PDA

View Full Version : С кой филм и с коя песен сте отраснали?



graceless
10-05-2009, 15:24
:) :)

Jumbie483
10-05-2009, 15:58
ти няма ли да ни кажеш ? :P

Cryptica
10-05-2009, 19:32
Аз отраснах с "Ну, Погоди!", "Тримата глупаци" и "Том и Джери". 8-) Музика - Spice Girls :razz: Не им помня вече имената на песните. :lol:

raduna
10-05-2009, 20:28
Сашка Васева - Георги
:D оле-ле

LovelyGirl
10-05-2009, 20:34
Приказките на Братя Грим :D Обожавах ги :grin:
За музика - Spice girls, Backstreet boys, Five :-D

raduna
10-05-2009, 20:37
а така...Братя грим..., а Малкото пони кучета го яли :D и музиката му беше яка + това

LovelyGirl
10-05-2009, 20:48
Ааа да, малкото пони вятъра гоони :-D И него много го гледах :)

Абе, имаше едно детско, (не знам дали някой ще се сети), разказваше се за едно момиче дето търсеше някакви цветя :lol: все носеше снимки на тях и във всеки епизод ставаше въпрос за различно цвете.Само това помня, много интересно беше :D

PIF
10-05-2009, 20:55
Банани с пижами, Улица Сезам и кака Лара много я обичах :)

LadyDi
10-05-2009, 21:11
Ааа да, малкото пони вятъра гоони :-D И него много го гледах :)

Абе, имаше едно детско, (не знам дали някой ще се сети), разказваше се за едно момиче дето търсеше някакви цветя :lol: все носеше снимки на тях и във всеки епизод ставаше въпрос за различно цвете.Само това помня, много интересно беше :D
Ейнджъл, детето на цветята?

MetalZone
10-05-2009, 21:15
Приказките на Братя Грим :D Обожавах ги :grin:


+ Том и Джери

За песен.. шанс да ти кажа.. x.x

LovelyGirl
10-06-2009, 09:04
Ааа да, малкото пони вятъра гоони :-D И него много го гледах :)

Абе, имаше едно детско, (не знам дали някой ще се сети), разказваше се за едно момиче дето търсеше някакви цветя :lol: все носеше снимки на тях и във всеки епизод ставаше въпрос за различно цвете.Само това помня, много интересно беше :D
Ейнджъл, детето на цветята?

Да, да, то беше :))
Ама никъде го няма преведено в нета:(

LadyDi
10-06-2009, 09:09
Ааа да, малкото пони вятъра гоони :-D И него много го гледах :)

Абе, имаше едно детско, (не знам дали някой ще се сети), разказваше се за едно момиче дето търсеше някакви цветя :lol: все носеше снимки на тях и във всеки епизод ставаше въпрос за различно цвете.Само това помня, много интересно беше :D
Ейнджъл, детето на цветята?

Да, да, то беше :))
Ама никъде го няма преведено в нета:(
Ммм, не знам, аз си го спомням много смътно. Помня, че не ме кефеше особено.

А иначе си спомням неделните вечери с "Часът на Уолт Дисни" - Чип и Дейл, Гумените мечета, Патешки истории :) И естествено - Чернокрилия паток.

raduna
10-06-2009, 09:16
преди имаше толкова интересни филмчета :)
много обичах Часът на Дисни:
Чип и Дейл, Гумените мечета, Чичо Скрудж, Малката русалка
Също и Часът на Уорнър:
Бъгс Бъни, Весели Мелодии (-Това беше всичко приятели!) и имаше едно за един петел - супер весело, ама как се казваше...

Смърфовете :smt007
Костенурките Нинджа (:

Сега им дават телетъбиси и разни шарени безполови мечета, дето не говорят дори, а само квичат и се разкарват насам-натам в някакви смешни колички :D защо мислят, че децата са идиоти не ми е ясно...

LadyDi
10-06-2009, 10:50
Ей, Петелът!!! Вярно... как беше?

ArrowsOfDeath
10-06-2009, 12:10
а така...Братя грим..., а Малкото пони кучета го яли :D и музиката му беше яка + това

Тези техни приказки, на които се радваме, не са в оригинален вариант, а в по-лигав, за да са приемливи за децата :D Много ми се иска да намеря оригиналните версии на приказките.

Jumbie483
10-06-2009, 14:59
Леле докато четях тук, колко много спомени ми изникнаха в ума..
Спомням си чичо Скрудж, много го харесвах 8-) Банани с пижами.. Дори имам една такава книжка и в една касетка има песен за тях :D

billytalent
10-06-2009, 15:22
Никога не са ми харесвали детски,но имаше едно което много гледах"Старла и звездните ездачи" :D също така "Стъпка по стъпка",а за песен не знам,в нас винаги се е слушала рок музика...нямам си представа

bog4eto
10-06-2009, 16:33
Хехех аз пък никога не съм харесвала детските филми и не съм ги гледала особено,затова пък като малка с майка ми много обичахме да гледаме ужаси :-o
Общо взето съм израснала с филмите "Блейд" и "Анаконда" :lol:
от сериалите "Сексът и града" го гледам от както се помня :lol: и "Шоуто на Слави" заедно с баба и дядо 8-)

За песен-Welcome to the jungle определено...

Jumbie483
10-06-2009, 16:53
За песен-Welcome to the jungle определено...

Сетих се за онзи филм там за Джордж от джунглата. Като малка му бях голяма фенка 8-)
Помняяя и първото предаване на Слави. Седяхме с нашите в хола и аз се чудех този през цялото ли време ще говори :razz:
Ей сега прегледах старите касети и видях Том и Джери, Сам вкъщи, Корабокрушенец от космоса, Уди кълвача, Красавицата и звяра, Белият зъб..
Бях ги забравила :-o

acdcfenka
10-06-2009, 17:45
Филми: "Банани с пижами" ; "Уди Кълвача" ; "Том и Джери".

"Чук и Пук"- бруталната книжка. Бях влюбена в нея, но сега не мога да я намеря. 8)

Музика: Музиката на 90-те.

gabi_94
10-06-2009, 18:14
Филмчета: Банани с пижами, Плодчета, Телетъбис, Том и Джери, Ну Погоди, Малкото пони вятъра гони, Принцеса Сиси, Семейство Защо, Защо, Семейство Адамс, Женени с деца, Улица Сезам и още мн други детски.
Песни: предимно чалга, през 90те това се слушаше, ама тогава имаше много хубави песни. С Камелия и Глория съм израстнала, Нелина също, а сега особено Камелия не мога да я понасям, изобщо чалгата не я понасям.


книжката Чук и Пук я имам ^^ ейсидисифенка - за едни зъбчета се разказва нали?

acdcfenka
10-06-2009, 18:17
gabi_94 Да за едни зъбчета се разказва, как Чук и Пук си правеха къщички в зъбчетата, как четката за зъби ги гонеше и те се криеха. :)

LaffyTaffy
10-06-2009, 18:21
аз израстнах с картун нетлуърк и фокс кидс.
за музика Бритни 8-) и Дестинис чайлд и Бионсе :)

cunt
10-06-2009, 19:22
С Том и Джери,Попай моряка и Ну погоди!

stupiddog
10-06-2009, 20:13
Las ketchup :D

raduna
10-06-2009, 20:17
а така...Братя грим..., а Малкото пони кучета го яли :D и музиката му беше яка + това

Тези техни приказки, на които се радваме, не са в оригинален вариант, а в по-лигав, за да са приемливи за децата :D Много ми се иска да намеря оригиналните версии на приказките.
почти всички са адаптирани - техните приказки са доста по-мрачни
не знам къде ги има оригинални, ако някой знае да сподели :)

LovelyGirl
10-07-2009, 06:48
Ейй, вярно и аз много гледах Семейство защо, защо :D
И Принцеса Сиси, и семейство Адамс, и смърфовете, абе всички детски, които даваха по канал 1, бтв и нова телевизия :) много обичах фокс кидс (преди да го развалят):>

SunnyTime
10-07-2009, 08:16
Оооо ами за филмче много обичах "Мечо Пух" "Малкото пони" и имаше още едно с коне пак ама не се сещам как се казваше "Тримата глупаци" и разбира се "Том и Джери" А за песен бях някъде първи клас ии имаше една игра Джити Ай Вай Сити ии като я играех нея пускаха най-редовно Michael Jackson-Billie Jean и тогава майка ми ме запозна с неговото творчество ии общо взето с неговата музика израснах :)

teenems
10-07-2009, 08:22
Банани с пижами, Улица Сезам и кака Лара много я обичах :)

и аз ,също Том и Джери .
песен ,помня ли ,може би
M.Jackson-Billie Jean
Gorillaz-Clint eastwood 8-)

GossipGirl89
10-07-2009, 09:12
Приказките на Братя Грим, Малкото пони, Светулковците, Лунните сънчовци, кака Лара, Банани с пижами, Педия човек :D , Том и Джери, Ейнджъл-детето на цветята, Плодчетата...
За музика - Spice Girls, Aqua, Backstreet Boys...

ToniStoraro
10-07-2009, 10:21
всеки е отраснал с дързост и красота :D
иначе имаше едно време много култови детски, а, и до някаква степен шоуто на Слави
както и с неговата музика
иначе точно 92 - ра началото на фолка така да се каже - много песни, няма как да не е израснал някой без тях - от всеки ъгъл имаше моменти свиреха тия песни.

LadyDi
10-07-2009, 11:25
А някой спомня ли си Сънчо? Приказките на Педя Човек-Лакът брада?

graceless
10-07-2009, 12:33
Мадона,Спайис Гърлс,Бритни Спиърс,Браян Адамс :)

LovelyGirl
10-07-2009, 22:09
^^ Аз си ги спомням :))

Аз съм мъничко човече,
На децата мил другар,
Имам шарено елече,
А в торбата скъм товар! :-({|=

XTREMEFREERIDE
10-08-2009, 14:11
Ааа, Педя Човек-Лакът брада, обожавах го. :smt007 :smt007 Иначе за тойностни филми не си спомням от детството. Но на 100% помня Cartoon Network.. :smt050 Two Stupid Dogs, Tom&Jerry, Dexter.. и такива мити работи. 8-) Еех, забавно беше.. да мислим само за филмчета.
А що се отнася до музиката.. Scorpions, AC/DC, Ахат, БТР... поркай нашите и аз навлизах в хард музиката.. :smt020

ArrowsOfDeath
10-08-2009, 17:41
За радост на всички дребосъци преведоха всички анимации по Cartoon Network на български. :) Спомням си преди години, като го гледах често, как научавах голяма част английски оттам. Сега ще бъдат лишени от тази възможност лапетиите :)

viksit0y
10-08-2009, 17:44
За филмчетата - Алф :smt060, Приказките на братя Грим, Cartoon Network [от там научих английския :D ], PowerPuff Girls :smt061, Dexter, Семейство Адамс, Семейство Флинстоун, Бъгс Бъни, Том и Джери, като малка си спомням, че ставах в 7 часа да гледам малкото пони :smt054 .. Дързост и красота, Шоуто на Слави :-D
А за песните - чалга :lol:, то тогава нямаше кво друго да се слуша :razz:

ifilin4ica
10-08-2009, 18:03
Естествено, че с Cartoon Network. От този канал английски научих 8-) Имаше и едно предаване...май се казваше "Кльомба, точка, знам" или нещо от тоя сорт и го водеше Нана :)

xXxXSweetDreamsxXxX
10-08-2009, 21:13
Имаше и едно предаване...май се казваше "Кльомба, точка, знам" или нещо от тоя сорт и го водеше Нана :)
Вярно, много му се кефих едно време.. :D
Иначе "Малкото пони", "Попай", "Том и Джери", "Шантави рисунки/истории.." [е, така е като не помня..] ии CN.. Мнооого CN.. :D :D

Музика - чалга..
То навсякъде само това се чуваше..
Тогава беше маааааалко по - добре от сега.
"Луда по тебе ще си остана, дори да бъда жива рана.. "
Мале колко я обичах тая песен.. :razz:

kukli4kata001
10-09-2009, 19:50
Филм не помня, но песен Black Eyed Peas - My Humps много й се кефех на тая песен..простоооо като я чуех и веднага ставах да танцувам и да пея :D обожавах я и все още я харесвам,въпреки че не я слушам.

taffy
10-10-2009, 10:29
Значии Ейнджъл, детето на цветята, Том и Джери.. и един индииски филм - Слонът, моят приятел.. 8-) А музика.. латино.. Мама много слушаше.. 8-)

t1nk3rb3ll
08-13-2010, 17:58
Беше ме страх от "Педя човек, лакът брада" :D Иначе харесвах АЛФ, "Плодчетата", "Доктор Злобил", "Том и Джери", "Банани с пижами", "Семейство Адамс", "Весели Мелодии".. А колкото до музиката: Бритнито, на Рики Мартин много му се кефех, Мадона и неизбежното в БГ... Чалгата! А как само ме подсетихте за "Семейство Защо Защо".. А.. Имаше и едно детско с едни скелети.. Ама не се сещам как се казваше.. :D :D Абе повечето филми *детски, 2D* са си класика.. Не като сегашните простотии на 3D *е от тях има и свестни, ама повечето са... :? *... That's all, Folks! :razz:

RedJeans
08-13-2010, 18:05
С Том и Джери и rock(не помня точно изпълнителите :D )

brutaLxxbunny
08-13-2010, 20:06
Ярък спомен ми е оставил руският сериал "Бригада",а за песенн .. Coco Jambo и "Танцувай Саманта" :D

D12Respect
08-13-2010, 20:19
Като малък разкъртвах касетките на Батман и Робин и Междузвезни войни от гледане.. За музика не си спомням.

RY
08-13-2010, 20:21
Главно работи от Cartoon Network-Страхливото куче на име Храбър го обожавах,Реактивни момичета,Ед,Едд и Еди,Лабораторията на Декстър..Имаше за едни шарени котки дето живееха в едни казани,май Top Cat се казваше,помня,че хич не го харесвах и все сменях канала. :lol:

vaniliika
08-13-2010, 21:19
оо филми колкото искаш или сериал.. пример там поредицата на FoxKids :D ..кака Лара.. нямах търпение за нейното предаване 8-) ... улица сезам .. Фантагиро сякаш се казваше и т.н. а и пижамените банани :lol: ... пък за музика сякаш не са сещам...


сега са сетих тогава имахме някаква касетка на мистър Бийн... боже голяма симпатяга :lol: :razz:

December
08-14-2010, 10:37
Банани с пижами, Улица Сезам и кака Лара много я обичах :)Мммм да и аз (: Кака Лара беше много яка ;д И също така всека събота(или неделя,не си спомням точно), ставах рано сутрин да гледам Бонбоните :grin: :-D
Ами телетъбисчетата :razz: Сега ми изглеждат адски наркомански :razz: Все едно ги е измислил някакъв надрусан куку :lol: Ама преди много им се радвах.
И разни други филмчета по ФоксКидс.Аз помня,че повечето бяха с актьори,нямаше много анимации.
Cartoon Network тва го разбрах,чак като се регистрирах във форума,защото много хора го приказват.Иначе ние нямахме кабелна и не съм я гладала тая програма.Само фокскидс.То май беше едно определено време от БиТиВи за детски предавания.
Имаше едни зелени гоблини :razz: Леле колко кошмари съм имала заради тях.
Попринцип аз не съм много паметлива.Като компютър с 10 гигабайта съм :lol: Затова за повече не мога да се сетя.

За музика - любимите ми бяха Цветелина,Рени и Глория оттук оттам.А началото на 2000 - та много популярни бяха Руши,Антибиотика,Каризма и т.н.Тях съм слушала.

starburst
08-14-2010, 10:56
Почти изцяло с Cartoon Network. Ако не беше тоя канал сигурно нямаше да знам и половината английски който сега знам. Едва ли имаше някой който да гледа колкото мен на моята възраст. Иначе преди това редовно гледах кеча :D
Филми - Mortal Kombat, The Matrix и Хари Потър
Limp Bizkit - Rollin' - песента с която израстнах 8-)

December
08-14-2010, 11:49
Леле пиф!

някой кара колелооооо :grin:
и РАМ-ТАРАРИРАРА-РЕЙ-РА-РАРУРА-РЕЙ-РА, РА, РИ-РАМ0ТАМ-ТАМ :grin:

vampirregirl
08-14-2010, 13:11
Сънчоо :grin: обожавах гооо,до 4ти клас го гледах !! (после го спряха ;( .. ;д И винаги плачех на песничката?! ;д;д;д

Улица Сезам :D Много обичах голямото жълто пате - даже имах часовник с главата му ;д
Покемон :grin: Имам глинена касичка с Пикачу ;д;д
Сейлър Муун - едно от първите анимета,които съм гледала :P
Fox Kids
Ну погоди
Видеокасетки с всички серии на Том и Джери
Мики Маус <3
Спомням си,че много мразех Рейнджърите по Fox Kids ;д
Даваха по едно време по накал 1 Огледалната Стая - голяма тъпотия беше ;д
Бебето беглец,много му се кефех като мъничка ;д
Спайдърмен <3
Семейство Флийнстоун
Семейство Симпсън (в по-късното ми детство ;д)

Сънчовците
Плодчетата
Весели Мелодии
Има и още доста ;д..а иначе към 2ри клас започнах да гледам Cartoon Network и се кефех на Scooby Doo,Powerpuuf Girl,Billy and Mandy,Dexter,Adams Family,Ed,Edd and Eddy, i o]e dosta
A по едно време по Diema Family даваха сериалче на Пипи и аз мноого го обичах,също така е Пчеличката Мая ^^

thoronaro
08-14-2010, 19:40
детски -декстър,семейство флинтстоун,крава и пиле,плодчетата,гумените мечета,батман,спайдърмен,и спектор гаджет,семейство защо защо,скуби ду,уди кълвача,оригиналните костенурки нинджа,чип и дейл,пинко розовата пантера,часът на дисни(всички детски съм ги гледал),щастливият люк,котаракът ийк,шантавите рисунки,рен и стимпи,две тъпи кучета(на тия много се кефех),swat cats,капитан планета,балу,тазманийския дявол,pinky and the brain,фриказоид,дебелото куче мендоза,powerpuff girls,ед,едд и еди,ну погоду,милион и едно желания,top cat,пиратите от тъмния пролив,том и джери и т.н
музика -майкъл джексън,бритни,мадона,спай гърлс,макарена :P

RY
08-14-2010, 20:08
Мхмм допълвам.. :D
Седрик-много го обичах,жалко,че го спряха
Овца в големия град-това си го спомням много смътно,била съм някъде на 5 годинки.Една олигофренска овца. :D
Покемон-събирах всички възможни стикери и работи,в кроасани и пръчици :D
Ю-ги-о
Бебета гении-тъпотия, ама тогава ми е било интересно 8-)
Магарешки истории-това бяха някакви пародии на известни приказки,много интересно 8-)
предаването 'Мислят си,че могат да танцуват' 1,2,3 сезон-лелее,никога няма да забравя как танцувах докато го гледам :razz: .Бях скъсала пердето,щото то ми беше 'партньора'. :lol:
:lol: И музика определено Бритни :lol: .Имах няколко диска с нея и постоянно ги въртях.

digitalgirl93
08-14-2010, 20:44
Cartoon Network, определено.Покемон, бях огромнаа фенка на Пикачу (и все още съм,де :D ), Ю-ги-о
Преди един месец намерих някакво тесте с Ю-ги-о карти..стикери на Покемон... :D

MidnightTornado
08-14-2010, 21:03
Tom & Jerry, Телетъбисите :D , Улица Сезам.. и всякакви анимации. Много ги обичах.
Откъм музиката - чалга, щото само тва се слушаше вкъщи. :?

kris37o
08-16-2010, 14:50
Aз отраснах с Трима братя,три сестри от сериалите.. иначе банани с пижами както някой преди мен беше писал :P

JoroK
06-08-2011, 22:06
Пичове, сега подготвяме песен за 90те, до няколко седмици ще е готова, добавете ни в скайп grupa-dilema ако искате да я чуете!

Sc0RcH
06-08-2011, 22:10
Песен : The Prodigy - Firestarter/Breathe/SMBU
Филм: Мики и бобеното зърно

selenasky
06-08-2011, 22:38
Песен - Aventura - Obsession :-)
Филми - Титаник, Предай нататък - от лапе съм сериозна!!
Детски - Скуби Ду :P ,На дисни принцесите, Онова за Маугли, Талъсъми ООД и такива работи
P.S. - Още гледам детски и съм сигурна, 4е пове4ето от вас също продължават :D , но не си признават..

pitona666
06-08-2011, 23:22
имаше един детско Семейство Защо Защо от това децко научих мн

OddBird
06-13-2011, 20:32
Аз израстнах с Дисни. Обичам ги и ще ги обичам до края на живота си. Аладин, Малката русалка, Красавицата и Звяра, Мулан, Лейди и Скитника- най- любимите ми филми, които гледам и до днес. :grin:
Откъм песни: не помня, главно сръбски боклуци, тогава нашите още бяха заедно :(