PDA

View Full Version : Acne Out - Лусион



AlaBalaa
10-05-2009, 12:10
Здравейте момче съм на 16 години. Днес ще си вземам лусиона на акне аут ако можете да ми кажете как се ползва измивам лицето с вода подсушавам слагам го и после или ми каже направо как е процедурата
извинявам се ако съм сгрешил раздела :)

sanna
10-05-2009, 12:43
такаааа...
измиваш си зъбите :D
после си миеш лицето само с вода
и го избърсваш и след това напояваш един памучен тампон и аута,обтриваш си лицето чакаш малко докат ---->изсъхне и ако искаш слагаш крем ,изхвърляш тампончето в коша и бай бай

slynchoo
10-05-2009, 12:45
Ми аз за Acne Out - лУсион не съм чувала!

AlaBalaa
10-05-2009, 12:48
майко как само идиоти се навират в тея теми какво като съм сгрешил питам отговори!
после си миеш лицето само с вода
и го избърсваш и след това напояваш един памучен тампон с аута?
после чакам да изсъхне и ? до тук го разбрах само

aloveyou
10-05-2009, 13:06
такаааа...
измиваш си зъбите :D
после си миеш лицето само с вода
и го избърсваш и след това напояваш един памучен тампон и аута,обтриваш си лицето чакаш малко докат ---->изсъхне и ако искаш слагаш крем ,изхвърляш тампончето в коша и бай бай

:-D ..
Иначе лОсиона е много добър

AlaBalaa
10-05-2009, 13:09
да аз за това ще си го вземам ем от тука разбрах ем на майка ми 1 приятелка и препоръчала :)

sanna
10-05-2009, 13:38
Здравейте момче съм на 16 години. Днес ще си вземам лусиона на акне аут ако можете да ми кажете как се ползва измивам лицето с вода подсушавам слагам го и после или ми каже направо как е процедурата
извинявам се ако съм сгрешил раздела :)

и май си малоумен...
би трябвало да го пише отзад ама кой да се сети :?

AlaBalaa
10-05-2009, 13:57
би тряало ама ако не го пише ти ли излизаш малоумния/ата

sanna
10-05-2009, 14:57
колко опаковки съм изхарчила и на гърба на шишенцето все пише
иии...да не би да си го купил от някой мангалски пазар по -евтино и леко употребено :wink:

GerYy
10-05-2009, 14:58
Лично на мен не ми помогна този лосион...даже ми възпали още повече лицето....не си копувайте тези боклуци..

Alhimikat
10-06-2009, 07:05
майко как само идиоти се навират в тея теми какво като съм сгрешил питам отговори!
после си миеш лицето само с вода
и го избърсваш и след това напояваш един памучен тампон с аута?
после чакам да изсъхне и ? до тук го разбрах само
Едно е да си сбъркал,друго е да си неграмотен ...




колко опаковки съм изхарчила и на гърба на шишенцето все пише
иии...да не би да си го купил от някой мангалски пазар по -евтино и леко употребено :wink:
Ами и на моето не пише...

sanna
10-06-2009, 11:43
^начи мойто е некво уникат ли е кво е... :-D 8)

bloodymirror
10-06-2009, 13:36
Taкааа...да говорим по същество :? значи аз имах скоро Акне Аут..ммм страшно е .. много помага (: еми ползването: слагаш на памуче,и втриваш в кожата..ама по настоятелно..натискаш повече..само че после задължително си мий ръцете,че за известно време се набръчкват пръстите... оправят се,ама е неприятно,всеки път като ис намокриш ръцете и се сбкъчкват.. ха! Мм и така ..^^[

Dian4ety
10-06-2009, 13:39
Taкааа...да говорим по същество :? значи аз имах скоро Акне Аут..ммм страшно е .. много помага (: еми ползването: слагаш на памуче,и втриваш в кожата..ама по настоятелно..натискаш повече..само че после задължително си мий ръцете,че за известно време се набръчкват пръстите... оправят се,ама е неприятно,всеки път като ис намокриш ръцете и се сбкъчкват.. ха! Мм и така ..^^[

Щом ръцете ти се набръчкват, какво остава за лицето, където кожата е по-чувствителна от тази на ръцете :)

bloodymirror
10-06-2009, 13:49
:D омг... след като хората казват,че помага и аз включително-ТАКА Е!

AlaBalaa
10-06-2009, 14:25
Taкааа...да говорим по същество :? значи аз имах скоро Акне Аут..ммм страшно е .. много помага (: еми ползването: слагаш на памуче,и втриваш в кожата..ама по настоятелно..натискаш повече..само че после задължително си мий ръцете,че за известно време се набръчкват пръстите... оправят се,ама е неприятно,всеки път като ис намокриш ръцете и се сбкъчкват.. ха! Мм и така ..^^[
така и на моето пише аз питах преди да го взема мерси bloodymirror че ми обясни :) същото пише и там 2пъти съм се мазал от както го взех дано ми помогне снощи и неска сутринта и гледам пъпките се белят Благодаря и като мислите че съм неграмотен аз вижте другите в форума :D

bloodymirror
10-06-2009, 15:00
Xaxa..
е,радвам се..аа не си ти само неграмотния,спокич..ха! ;) :D

Alhimikat
10-13-2009, 21:51
Xaxa..
е,радвам се..аа не си ти само неграмотния,спокич..ха! ;) :D
Това,че не е единствен трябва да го успокоява ли ?!?

Glamour92
10-14-2009, 08:52
лУсион???
WTF?

bloodymirror
10-14-2009, 11:07
Кви сте банални смешки не е истина.. и какво като е грешка.. всеки може да я направи..
ейй откъде се извадихте такива редактори умът ми не го побира!