PDA

View Full Version : 16 годишно момче почина заради бой със съученик !



Lucho
10-05-2009, 17:40
Днес.БГ:

16-годишният Георги почина в спешния център на болница Света Анна във Варна след сбиване със съученика си Тодор, съобщава Радио Варна.
Двамата са ученици в професионалната техническа гимназия в морския град.
До момента не е известна причината за конфликта между тях.
Боят е станал близо до училището - в района на супермаркет, около 14.00 часа в понеделник.
След сбиването Георги се е свлякъл на земята и е изпаднал в безсъзнание.
На място е дошъл екип на Бърза помощ, който е констатирал липса на сърдечна дейност.
Според доц. Лидия Петкова, директор на болницата Света Анна, момчето е било докарано без сърдечна дейност.
Няма видими белези от наранявания по тялото на момчето, нито следи от убождания, за да се подозира интоксикация.
Аутопсия ще установи причината за смъртта на момчето.
По предварителни данни Георги е бил болен от епилепсия.
Майката на Георги Чакъров, която чакаше пред болницата, обаче през сълзи каза, че той е вземал хапчета, но не е имал доказана диагноза за епилепсия.
Началникът на Регионалния инспекторат на Министерството на образованието Николина Даскалова заяви, че в момента психолози разговарят със съучениците на двамата.

Какво става бе, съфорумци ? До там ли го докарахме ? Заради един шибан чат, един човешки живот си отива...бива ли такова нещо...не знам, нямам думи, направо съм шокиран... :x :?

Joc
10-05-2009, 17:44
аз ли не четох внимателно, че не видях че е заради чат ?

UnKnOwNmAtTeR
10-05-2009, 17:45
Чакай бе момче! Това е само началото! Ти само на тази новина ли се натъкна? Не виждаш ли че се избиват заради някакви изневери на по 13-14 години бе! :x И аз това викам до там ли го докарахме че никой да не вижда какво става! :x А целият форум ме плюе, защото явно само аз виждам накъде отиват шибаните неща! :-x

PsychologicalDisorder
10-05-2009, 17:46
аз ли не четох внимателно, че не видях че е заради чат ? даваха го по новините, че се скарали нещо в скайп и си уредили боя, а всички отстрани ги гледали, и не ги разтървали...

Jumbie483
10-05-2009, 17:52
аз ли не четох внимателно, че не видях че е заради чат ? даваха го по новините, че се скарали нещо в скайп и си уредили боя, а всички отстрани ги гледали, и не ги разтървали...

И няма да се изненадам, ако са снимали, викали са и са се радвали като дете пред магазин за играчки.
Непрекъснато стават такива инциденти. Сега чата виновен, вчера беше нещо друго, утре кой знае какво ще е.
Младото поколение просто затъпя и това си личи във всяка една постъпка.

SunSmile
10-05-2009, 17:54
Нямам думи просто!
Заради един чат.... И тези, които са били 'агитки' нямат акъл!
Останах потресена! И да, явно до там го докарахме, 1 чат и няколко обиди да се заплащат с човешки живот ... :(

babity
10-05-2009, 17:56
Миналата седмица пребиха едно момче в моето даскало. Счупени ръка, крак, нос + черепни травми и сътресение. Момчето е супер свястно и кротко. Просто двама пешлигари от миналата година го пресрещали с репликата: "Ай са бийм" и той отказвал, отказвал, отказвал докато миналата седмица го бутнали по стълбите, извикали една долнопробна KУPBA да му държи ръцете и почнали да го блъскат в цимента. Естествено, през т'ва време охраната гледа сеир и пуши цигарки и учителите ги разтървават, пардон, опитват се да спасят живота на пострадалото момче. И за какво? Таткото на побойника е спонсор на училището и за синчето му последствия няма, кypвaтa разправя днес как едва ли не била жертва и се опитала да ги разтървава, а пребитото момче се раздели с мечтата си да учи във военно училище.

UnKnOwNmAtTeR
10-05-2009, 17:57
Това е нещо като да се биеш заради някаф футболен отбор майна :D :D :D :D :D От глупост да си намериш какво да правиш :grin: :grin: :grin: Колкото безмислено толкова и вредно :D :D :D Избивайте се майна, аз ще ва гледам как са трепате - накрая ще останат само тези които са нужни. Природата си го е направила равновесието. :D :D :D :D

PsychologicalDisorder
10-05-2009, 17:59
Това е нещо като да се биеш заради някаф футболен отбор майна :D :D :D :D :D От глупост да си намериш какво да правиш :grin: :grin: :grin: Колкото безмислено толкова и вредно :D :D :D Избивайте се майна, аз ще ва гледам как са трепате - накрая ще останат само тези които са нужни. Природата си го е направила равновесието. :D :D :D :D http://i13.photobucket.com/albums/a286/scooters61/EpicFail.jpg

UnKnOwNmAtTeR
10-05-2009, 18:00
Миналата седмица пребиха едно момче в моето даскало. Счупени ръка, крак, нос + черепни травми и сътресение. Момчето е супер свястно и кротко. Просто двама пешлигари от миналата година го пресрещали с репликата: "Ай са бийм" и той отказвал, отказвал, отказвал докато миналата седмица го бутнали по стълбите, извикали една долнопробна KУPBA да му държи ръцете и почнали да го блъскат в цимента. Естествено, през т'ва време охраната гледа сеир и пуши цигарки и учителите ги разтървават, пардон, опитват се да спасят живота на пострадалото момче. И за какво? Таткото на побойника е спонсор на училището и за синчето му последствия няма, кypвaтa разправя днес как едва ли не била жертва и се опитала да ги разтървава, а пребитото момче се раздели с мечтата си да учи във военно училище.

