PDA

View Full Version : Сама си прецаках социалния живот



Kettty
10-05-2009, 09:38
3дравейте
Реших да пиша тук.Ей така,и аэ не энам эащо.Дано се почувствам по-добре.Май имам нужда от подкрепа.
Винаги съм била човек,който не е имал много приятели,но пък винаги си е имал обкръжение от хора,с които да иэлиэа,да се эабавлява,да общува,да споделя.Не че и много съм споделяла,эащото не е по моята част,така да се иэраэя.Може би эащото не съм намирала човек,на който да имам доверие и да му се раэкрия иэцяло.Тоест,имаше едно момиче,което ми беше много блиэко,но прекратихме отношенията си...може би и това ми окаэа сериоэно влияние.
В депресия съм.Чувства се эле.
От много време не съм се обаждала на никого,эа да иэлеэем.Фокусирала съм се иэцяло върху обраэованието и раэвитието си.Това е хубаво,но днес осъэнах,че е тъпо.Трябват ми контакти,раэтоварване в компанията на някого.Нямам никой,който да ми е наистина блиэък,но в телефонния ми укаэател има хора,на които мога да се обадя и да иэлеэем.Мамка муууууууууу!Сама се иэолирах от хората.К`во искам?Да ми ходят по эадника ли???Еми не става така!И сега трябва да се пречупя и да си върна социалния живот.Беэ него наникъде не съм и само ще се депресирам още.
Това е в общи линии.Яд ме е,че сама се докарах до тук,но това е положението.Напишете нещо по темата,ако имате желание. :) :)

GodLovesYou
10-05-2009, 09:48
http://fc01.deviantart.com/fs11/i/2006/241/2/f/Rakia___Connecting_People_by_night117.jpg

RaZzer
10-05-2009, 13:11
Станалото - станало... Опитай се да се държиш по-отворено към света и скоро ще промениш факта, че нямаш на кого да се обадиш!

fc
10-05-2009, 14:17
Поне го осъзнаваш, сега трябва да излезеш на вън.

LoveRetroMusic
10-05-2009, 14:40
don't be emooooooooooooooooooooooooooooooooo

PsychologicalDisorder
10-05-2009, 14:51
ми супер, кво. http://www.forumammo.com/cpg/albums/userpics/10062/pedobear%7E0.gif

PurpleDream
10-05-2009, 17:26
В депресия съм.Чувства се эле.
ЕМОООООООООООООО -спалнята, хола, кухнята, ножа, банята, вените - край на проблемите!!


Това е хубаво,но днес осъэнах,че е ТЪПО.
ама по - тъпо ли е от тебе? ...не вярвам...

LoveRetroMusic
10-05-2009, 17:26
don't be emooooooooooooooooooooooooooooooooo


!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Dizziness
10-05-2009, 18:27
Мацка, при мен е същото... гледам си само образованието, сега съм 11 клас, ти на колко си? Аз скоро ще правя 18 в началото на другата година съм, но явно това засяга нашата възраст, все пак осъзнаваме какви отговорности имаме и че животът не е розов. И аз изолирах почти всички останаха един двама, по едно време беше един, после останах и без него, след което реших, че поне с един двама ще общувам и ще излизам, за да се отпускам, пречупих се и се обадих, сега отношенията и с тези двама души е прекрасно. Рискувай, звънни им, излез, но да не ти става навик. В този живот оцеляват само егоистите, затова си гледай образованието. После всичко ще се нареди. :)

BigFakeSmile
10-06-2009, 07:07
Поне го осъзнаваш, сега трябва да излезеш на вън.

именно, за депресията единствения лек е да има постоянно хора около теб..и то не за да се депресирате заедно, а за си говорите весели, приятни неща...

Maliby
10-06-2009, 08:12
За съжаление и аз съм донякъде в такова положение. Имам предвид, че отвсякъде някакви хора ти се натискат за услуги и партита, но стане ли дума за някакв проблем или сериозен разговор никой не е насреща. Това отдавна съм го осъзнала.. Имах трима най-добри приятели, с които бяхме неразделни вече почти 4 години и все си мислех, че отношенията ни са наистина стабилни.. и знаете ли какво ги провали? - Една глупава караница, несъществена под въздействието на алкохол - не сме си говорили вече повече от половин година.
Това един вид да се изолираш от обществото е като защитна реакция, защото наистина на малко хора можеш да се довериш - имай го за себе си, но недей съвсем да се отцепваш от хората, винаги можеш да намериш някое симпатично момче или печено момиче с което да се уговориш и да излезеш на кино, кафе или сладолед.. Просто се опитай да се отпуснеш и да говориш свободно с хората, така ще имаш повече контакти и повече опции за забавление. Аз поне така правя, предавали са ме немалко пъти и определено вече съм станала много по-недоверчива и по-премерена с хората, но определено да се лишиш от всякакви контакти не е решението - така ще станеш жертва на скучното ежедневие - хубаво е да учиш и да мислиш за развитието си, но определено не е достатъчно! Живей живота си! Огледай се наоколо, харесай си някого, заговори го и се разберете да излезете ;)

Josefinne
10-06-2009, 08:45
И сега трябва да ти станем приятелчета, ли?
Искаш ли да те поканя на кафе?

stup1fy
10-06-2009, 09:53
И сега трябва да ти станем приятелчета, ли?
Искаш ли да те поканя на кафе?
Аре измисли нещо по-умно?
На всеки се случва това.Сами избираме нататък какво ще е.
Някои хора се наслаждават изцляо на самотата си , други се депресират.
Щом не ти харесва живота, който водиш - просто преглътни гордостта си и направи промени..

