PDA

View Full Version : ..



emili21
10-05-2009, 14:52
..

ShtrudeL
10-05-2009, 15:17
Искаш да станеш тъпа кифла?!
буу
И защо местенето да изгради личността ти? Оо Ако толкова я искаш може и не местенето да е основната причина...Наистина си задръстена. Не заради външния вид.

LoveRetroMusic
10-05-2009, 15:21
не се променяй заради другите, много е тъпо ... остани си каквото си ;]

JCoutureJunkie
10-05-2009, 16:48
^що бе хора,трудно е да разцъфтиш и да израстнеш сред злобари,за които каквото и да направиш ще си останеш дебел,грозен,задръстен и т.н.Аз пък подкрепям авторката....Тя иска ново начало,осъзнала е какво иска/харесва,каква иска да бъде и какво вероятно е дразнело съучениците и.Отслабването най-вече е за здраве(не прекомерното,разбира се) а всчко останало е за вътрешния и мир.Ако се харесва,значи няма да и е неудобно и ще се чувства добре,дори и да се превърне в "тъпа кифла".
emili21 бих ти препоръчала тривитаминол за по-бързо израстване на косата.Ако се сетя още нещо ще пиша...
А,и между другото,недей да ходиш на токчета.Според мен е толкова тъпо да катериш етажи цял ден на високи токчета само да изглеждаш по-висок примерно.Специално моя съвет е да си купуваш балетни обувки(или както там ги наричат) или нещо по-удобно за училище.Това няма да попрече на съучениците ти да те харесат и да те приемат :wink:

clever
10-05-2009, 17:07
моля
:lol: :-o

emili21
10-05-2009, 17:09
^що бе хора,трудно е да разцъфтиш и да израстнеш сред злобари,за които каквото и да направиш ще си останеш дебел,грозен,задръстен и т.н.Аз пък подкрепям авторката....Тя иска ново начало,осъзнала е какво иска/харесва,каква иска да бъде и какво вероятно е дразнело съучениците и.Отслабването най-вече е за здраве(не прекомерното,разбира се) а всчко останало е за вътрешния и мир.Ако се харесва,значи няма да и е неудобно и ще се чувства добре,дори и да се превърне в "тъпа кифла".
emili21 бих ти препоръчала тривитаминол за по-бързо израстване на косата.Ако се сетя още нещо ще пиша...
А,и между другото,недей да ходиш на токчета.Според мен е толкова тъпо да катериш етажи цял ден на високи токчета само да изглеждаш по-висок примерно.Специално моя съвет е да си купуваш балетни обувки(или както там ги наричат) или нещо по-удобно за училище.Това няма да попрече на съучениците ти да те харесат и да те приемат :wink:


Да, това за токчетата съшо съм съгласна, но съм доста нисичка.. (поне аз така мисля) .. 160

JCoutureJunkie
10-05-2009, 17:38
^що бе хора,трудно е да разцъфтиш и да израстнеш сред злобари,за които каквото и да направиш ще си останеш дебел,грозен,задръстен и т.н.Аз пък подкрепям авторката....Тя иска ново начало,осъзнала е какво иска/харесва,каква иска да бъде и какво вероятно е дразнело съучениците и.Отслабването най-вече е за здраве(не прекомерното,разбира се) а всчко останало е за вътрешния и мир.Ако се харесва,значи няма да и е неудобно и ще се чувства добре,дори и да се превърне в "тъпа кифла".
emili21 бих ти препоръчала тривитаминол за по-бързо израстване на косата.Ако се сетя още нещо ще пиша...
А,и между другото,недей да ходиш на токчета.Според мен е толкова тъпо да катериш етажи цял ден на високи токчета само да изглеждаш по-висок примерно.Специално моя съвет е да си купуваш балетни обувки(или както там ги наричат) или нещо по-удобно за училище.Това няма да попрече на съучениците ти да те харесат и да те приемат :wink:


Да, това за токчетата съшо съм съгласна, но съм доста нисичка.. (поне аз така мисля) .. 160
Аз пък не мисля така.Бъде себе си там,където отиваш,просто се отърси от това,което не си харесвала в себе си по естествен начин(отслабване,израстван е на коса)Няма смисъл да прикриваш това,че си ниска(а според мен не си) тъй като така или иначе като се вяснеш с токче 15 см примерно най-много да ти се смеят,че си комлексарка,няма и да ти е удобно с такава обувка.А да не говорим колко зле за здравето е...Бъди това,което си,залагай на естествената красота,добрите страни на характера си и задължително покажи,че не си от стадото,че имаш собствено мнение,че си самодостатъчна и самоуверена.Това харесват хората.Това също е и начина да се промениш и да израстнеш.