Защо виждаме само нещатата които ни избождат очите? Защото няма да имаме оправдание за да ги отминем ли?

ПП Сигурна ли си че момчето не е било фен на "неправилният" отбор :lol: :lol: :lol: :lol:

UnKnOwNmAtTeR
10-05-2009, 18:10
Това е нещо като да се биеш заради някаф футболен отбор майна :D :D :D :D :D От глупост да си намериш какво да правиш :grin: :grin: :grin: Колкото безмислено толкова и вредно :D :D :D Избивайте се майна, аз ще ва гледам как са трепате - накрая ще останат само тези които са нужни. Природата си го е направила равновесието. :D :D :D :D

между другото само социални инвалиди и дегенерати като теб си мислят,4е хулиганите се бият по стадионите,заради отбора :lol:

Знам също така, че и доста от тях не знаят за какво се бият :D :D :D

Ма дай да не навлизаме в сложната материя, която "само ТИ" разбираш :D :D :D :D

Lucho
10-05-2009, 18:13
Казват имало е и възрастни, и пенсионери...добре бе, какъв човек ще съм аз да гледам как се пребиват две момчета ? Ами по-добре да ме няма на тоя свят бе...не знам...

UnKnOwNmAtTeR
10-05-2009, 18:19
Казват имало е и възрастни, и пенсионери...добре бе, какъв човек ще съм аз да гледам как се пребиват две момчета ? Ами по-добре да ме няма на тоя свят бе...не знам...

Айде де какъв човек ще си?! Какъв човек ще си да гледаш как те управляват и те крадат турци евреи и руснаци и ще си мълчиш и ще?? А може би се чувстваш безсилен?

А ДЕ?? :razz: :razz: :razz: :razz:

PinkFloydSound
10-05-2009, 18:23
Преди няколко седмици така към 20-тина човека се събрали и обградили една приятелка, която НЕ била сама, но тея, които са били с нея (едната ѝ се води най-добра приятелка), седели отстрани и просто гледали.
Като го чух, бях п-о-т-р-е-с-е-н-а.
Съжалявам много за момчето. Ами с тоя, който го е убил, какво става, а?!?

FuCkInBuBbLeGuM
10-05-2009, 18:23
Аз слушах новините... голямо впечатление ми направи тва, че свидетелите ( тия дето са гледали през прозорци и тераси ) не са си направили труда поне да слязат долу да ги разтървават... Много лошо е свършил боя ... :(

UnKnOwNmAtTeR
10-05-2009, 18:33
UnKnOwNmAtTeR,ти си събирателн образ на жертвата на съвременното общество - създание без живот,4иито представи за света идват от книги,у4ебници и интернет. и нямаш никаква реална представа за истинския живот,просто защото не си била на улицата,където те4е живота. :)

Аз нямам представа за кое??? Абе майна не се чуди какво да измислиш вече и само базираш мнението си на някаква си твоя представа за мен. Ти никога няма да разбереш за какво се боря аз. Ти никога няма да разбереш какво е истинската свобода, а покрай теб и аз така :-x

По темата: Абе хорица, не сте ли забелязали как като някой падне на улицата всички го гледат или как бездомни дечица гледат жадно през витрината на баничарницата и всеки който ги подмине страничи от тях (щото го е гнус не за друго)? Не сте ли забелязали как различните винаги биват отхвърляни, дори и да са слаби и да имат нужда от помощ. Но когато стане нещо на някой от "обществото" всички в един глас: "ООО, лелеее, ужас, как може такова нещо!?" Еми може бе майка му стара бе. Възпитанието и моделът на подражание е безумен и пак повтарям че тия неща зависят от самите нас!!!!
как ще убедиш синът си, който се кефи на скинхедс и уайт паур и тн, че боят е нещо лошо, докато той гледа "котините батковци" как си трошат главите и как избиват невинни хора? как ще му го обясните че е лошо докато то съществува и той го вижда кажете ми :-x :-x :-x

TheNewReligion
10-05-2009, 18:46
Смърт беееееееее, смърт...

писна ми от жертви, които само в интернет и в последствие са велики и се възмущават, ама ако видят, че нещо става пред тях и могат да помогнат и какво... обръщате очи. После се прибирате вкъщи и започвате да давате акъл, да осъждате и т.н.


Смърт, нека има побоища, свинщини, палежи... а вие гледайте отстрани, а после влезте в интернет и се почувствайте силни отново... и съдете, плюйте и т.н.
Абсолютно. Съжалявам, че момчето е загинало по такъв нелеп начин, но всеки си има глава на раменете- да си я ползва.

UnKnOwNmAtTeR
10-05-2009, 18:47
^ не са ли точно тези хора, които ти отнемат от ресурсите или вече забрави какви хероинови сънища те бяха налегнали преди?


Защо в онази апокалиптична тема изведнъж спря да пишеш, когато поисках да дадеш ти твоето мнение, да го подкрепиш с примери в различни ситуации?

Защото сама не знаеш какво пишеш и мислиш, а само се правиш на много извисена, а всъщност си тиня... по-долна и от мангал, защото те поне знаят, че са нищожества, а ти си нула с претенции...

не отговорих, зашото и ти се направи на интересен и се помисли за велик и ме накара едва ли не да ти се моля за свещеното ти мнение. Поне знамч е ако напиша всичко което искам да кажа (а то ще е много) ще има някакъв шанс да го прочетеш цялото, но сметнах, че така или иначе няма смисъл, защото само ти ще го прочетеш :lol: . Сам ме предизвика да се заяждам с теб както и сега правиш и кънти се възползва понеже го е страх да няма никой зад гърба му. Но както и да е щом така искате - така да бъде! Ще се заяждам докато вие не спрете понеже първи започнахте.

EarthShaker
10-05-2009, 18:53
жалко.. нелепа смърт, 2 провалени живота

UnKnOwNmAtTeR
10-05-2009, 19:05
Мне, не отговори защото не можеш...

Защото аз преди ти отговарях сериозно, а ти само търсеше заяждане, сега можеше да покажеш, че знаеш нещо, когато си от другата страна, но просто доказа, че си поредната нула... въздух под налягане, смръдлива пръдня...

Досега никъде не си давала смислено мнение, не си подкрепяла безумните си тези с аргументи... пишеш си глупостите и после спираш, защото сама усещаш колко зле си се осрала...


Пиши бе, отговори на зададените въпроси... ама не можеш. Затова сега ще се въртиш като шиш, за да избегнеш тези въпроси, но... всъщност разбрахме колко ти е капацитета. :)

Можех да отговоря и още как. Не случайно пуснах темата. и това е вярно че наистина отговаряше сериозно, а аз ви мислих че с кънти сте еднакви и затова се заяждах и на теб. Не съм кръгла нула, просто защото ти е скимнало да го извъртиш така. Сам знаеш че си привърженик на много от тезите ми и нещата за които се боря, но и ти си като другите, щом 1 път с нещо съм ти се заяла и започваш да лаеш и да плюеш като безмозъчно псе.
Не съм се осирала никъде и съм казвала и обяснявала каквото съм искала, но поради олигофрени, които се правят че не разбират, за да извъртят нещата че съм неадекватна, не съм си довършвала мисълта от обяснения за тъпанари.

Tokarev
10-05-2009, 19:06
Просто пича е трябвало да заколи копелето и тва е. Когато повечко хора които скачат на други спрат да скачат за винаги някои ще се сетят че с бой не става.

UnKnOwNmAtTeR
10-05-2009, 19:16
Просто пича е трябвало да заколи копелето и тва е. Когато повечко хора които скачат на други спрат да скачат за винаги някои ще се сетят че с бой не става.

Просто аз мисля че да колиш и да убиваш е супер яко не само защото е полезно. Самото чувство със сигурност е уникално и си мечтая некой ден да имам възможността да го усетя безнаказано. Може би като се добера до парламента или до Q седмицата. Тогава хората ще ме гледат как убивам и само ще цъкат докато ги елиминиарм 1 по 1 :D :D :D :D :D и ще се чувстват сами и безсилни :D :D :D :D :D

PIF
10-05-2009, 19:21
кво правим бе!?

често се случвало, било ежедневие в другите държави, дрън-дрън...
кво сега ще си подражаваме взаимно ли
ами нали утре следващият може да си ти, и?
големи непукисти станахме всички

pathetic
10-05-2009, 19:23
да мрат там.

Tokarev
10-05-2009, 19:26
ето ги изродите :)

ето ги :)


като типи4ни турци и анти-хора оби4ат да колят с нож и се радват на смъртта на млади българи :)


уродите,под-хората :)
Бате, аз съм нормален човек но когото обаче му е омръзнало от комплекси. По принцип не съм агресивен, обаче ако се разхождам по улицата и някой/някакви ми скочат ей така щото съм бил облечен еди как си или щото не им харесвам, ако не мога да избегна стълконвение, честно ти казвам някой сигурно няма да се прибере вкъщи. Защо трябва да ме пребиват малоумници само защото могат ? Както мога така се защитавам.
Както аз не нападам никого, така и очаквам никой да не ме напада. След като някой прекрачи тая линия, трябва да може да си понесе последствиата които евентуално биха настъпили.

Tokarev
10-05-2009, 19:29
Пък и аз оставам с впечатление от постовете ти че обичаш да се биеш. Защо тогава не искаш да си представиш грозния сценарии да лежиш наръган ?
Някой хора не обичат да се бият и им е омръзнало от такива които обичат.
След като не искате насилие не бъдете насилници !

UnKnOwNmAtTeR
10-05-2009, 19:29
кво правим бе!?

често се случвало, било ежедневие в другите държави, дрън-дрън...
кво сега ще си подражаваме взаимно ли
ами нали утре следващият може да си ти, и?
големи непукисти станахме всички

Ми айде да се активизираме да направим нещо или какво всички ще цъкаме и това е :D :D :D :D :D

АИЙДЕ ДЕЕЕ! АЙДЕЕ!

cherinka
10-05-2009, 19:34
На мен лично ми писна да чета във форума за умрели хора!
Нима само той е умрял след такъв побой?
Оня да не му е направил некое движение от шаолин дето с един удър и те поваля на земята и сърдечната ти дейност спира!?!

Нали ви е пределно ясно, че винаги има опасност да умреш? При каквито и да е обстоятелства и ситуации.

Аман!

Нима всички трябва да умираме от дълбока старост и изнемощялост?

а това "човешка грешка" ми бърка в задника всеки път като го прочета. Ми ква да е, бе?!

Баща ми винаги ме е учил, че каквото и да ми се случи АЗ САМА съм си виновна за всичко!
Да не си е оговарял бой, с тая "епилепсия" да не се е правил на Големия и точка.

UnKnOwNmAtTeR
10-05-2009, 19:37
гледай са кво става :D :D :D :D :D :D :D Чери просиш си го :-P :-P :-P :-P

Dumb
10-05-2009, 19:38
UnKnOwNmAtTeR, млъкни, бе!
Дори аз се изнервих!

По темата: ако сами не обмисляме действията си, доста глупаво е да чакаме някой друг да ни спаси от последствията. Светът ни е такъв!
И въпреки всичко- жалко е!

Нека поне почива в мир

cherinka
10-05-2009, 19:40
Не ме наричай Чери! :-x
Точно ти!

PsychologicalDisorder
10-05-2009, 19:41
няма ли кой да го банне тоя клошар UnKnOwNmAtTeR, ве...

UnKnOwNmAtTeR
10-05-2009, 19:49
Оха... Модата от 1-2ма тръгва, който не я споделя смЕрт, на кафево и тн.. Да не би да притеснах форумното ви общество? :-o

PsychologicalDisorder
10-05-2009, 19:50
притесни рефлекса ми за повръщане, айде вазирай.

UnKnOwNmAtTeR
10-05-2009, 19:56
Еми говорихме си за жестоките истини в живота, които се правим че не виждаме, а наши сънародници ги вършат, на улиците по които ние ходим.
И отново казвам, че докато си затваряме очите нищо няма да постигнем, освен задълбочааване на робският ни труд и превръщане на СИСТЕМАТА в нещо по-грубо и по-нагло. Докато си си бъркаме в носа пред мониторите цъкайки и охкайки - нищо няма да стане. Не ви ли се иска поне малко да си угодим? Или ни е приятно да се мъчим и избиваме по междуси по надзора на скъпоценното правителство? :lol: :lol: :lol: :lol:

PsychologicalDisorder
10-05-2009, 19:57
млъкни, моля те...

UnKnOwNmAtTeR
10-05-2009, 20:01
Защо? Не ти харесва истината ли? Не ти харесва да ти казват колко си малоумен ли?

Кажи с кое не си съгласен или си мазохисче и те кефи "живота" и малките неща в него като убийствата на малолетни и правителството в което българи не участват? м?

:?

PsychologicalDisorder
10-05-2009, 20:03
не ми харесвала истината, не ми харесвало да ми казват колко съм малоумен и т.н. :Д
точно ти, катил пробит нямаш никво право да ми говориш.

добре, аз млъквам, АЙДЕ ДЕЙСТВАЙ. ПРОБВАЙ СЕ ДА ПРОМЕНИШ НЕЩО. :) давай... спаси българия от падение.

LizZz
10-05-2009, 20:13
Идеята не е един човек да спаси народа, номера е всички да да го правят. По малко само..

Ама то това си е утопия, де, защото все ще се намери някой тарикат да се прави на корав и да нарушава правилата.

UnKnOwNmAtTeR
10-05-2009, 20:15
Докато сте толкова упорити, нищо не мога да направя. трябва ми помоща. И за пореден път казвам че само ЗАЕДНО МОЖЕМ. Това че не съм се примирила с факта както вие сте направили и сте се оставили да се реете и да става каквото ще, все още съм на мнение, че можем да променим нещата. Важното е да сме заедно! Разберете го!

An0nIm
10-05-2009, 20:15
THUG LIFE BITCHEZ! Т'ва е! напът сме да станем като негрите :D всеки с glock под възглавницата да спи :grin:

съжалявам за момчето :(

PsychologicalDisorder
10-05-2009, 20:18
Докато сте толкова упорити, нищо не мога да направя. трябва ми помоща. И за пореден път казвам че само ЗАЕДНО МОЖЕМ. Това че не съм се примирила с факта както вие сте направили и сте се оставили да се реете и да става каквото ще, все още съм на мнение, че можем да променим нещата. Важното е да сме заедно! Разберете го! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

UnKnOwNmAtTeR
10-05-2009, 20:28
THUG LIFE BITCHEZ! Т'ва е! напът сме да станем като негрите :D всеки с glock под възглавницата да спи :grin:

съжалявам за момчето :(

Глокът няма да ме успокои. Бих си взела нещо по-сериозно. Че като почнат да ми влизат на глупи да няма на кой да го спестя :D :D :D :D

GossipGirl89
10-05-2009, 20:28
Много кофти за момчето...
R.I.P :(

PsychologicalDisorder
10-05-2009, 20:29
THUG LIFE BITCHEZ! Т'ва е! напът сме да станем като негрите :D всеки с glock под възглавницата да спи :grin:

съжалявам за момчето :(

Глокът няма да ме успокои. Бих си взела нещо по-сериозно. Че като почнат да ми влизат на глупи да няма на кой да го спестя :D :D :D :D недей, бе, ЗДРАВ.

UnKnOwNmAtTeR
10-05-2009, 20:47
Ама "вие големите" давате пример на децата :(

Tokarev
10-05-2009, 20:51
http://img17.imageshack.us/img17/5237/hpim0680w.jpg

ScionOfStorm
10-05-2009, 20:58
тези дни форумът е тотална помия..
наистина отвращава.

Decu
10-05-2009, 21:14
Това, че хората отстрани само са седели безучастно и са се кефели (сигурно) на ставащото, е пълно безумие. Аз, например, винаги като видя някои, че се бият, скачам и ги разтървавам (поне се опитвам)... Даже неведнъж хората, с които съм била, са се опитвали да сме спрат и разубедят, а няма смисъл. Не трябва да сме безучастни, за да са по-редки такива нелепи случаи. :?

п.п: само веднъж си спомням, че не разтървах едни избеснели кучета, които разкъсваха една котка :/ още ми е криво като се сетя, но бяха толкова озлобени, че сигурно щях доста здраво да си го отнеса..

UnKnOwNmAtTeR
10-05-2009, 21:31
щом се появят _дона_ и Куа (UnKnOwNmAtTeR) и се размирисва... :(

спри се вече не е интересно

YouKnowImBetterThanYou
10-05-2009, 22:17
Лека му пръст на момчето! Всякаквии други глупости в темата са излишни слоред мен.

desyty
10-05-2009, 23:13
Просто е възмутително,че е имало толкова хора,а никой не е тръгнал да ги разтървава..всички в днешно време гледат само сеир..Нека сега им тежи на съвестта..

5StaR
10-05-2009, 23:34
Д е г р а д а ц и я .

PIF
10-06-2009, 07:19
сигурно половината са изкарали телефоните си да снимат :?

LadyDi
10-06-2009, 07:30
Пф, голям въпрос задаваш.
Нали ти е ясно, че всички на приказки са велики, а дефактно никой нищо нямаше да направи от страх, че може и неговия г*з да смелят от бой?

PinkFloydSound
10-06-2009, 07:40
Искам всички възмутени критикари да споделят те какво биха направили точно, да споделят и дали са ставали свидетели на подобни случки и как са реагирали...
Прав си... И на мен често ми се случва да се възмущавам, да се нервя "Ама как така хората са стоели и нищо не са направили?!", обаче, като се замисля, еми НЕ знам дали бих могла да отреагирам по някакъв начин, когато съм изправена лице в лице със ситуацията. Та аз себе си не мога да защитя, камо ли другиго...
То в такива ситуации или човек изтръпва и не знае къде се намира и какво прави, или вади телефон и почва да снима и да се кефи на сеира. :? :? :? В повечето случаи.

Decu
10-06-2009, 07:47
Да не казвам голяма дума, ама като се знам, почти съм сигурна, че щях да направя нещо..
Свидетелка на нещо по-сериозно не съм ставала де...

LadyDi
10-06-2009, 07:54
Какво щеше да направиш, например?

Decu
10-06-2009, 08:00
Щях да се опитам да ги разтърва.
В такива случаи и други хора се усещат, че не е зле да направят същото. Пък дори и да няма, един човек би бил достатъчен (за тяхната възраст) ...

LadyDi
10-06-2009, 08:01
Е, ще отнесеш някой друг шамар, ще се разревеш и после какво?
Той в кома - че и ти набита.

Decu
10-06-2009, 08:04
Хахахахахах, дали? :)
Пък и аз не взимам участие с ясното съзнание какво би могло да се случи, защото в моменти като тези, нещата просто се случват - или го правиш, или не. Поколебаеш ли се, не става.
Аз и да съм набита, няма да има особено значение, щом няма жертви като тази.

LadyDi
10-06-2009, 08:06
Ех, че хубаво звучи...

PinkFloydSound
10-06-2009, 08:14
http://www.teenproblem.net/news/s/15364.html
Да, ама виж четвъртия абзац.

Decu
10-06-2009, 08:31
Окей, този случай наистина не е за пример, по принцип говорех.


Второ в такива случаи, трябва да се намесват хора, които знаят какво правят, а не просто някое момиче да ми се увеси на врата и в следващия момент противника ми да се възползва от това...

ако наистина мислиш, че бих направила това, съм доста разочарована. :)

PinkFloydSound
10-06-2009, 08:46
Ами то затова ако някой ще разтървава някого, най-добре е да са двама човека минимум. Единият да държи единия, а другият – другия, хахах. Щото аз така веднъж се сбих в даскало и някакви дойдоха да ни разтървават, пък то само мен държаха (бях доста агресивна тогава), а оная патка продължаваше да си скача по мен. :?

Decu
10-06-2009, 08:47
Друг вариант е да повикаш някого. Но после може да бъде късно, дори и 100 човека да са се решили да 'помогнат'.

TERRORMACHINE
10-06-2009, 08:50
и аз съм бил свидетел на такива сбивания, но никога не съм се месил, а и не искам...

PinkFloydSound
10-06-2009, 08:56
Друг вариант е да повикаш някого. Но после може да бъде късно, дори и 100 човека да са се решили да 'помогнат'.

Може, но не знаеш...

затова винаги съм казвал, че ако ще става нещо предпочитам да се оправям сам, а ако има момиче с мен да бяга и да търси помощ, а не да седи... 1. че ще е жертва
2 ще я мисля и нея

и става още по-грозно...

Просто смъртта при побой е винаги изключение, а обикновено хората, които се бият, камо ли уговорен такъв, са си наясно с последствията и трябва да си ги изтърпят...
Абе, все пак трябва да си правиш сметка на ударите, ебати...

LadyDi
10-06-2009, 08:58
обикновено хората, които се бият, камо ли уговорен такъв, са си наясно с последствията и трябва да си ги изтърпят...
Ей това е мнението.

Decu
10-06-2009, 09:02
Не се знае, да, но винаги е възможно.

нормално е да постъпиш така...представи си обаче какво й е на девойката да те остави? Вярно, търси помощ, но самата мисъл, че оставя приятел сам, е ужасна.

Decu
10-06-2009, 09:16
Звучи обещаващо и, честно казано, не се бях сетила за
но аз ако знам, че момичето с мен вече е в безопасност, ще мога да ударя и избягам например, което си е доста логично, стига да успееш наистина да се справиш. :)

а и аз съм си Деси-емоцията, по думите на един близък приятел..

MetalZone
10-06-2009, 09:23
Кофти за момчето... но и аз като всеки "смотан българин" мисля така... точно заради нас "смотаните българи" дет гледаме от страни, държавата пропада... а, не пропада за т'ва, че се бият и карат и ебат за глупости... еми аз си гледам моя живот да бъда добре ... физически, психическо, социално... давам пример: Приятелка на майка ми, синът и вижда две момичета да се бият и в опитът си да ги разтърве - бъде намушкан с нож, и след това почива... майката на момчето е разгромена, а убийцата е не наказана... щот мама/тате са еди какви си... да, аз предпочитам да ги отмина и да не се забърквам... и сега това ме прави долна путка, страхливо момче... нали? Момчето се е заяло и си е намерило майстора, това е... може и с думи да се разреши спора или да го игнорираш просто... нали? Явно - не... x.x

Decu
10-06-2009, 10:55
Факт, необмислено се изразих по-рано.
Аз опита го нямам, никога не съм била побойничка, даже в момента само за 1 случай се сещам, който е смешен дори.

Отклонихме се май от темата, но имаше смисъл.

Goebbels
10-06-2009, 11:59
Боят между двамата ученици е бил организиран предварително, обяви директорът на Професионална техническа гимназия във Варна инж. Ирма Дукова.

На този етап няма информация какъв е бил поводът за мелето, довело до смъртта на едното дете.

Съучениците им твърдят, че побоят се е разиграл след предварителна уговорка в сайт, в който двамата младежи решили да разрешат свой конфликт, чрез саморазправа, съобщи агенция Фокус.

Дукова обяви още, че по време на зловещата сцена е имало и спрени автомобили, от които хора са наблюдавали боя между тийнейджърите.

Директорката няма информация убитият Георги Чакъров да е бил болен от епилесия, но това ще се разбере в течение на разследването.

От сутринта двама психолози са започнали работа с децата от училището, съобщи на свой ред зам.-кметът на общината Коста Базитов.

Психолозите работят основно със съучениците на двете момчета. Основната им цел е децата да преодолеят шока от станалото.

Министърът на образованието също коментира темата за агресията в училище.

„Нужен е обществен дебат. Всички трябва да помислим - учители, родители и обществото, за да не се случват подобни инциденти“, каза тя.

"Не бива да гледаме безчувствено, когато децата се бият и убиват", подчерта Йорданка Фандъкова.

Попитана дали вярва, че наистина тези двама ученици са били безпроблемни деца и дали е възможно директорът на училището да прикрива, че не е успял да се справи с агресивното им поведение, министърката каза, че ще се получат отговори на тези въпроси, но заяви, че не харесва фразите "безпроблемни или проблемни деца".
Dnes.bg припомня, че 16-годишния Георги Лъчезаров намери смъртта си след сбиване с година по-малкия Тодор Панайотов.

15-годишното момче, което било кикбоксьор, нокаутирало с няколко удара опонента си, който се строполил на ръба на бордюра на уличния тротоар.

Дошлият на мястото екип на "Бърза помощ" заварил Георги с посиняло лице и в клинична смърт.

Веднага след медиците пристигнал и екип на III РПУ, който задържал Тодор Панайотов.

http://www.dnes.bg/obshtestvo/2009/10/06/smyrtonosniiat-boi-vyv-varna-organiziran-v-neta.78785

Преценели са рисковете, а сега всеки си носи последствията :)

Kpu3a
10-06-2009, 12:50
Rip :s

BMEClick
10-06-2009, 16:53
Аве ей идиоти.Кво се смеете всички е много ли ви е смешно?! Аз съм от Механото .....елате и вижте учители и ученици как се чувстват....Точно зареди такива като вас които само гледат сиира стават такива неща!!! И тея телевизии по цял ден висят пред даскалото ни....накрая ще им е*а майката на всички.Спрете с тея боища най-накрая...така не ставате ГАЗАРИ а УБИЙЦИ !!! :-x :( :x

PinkFloydSound
10-06-2009, 17:45
Аве ей идиоти.Кво се смеете всички е много ли ви е смешно?! Аз съм от Механото .....елате и вижте учители и ученици как се чувстват....Точно зареди такива като вас които само гледат сиира стават такива неща!!! И тея телевизии по цял ден висят пред даскалото ни....накрая ще им е*а майката на всички.Спрете с тея боища най-накрая...така не ставате ГАЗАРИ а УБИЙЦИ !!! :-x :( :x
Кой се смее бе, генгста?

TERRORMACHINE
10-06-2009, 17:52
Аве ей идиоти.Кво се смеете всички е много ли ви е смешно?! Аз съм от Механото .....елате и вижте учители и ученици как се чувстват....Точно зареди такива като вас които само гледат сиира стават такива неща!!! И тея телевизии по цял ден висят пред даскалото ни....накрая ще им е*а майката на всички.Спрете с тея боища най-накрая...така не ставате ГАЗАРИ а УБИЙЦИ !!! :-x :( :xти като си механното що не ги спре?!?!?

MetalZone
10-06-2009, 17:52
Аве ей идиоти.Кво се смеете всички е много ли ви е смешно?! Аз съм от Механото .....елате и вижте учители и ученици как се чувстват....Точно зареди такива като вас които само гледат сиира стават такива неща!!! И тея телевизии по цял ден висят пред даскалото ни....накрая ще им е*а майката на всички.Спрете с тея боища най-накрая...така не ставате ГАЗАРИ а УБИЙЦИ !!! :-x :( :x

И що пък точно за такива като нас, дет гледат сеира стават такива работи, бе? Ти малоумен ли си къв си... к'во ми се пениш тука... момчето си е заминало и след месец даже няма да си го спомняте... ФАКТ!

PiruBloodz
10-06-2009, 17:58
Според мен са спамери от кофата в нашия сайт... 8-)

Не са от нашият раздел 8-)

billytalent
10-06-2009, 17:59
Това е поредното доказателство,че трябва да помислим преди да направим нещо,сега е пълно с всякакви идотчета на по 15-16 години,които мислят че по-този начин са велики и нещо повече от другите,това не е първият подобен случай и за съжаление няма и да е последният.

An0nIm
10-06-2009, 20:57
Не знам, ама аз си лежах в Пирогов след побой на централна улица пред очите на десетки хора...

Лично аз съм се намесвал едва три или четири пъти, като единия път беше понеже се сбиха някакви келеши и в суматохата един ме ритна и мен, затова и по-скоро се включих, отколкото да преотвратя...

Иначе колкото пъти е ставало нещо- всички гледат, даже не и непознати, ами и разни силни на приказки познати и "приятели".

истински приятели НЯМА просто интереси .. :roll:

колкото до това и в даскалото имаше подобен случай .. само че момчето се размина с подута глава :(

LadyDi
10-06-2009, 22:32
Добре де, какъв е този толкова силен удар по главата, следствие на падане на тротоара, при който му спира сърдечната дейност.

Не твърдя, че съм специалист, но ми се стори малко странно едно изказване на някаква лекарка, че когато пристигнала линейката, момчето вече нямало сърдечна дейност. При удар по главата, не следва ли да изпаднеш в състояние на кома? Сърцето като че ли не спира така лесно... Или просто линейката е пристигнала уникално късно? И никой не го вижда, че лежи на тротоара? Нещо - първа помощ, ала бала...
Много странно ми се струва: Наби го, той падна и умря...

LadyDi
10-06-2009, 22:39
Тва е ясно. Но как сърцето му е спряло толкова бързо?
И изобщо колко време отнема на една линейка да пристигне.

SofiaRegularCunt, мисълта ми е, че сърцето не спира толкова лесно.

UnKnOwNmAtTeR
10-06-2009, 22:40
Ми момчето имало епилепсия. А пък и може да не е починало от удъра от ръката, а от този в земята...

LadyDi
10-06-2009, 22:47
Да деее, ама удар в земята води ли до спиране на сърцето??? Не е като да е паднал от Аспарухов мост... Някой може ли да ми обясни това?

UnKnOwNmAtTeR
10-06-2009, 22:50
Освен да предполагаме друго не ни остава...

LadyDi
10-06-2009, 22:50
Да де.
На мен ми се вижда много странна тази история. Сякаш не е съвсем така както го разправят.

UnKnOwNmAtTeR
10-06-2009, 22:52
Хахах. Това е то медии... Никога няма да разберем какво е станало всъщност. :?

UnKnOwNmAtTeR
10-06-2009, 22:54
Да деее, ама удар в земята води ли до спиране на сърцето??? Не е като да е паднал от Аспарухов мост... Някой може ли да ми обясни това?

сърцето не спира само от страх... може да ти спре и е така,както си стоиш. а в случай на голямо натоварване,където и да е по тялото си спира...

живота и здравето са мн крехки неща и трябва да ги ценим. ама обикновено го разбираме като ги загубим :lol:

За това ли ходиш да се биеш майна и да се друсаш, понеже ти е скъп живота? Нали точно такъв надъхан за боеве "принц" е причинил/спомогнал за смъртта на момчето... Прав си в мението ма някакси не върви ти да го кажеш :?

LadyDi
10-06-2009, 22:55
Да деее, ама удар в земята води ли до спиране на сърцето??? Не е като да е паднал от Аспарухов мост... Някой може ли да ми обясни това?

сърцето не спира само от страх... може да ти спре и е така,както си стоиш. а в случай на голямо натоварване,където и да е по тялото си спира...

живота и здравето са мн крехки неща и трябва да ги ценим. ама обикновено го разбираме като ги загубим :lol:
Сигурно е така. Не знам, ама... странна работа.

_donna_
10-07-2009, 07:56
Това е политически трик,бре хора.
Целта на масмедията не е да информира,а да дезинформира.
Пускат ти новини - птичи грип,свински грип AH1N1 ( :lol: ),някой убил майка си за 7лв.,момчета се сбили - фатален край,катастрофи,срутили се сгради ... и ти гледаш,гледаш и накрая си благодарен,че изобщо си жив.Може да няма стандарт на живот,но си жив.И не си болен от свински грип и нито една сграда още не се е срутила върху теб.И си казваш "добре,че не се случи на мен или на моите близки".

Да не говорим за изразите,които употребяват.Скоро си пуснах някакви новини;предават за срутила се сграда "човешките тела са направени на кайма" ... ?!

А има доста добри новини.Но явно добрата новина не е новина в България и според глупавите ни журналисти.Всичко е направено така,че да всява изкуствен стрес.Трагедии са се случвали,случват се и ще се случват.А не е ли трагедия,че няма лекарства за онкоболните?Не е ли трагедия,че над не знам колко си деца приемат свински инсулин(който отдавна не се употребява в световен мащаб),защото не се заплаща на фирмите вносители?!

Това е - отвличане на вниманието от истинските проблеми.


ПП: То не е хубаво така да се говори,но ако сте се задържали повече от 4-5 дни в Самоков ще ме разберете.Някакъв наркоман (родителите му признават,че е бил такъв) умрял от свръхдоза,а по новините предават : "първата жертва на свински грип в България" :lol: Е,не е ли да ги хванеш да ги изтепеш всичките?!

_donna_
10-07-2009, 08:02
^
Ех,колко време се морих да го пиша това (и с махмурлук),а то си имало клипче. 8-) Той го е казал дори много по-добре.

_donna_
10-07-2009, 08:11
Абе сигурно и през '76 не е било чак толкова готино,но наистина - напоследък стана нетърпимо.Аз само като гледам по Младостите колко офиси и Бизнес-нам-си-кво-си се строят...и колко хора с колко коли ще дойдат на работа в тези офиси.Двете мижави платна в Младост няма да помогнат.Нито пък двете автобусни линии.Ще стане нетърпимо - задръствания и блъсканици,само че много повече отколкото досега.Обаче нали си имаш тостер и телевизор.Сигурно след 200 години дървета ще има само на снимки в интернет.И ще живеем в някакви нови,изкуствени светове,мислейки си че сме добре,защото си имаме шибания тостер.Между другото Азимов е писал за хуманоидни роботи още когато е нямало автоматична пералня. (:

KakaoNaPrax
10-07-2009, 08:29
вече не ми пука. за никой. искрено се радвам на човешкото нещастие и всеки ден тайничко се моля края на света да е близо...
не мисля на никой,нищо хубаво.

аз също.
писна ми направо.

_donna_
10-07-2009, 08:33
значи няма да спасяваме света,а?! :lol:

Wildchildd
10-07-2009, 08:37
и в другата тема го написах, от малоумници дето се интересуват само и единствено от чалга,импулс и долнопробна водка Спирт, нищо добро не може да очакваме.
пп: обичам водка, просто спирта е нема такава помия,гад-бляд и квото се сетите.

Canis_Dirus
10-07-2009, 09:37
Скандална новина! Накъде вървим? Накъде отиваме?

Аз последните месеци редовно ставам свидетел на подобни сбивания. Местоработата ми е на 30 метра от една руска дискотека и тия всяка вечер се бият. Абсолютен цирк. Обикновено всичко се разминава с най-много едно насинено око. Обаче като се намесят и рускините с истеричните гласове и става доста по-сериозно. Но пак сериозните травми от такива бойща са инцидентни.

Иначе съм ставал свидетел на лудите кървища. Кюрди и турци се колят с ножове щото един седнал на стола на друг. Е за това да т убият - баси идиотите.

Serseri91
10-07-2009, 15:43
Иначе съм ставал свидетел на лудите кървища. Кюрди и турци се колят с ножове щото един седнал на стола на друг. Е за това да т убият - баси идиотите.


Не е за мястото, а за репликата която е отговор на "седнал си ми на мястото", която най - често включва майката.На турчин от Турция не можеш да кажеш и дума за майка му, дори и да е шега.Вярно, пак е глупаво, но ако питаш тях това е като да обидиш Аллах.

Tokarev
10-07-2009, 16:04
И какво събитията от тия новини изобщо не са се случили ? Цялата работа е изфабрикувана от министерството на пропагандата ?
Сега кой получава факсове от космоса ?
Който се интересува и има глава на раменете може да отсее вярното от невярното и може да я провери от различни източници.

Joc
10-10-2009, 06:02
турчолята не скачат ако не са с 20 човека повече. :D

BMEClick
10-10-2009, 18:59
Здравейте! Прочетох мненията ви и относно въпроса "Как е умрял като се е ударил в земята" ще отговоря така:

Пръсни си ти главата на ръба на тротоара и ако уживееш значи си СуперМен!!!

При самия удар...момчето умира.... на другия ден медиите висяха по цял ден пред даскало.Всички от училище знаем какво е станало...но това си остава там.... но каквото станало станало.... :?

Joc
10-10-2009, 19:01
малкия 2pac :lol:

PsychologicalDisorder
10-10-2009, 19:11
малкия 2pac :lol:

gangsta shit...

Joc
10-10-2009, 19:18
турчолята не скачат ако не са с 20 човека повече. :D

циганите са същите. :wink:

ама то турци,цигани... разлика нема.

точно това щях да кажа

PsychologicalDisorder
10-10-2009, 19:25
разликата е, че ако спукаш някой мангал от бой после идва цялата му рода, а турците направо ти скачат на мечка. aбе,
смЕрт! и тва е.

Joc
10-10-2009, 19:27
абе айде аз помня на кея кво меле стана, щото на една пейка сидяха 2ма турци и ни се направиха на интересни (и ние бяхме 2ма)
докато се осъзнах те 20 човека станаха, добре че приятелите, които бяха отвън видяха и викнаха тея дето беха в клубЪ. Стана перфееее
после патрулки у нас и лайна... КУР за ушевите и Смърт за резените.