Kukumqvka
10-06-2009, 12:00
Помогни си сама,докато можеш 8-)

Valeriq90
10-06-2009, 14:51
В интерес на истината, колкото по-малко приятели, толкова по-малко проблеми. Чудя се дали да не отида в манастир и да се откъсна от света :)

eatshitsfuckinbitchez
10-06-2009, 14:57
излизай айде чао ._. :-)

Linns
10-06-2009, 14:58
Първата крачка за да оправиш положението си е да го осъзнаеш и да признаеш грешките които си допуснала.. Опитай се да си върнеш приятелите или се запознай с нови.. На тази възраст трябва да си с хора, трябва да общуваш и да се радваш на това което ти дава живота.. Успех!

fenastz
10-06-2009, 15:33
пиши ми ЛС пък дано сме от един град, да излезем :)

LiRRRa
10-06-2009, 15:39
За съжаление и аз съм донякъде в такова положение. Имам предвид, че отвсякъде някакви хора ти се натискат за услуги и партита, но стане ли дума за някакв проблем или сериозен разговор никой не е насреща. Това отдавна съм го осъзнала.. Имах трима най-добри приятели, с които бяхме неразделни вече почти 4 години и все си мислех, че отношенията ни са наистина стабилни.. и знаете ли какво ги провали? - Една глупава караница, несъществена под въздействието на алкохол - не сме си говорили вече повече от половин година.
Това един вид да се изолираш от обществото е като защитна реакция, защото наистина на малко хора можеш да се довериш - имай го за себе си, но недей съвсем да се отцепваш от хората, винаги можеш да намериш някое симпатично момче или печено момиче с което да се уговориш и да излезеш на кино, кафе или сладолед.. Просто се опитай да се отпуснеш и да говориш свободно с хората, така ще имаш повече контакти и повече опции за забавление. Аз поне така правя, предавали са ме немалко пъти и определено вече съм станала много по-недоверчива и по-премерена с хората, но определено да се лишиш от всякакви контакти не е решението - така ще станеш жертва на скучното ежедневие - хубаво е да учиш и да мислиш за развитието си, но определено не е достатъчно! Живей живота си! Огледай се наоколо, харесай си някого, заговори го и се разберете да излезете ;)

+1

stup1fy
10-06-2009, 15:52
В интерес на истината, колкото по-малко приятели, толкова по-малко проблеми. Чудя се дали да не отида в манастир и да се откъсна от света :)
Просто се придържай към 10тте Божии заповеди и не прави секс до първата брачна нощ.

Kajo
10-06-2009, 20:02
В депресия съм.Чувства се эле.
ЕМОООООООООООООО -спалнята, хола, кухнята, ножа, банята, вените - край на проблемите!!


Това е хубаво,но днес осъэнах,че е ТЪПО.
ама по - тъпо ли е от тебе? ...не вярвам...



Не си прав !

PurpleDream
10-06-2009, 20:35
В депресия съм.Чувства се эле.
ЕМОООООООООООООО -спалнята, хола, кухнята, ножа, банята, вените - край на проблемите!!


Това е хубаво,но днес осъэнах,че е ТЪПО.
ама по - тъпо ли е от тебе? ...не вярвам...



Не си прав !
момиче съм, мамка му

moneycomeme
10-06-2009, 21:01
При всеки идва един такъв перидо...нормално е..Да те посъветвам недей много да мислиш и осъзнаваш...дървените философи не живеят много щастливо в този свят...Просто си живей,твори и действай и бъди сама художник на живота си!

umri
10-07-2009, 06:08
Намери момче, на което можеш да се довериш и си бъдете на повикване. Като се почувстваш сама му се обади иди у тях или той у вас.. правете секс след това си поговорете малко и всеки си хваща пътя. Така ем ще бъдеш задоволена, ем си излееш това, което ти е на душата и няма да хабиш време. Обаждаш се, срещате се, правите секс и си говорите и след 2-3 часа се прибираш. Избери си човек, в който е малко вероятно да се влюбиш или пък той в теб, тъй като това не е това, което искаш... И така това го правите на 2 седмици 1 път примерно и си бомба. Предварително трябва това момче да знае, че вие сте приятели, които правят секс и нищо повече. Взаимно ще си бъдете сексуален и емоционален отдушник и никой не губи от тая работа... какво повече ти трябва? А да и разбира се колкото се може по-малко хора да знаят за тази ваша връзка, даже най добре никой.

Linns
10-07-2009, 14:52
^ Тъпоооо.. :lol:

LeMoi
10-07-2009, 15:06
образованието е тъпо? :lol: :lol: :lol: :razz: :razz: :razz: ако мислиш така наистина си в депресия и няма какво друго да измислиш :?

Linns
10-07-2009, 15:12
^ Ами не е остро..
Не може по цял ден да учиш.. :razz:

machoka
10-07-2009, 15:17
Социалният живот е низ от интереси, фалш и интриги. Приятелство в чистият му и непорочен вид не можеш да си сигурна почти никога, че си постигнала, докато не дойде момент в който той/тя има възможност да се нахрани когато умира от глад без ти да разбереш, но въпреки това ти поднесе ястието на тепсия.

И както винаги трябва да правиш - намери позитивното при теб - а то е, че не си обградена от купища 'приятели', на които не знаеш кога и как можеш да разчиташ. А приятели се печелят.. цял живот.

vellvet
10-07-2009, 18:08
don't be emooooooooooooooooooooooooooooooooo

да! спри да се депресираш бъди човек споделяй мечтай като се самоизолираш няма как да имаш соц живот вдигни телефона обади се на някоя фр излезте разходете се ... :) би хепи :)