още... Май следващия изстрел идва, а?

Лайна - змии:
Те са хлъзгави, имат дебелина на палец и са дълги минимум 50 см. Имат потенциала на “Лайно-торпедо”.

Лайна - коркови тапи:
Познати още като "плувци". Дори след третото пускане на водата – те са още там. О, Боже! Как да ги разкарам? Лайненцата просто не потъват! Може да ти се случи навсякъде, но по-рядко в собствения ти кенеф.

Желаните лайна:
Седиш на супника, усещаш мравките в червата си. Потиш се, пускаш няколко пръдни, на практика правиш всичко... освен да сереш.

Влажни лайна:
Този вид се появяват с висока скорост, цопват във водата, от което гъзът ти се мокри.

Циментов блок или "О, Боже!" лайна:
Веднага след началото на срането си пожелаваш местна упойка.

Тип “Кинг Конг” или пълна кошница с лайна:
Масата им е толкова голяма, че отказва да изчезне в канализацията, преди да я раздробиш на парчета (ютия би свършила добра работа).


Пропуснато е лайно тип ES

То се характеризира с изключително зловоние и подобаващи размери.
Изсира се в неделния седобед, след "силна" съботна вечер и неделно шкембе за закуска.

_donna_
10-07-2009, 07:37
Тип "Изненанда-а"
Тръгнеш да пърдиш и то се покаже.

:lol:

SWASTIKA,днес срах,но няма нищо особено за разказване.
Има едни такива съвсем обикновени изсирания - чак да ти е кеф. 8-)

miminia
10-07-2009, 08:43
Иул .. принципно в училище ни бяха мн хубави
и това беше едно предпочитано място
В нас .. охаа ... най - обичам огледалата
абе кеф да ти е .. и седалката ни е от плат мекичка 8)

SWASTIKA
10-07-2009, 16:12
Тип "Изненанда-а"
Тръгнеш да пърдиш и то се покаже.

:lol:

SWASTIKA,днес срах,но няма нищо особено за разказване.
Има едни такива съвсем обикновени изсирания - чак да ти е кеф. 8-)

Нищо ново над супника. :razz:

LINKNOT
10-07-2009, 16:41
Добре.

bloodyF
10-07-2009, 18:53
ох че е забавно в тоалетната... :lol: :lol: четеш си списание,мислиш си и никой не те безпокой....освен ако на някой не му се е приходило :lol:

_donna_
10-07-2009, 18:59
освен ако на някой не му се е приходило
И баш преди да си доредиш кръстословицата някой почва да ти тропа и да ти вика с приглушен глас "ше се посера,бе! сереш ли? излизай!" (:

cherinka
10-07-2009, 19:16
баща ми си псова лайната,майна :lol:
всяка сутрин в 5:45ч. аз се наслушвам на доволно псувни и наредби :lol:

SWASTIKA
10-07-2009, 21:48
Аз ходя на тъмно.

bloodyF
10-08-2009, 13:07
освен ако на някой не му се е приходило
И баш преди да си доредиш кръстословицата някой почва да ти тропа и да ти вика с приглушен глас "ше се посера,бе! сереш ли? излизай!" (:

именно :lol: доста е неприятно,надявам се като се преместим (което ще е след година може би :Д ) да имаме 2 тоалетни 8-)

kukli4kata001
10-08-2009, 13:11
като ида там никой не ме занимава :lol: и ми е много готино там ,нз що 8-)
+++ :lol: :lol: :lol:

Pliok0019
10-08-2009, 23:23
Вие по колко често ходите до тоалетна?

Аз акам всяка сутрин, понякога и вечер.

Goebbels
10-09-2009, 05:41
И тоалетната отпада като място, където човек може да се усамоти, защото Биг Брадър ви следи непрекъснато 8-) :-o
http://i110.photobucket.com/albums/n109/shmoab/Security_Cam.jpg[/b]

miminia
10-09-2009, 07:47
аз .. супер рядко правя тортета 8-)
веднъж седмично може би ...
чак ми е чудно такива по цифра пъти на ден :?

PinkFloydSound
10-09-2009, 08:44
^ Ми то зависи от това, какво ядеш и по колко.
Аз всеки ден или веднъж на два, ама то за мен е нормално, тъпча се като прасе. :Д

Kpu3a
10-09-2009, 22:13
Кооофти е да си с приятел/ката си на квартира ...
трябва да дебнеш кога да "пуснеш бомбите" без да осмърдиш
апартамента :lol:

Мойта женица мн обича да ме "гаври" след като
излезна и да почне "Сра а ? :razz: " :oops:

clever
10-10-2009, 08:24
И тоалетната отпада като място, където човек може да се усамоти, защото Биг Брадър ви следи непрекъснато 8-) :-o
http://i110.photobucket.com/albums/n109/shmoab/Security_Cam.jpg[/b] :shock: :razz:

clever
10-10-2009, 08:25
аз .. супер рядко правя тортета 8-)
веднъж седмично може би ...
:shock: :shock:

Di
10-10-2009, 08:26
Обожавам да вися в кенефи!

PinkFloydSound
10-10-2009, 08:43
Аз ненавиждам училищния кенеф. Предпочитам пикочният ми мехур да експлодира, да се насера в гащите, но там НЯМА да стъпя!

MonSitY
10-11-2009, 08:09
едва ли те интересува кой какво прави в тоалетната - по кое време и др подробности.. 8-)

YourStar
10-12-2009, 11:17
Оо,да много обичам :grin: Седя си и си чета някое списание на спокойствие 8-)

machoka
10-12-2009, 19:04
Някой ще ми обясни ли логиката на това кенефите да се произвеждат в бял цвят, та като получат доставката си в по-разредена версия, със своята пъстроцветност започват да мязат на платна на някой съвременен импресионист?
Далеч по-удачно би било да са в черно или някой тъмен цвят.

ameli
10-12-2009, 19:16
там си уча уроците :lol: много го обичам тва местенце :lol:

Joc
10-12-2009, 19:17
Някой ще ми обясни ли логиката на това кенефите да се произвеждат в бял цвят, та като получат доставката си в по-разредена версия, със своята пъстроцветност започват да мязат на платна на някой съвременен импресионист?
Далеч по-удачно би било да са в черно или някой тъмен цвят.

:lol: има логика...

Pliok0019
10-13-2009, 06:45
Правилно е да се сере от 2 пъти на ден до веднъж на 2 дни. В противен случай трябва да си вземаш "Активия" или "Лаксал"

Иначе мен абсолютно винаги ме притесняват докато съм вътре...

LaffyTaffy
10-14-2009, 17:13
Някой ще ми обясни ли логиката на това кенефите да се произвеждат в бял цвят, та като получат доставката си в по-разредена версия, със своята пъстроцветност започват да мязат на платна на някой съвременен импресионист?
Далеч по-удачно би било да са в черно или някой тъмен цвят.
веднъж отидох до тоалетна в едно заведение и там гърнето беше тъмно кафяво.
(не знам що го написах)

YourStar
10-14-2009, 17:34
Някой ще ми обясни ли логиката на това кенефите да се произвеждат в бял цвят, та като получат доставката си в по-разредена версия, със своята пъстроцветност започват да мязат на платна на някой съвременен импресионист?
Далеч по-удачно би било да са в черно или някой тъмен цвят.

:lol: има логика...
Ти откъде си толкова сигуречен,че вече се правят САМО бели кенефи?? :D :lol: