PDA

View Full Version : СКАНДАЛНО! Турска карта „присвои” български земи



UnKnOwNmAtTeR
10-05-2009, 18:24
http://www.teenproblem.net/news/s/15357.html


Егаси ебавката


:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

Joc
10-05-2009, 18:26
можем да четем все пак ;)


КУР ЗА ТУРЦИЯ, ТУРЦИТЕ, МАНГАЛИТЕ...ВЪН! КУР! КОЛ!

UnKnOwNmAtTeR
10-05-2009, 18:26
Нали се сещаш че и те взимат българия за турска както ние смятаме македония (и не само) за български територии.

Joc
10-05-2009, 18:28
нали се сещаш че има КУР за тях :)

Joc
10-05-2009, 18:30
И както обичам да кряскам из даскало като ги видя


КУР ЗА БРАТЯТА РОНАЛДО!

UnKnOwNmAtTeR
10-05-2009, 18:32
Честно казано половият орган е за нас, а не за тях ама карай да върви. Важното е кнфликт да има :-D

Cerveza
10-05-2009, 18:34
Тебе май ти липсва внимание, а?

PsychologicalDisorder
10-05-2009, 18:37
Нали се сещаш че и те взимат българия за турска както ние смятаме македония (и не само) за български територии.

личи си ква патриотка си, майна. :)

woshata
10-05-2009, 18:43
Нали се сещаш че и те взимат българия за турска както ние смятаме македония (и не само) за български територии.

личи си ква патриотка си, майна. :)И аз тва щях да кажа.

UnKnOwNmAtTeR
10-05-2009, 18:50
Нали се сещаш че и те взимат българия за турска както ние смятаме македония (и не само) за български територии.

личи си ква патриотка си, майна. :)

пффф за тва ли ще се фанеш бе лаик :D :D :D

PsychologicalDisorder
10-05-2009, 18:53
трай, бе, цигане.

SunSmile
10-05-2009, 18:59
Нека си помечтаят малко бе :lol:
На САПУН!!!
Приствояват си квото искат като територия, партия си правят, ми са и нагли, че гледах как искат да има турска телевизия, новини на турски, да се говори на родния им език в БЪЛГАРИЯ :shock: Абе, я ма*ната ви, ходете си в турция!
Мисля си, че може да се зароди конфликт, ако не се вземат мерки.
И има предложение ония турските братя с мюсюлманската псевдо партия да хванат да ги гръмнат/взривят някъде! Няма да ми пука и няма да съм единствената!!!

UnKnOwNmAtTeR
10-05-2009, 19:05
МИ дай да организираме нещо, че май не съм единствената :D :D :D
Щом така са го направили хората за всеки народ да си има граници - така трябва да бъде. Ако те не спазват закона за кво аз да го спазвам?
Ако се разкарат боклуците от парламентта ни няма да имаме правителство :lol: :lol: :lol: :lol: То не са русници, не са евреи, не са цигани, не са турци :razz: :razz: :razz: :razz:

Аре ДА ги махнем бе!

PsychologicalDisorder
10-05-2009, 19:06
ти вярваш ли си, наистина или си доста тъпа?

UnKnOwNmAtTeR
10-05-2009, 19:11
Просто не съм толкова глупава, че да се чувствам безсилна както ти и цялото ти семейство ботове и дегенерати :D

PsychologicalDisorder
10-05-2009, 19:13
Просто не съм толкова глупава, че да се чувствам безсилна както ти и цялото ти семейство ботове и дегенерати :D научила един лаф от SofiaRegularCunt и вече велика, майна.

UnKnOwNmAtTeR
10-05-2009, 19:17
:grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

Яд ли те е майна, че и ти го правиш :razz: :razz: :razz: :razz:

PsychologicalDisorder
10-05-2009, 19:20
що да ме е яд? ;д
не съм плагиатстващ, слабоумен кретен като теб. :)

UnKnOwNmAtTeR
10-05-2009, 19:22
що да ме е яд? ;д
не съм плагиатстващ, слабоумен кретен като теб. :)

Точно такъв си и мозакът ти отказва да го приемеш като факт. :lol:
За това спориш като идиот. Принудихте ме да падам на нивото ви от време на време. :lol: :lol:

PsychologicalDisorder
10-05-2009, 19:24
по- скоро се опитваш да се изкачваш към нивото МИ.
и благодаря ти, че ми говориш на "Вие". :)

UnKnOwNmAtTeR
10-05-2009, 19:36
тц тц тц...

направи нещо, умната и силната...

искам да те видя на първа страница във вестниците, водеща новина в телевизионните емисии - бъди първата, която ще направи нещо. Все пак си най-умната и най-силната... докажи го!

Трябва ми подкрепата ви. Ако ме слушате ще оправя всичко. Но вече губя надежда и ще остана да се забавлявам с животите ви.

woshata
10-05-2009, 19:39
Филмарка.

UnKnOwNmAtTeR
10-05-2009, 19:43
Времето на месиите е минало предо около 2 хилядолетия... съжалявам. Сега чакаме да дадеш личен пример, а не само празни приказки... :)


ДЕЙСТВАЙ!


Acta non verba!ю

Ами тогава направихте същото: изсрахтесе понеже сте много вещи в занаятието. Никой от "обществото" не повярва и за това му се наложи да страда. Не се притеснявай, нито на теб нито на мен (покрай вас) ще ни се размине. Само имай търпение невернико и всичко ще се нареди. Планетата няма да ни търпи още дълго лайната.

Иронията е там че ни е дадено знаението за бъдещето и че ние отново се изсираме брутално, просто защото до там ни стигат възможностите.

UnKnOwNmAtTeR
10-05-2009, 19:53
Действай...

стига си дрънкала, а просто действай... стадото тръгва след водач, но той трябва да предприеме действие, а не да мучи трогателно на едно място...

докажи, покажи...

Е момче опитвам се! Ма как да ви обясна че сте слепи бе :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

UnKnOwNmAtTeR
10-05-2009, 19:57
Стига си се обяснявала, просто направи нещо...

излез и си изцапай краставите ръце... най-лесно е да отваряш очите на другите, за да свършат твоята работа. Всички сме разбирачи в кръчмата, зад монитора и т.н., ама никой не действа... с какво си по-различна? Май с нищо, а?

Сама не мога, а вие отказвате съдействие. Само заедно можем, инче как сам виждаш и ти си се примирил с "жестоката истина" и се чувстваш безсилен :D :D :D

UnKnOwNmAtTeR
10-05-2009, 20:12
Не, просто ти не можеш...

пфффф. разбрах че не мога само като видях кво ви вълнува :D :D :D