PDA

View Full Version : МОЛЯ ВИ ПОМОГНЕТЕ МИИИИ!!!!!



bonbonzamilion
10-05-2009, 18:01
Такааа.....Здравейте.Аз съм момиче на 12 години и съм в 6 клас.Извинявам се предварително,но моята история е доста заплетена...В моя клас сме само 5 момичета и 13 момчета което е голям проблем....ние от тези 5 момичета 4 сме в добри отношения , но другото момиче е много :-& ..... и целия клас сме против нея освен 2 от момичетата които са приятелки с нея.Момчетата се заяждат постоянно с нея обиждат я и т.н. но и тя не остава по-назад.Въпросът ми е как да подобря отношенията на класа ни защото повярвайте ми мн е досадно...Въпреки че не я харесвам но все пак искам да ги сплотя някак си а и съм прецедател на класа и смятам че трябва да оправя някак нещата но не знам как .... много благодаря че прочетохте темата ви и много ви моля помогнете ми по въпроса
:) 8)

PurpleDream
10-05-2009, 18:02
:lol:

bonbonzamilion
10-05-2009, 18:25
аз се опитвам да ви помоля за помощ а ето и отношението :smt010 :smt015 моля ви помогнете ми а не се подигравайте :(

Biskfitka
10-05-2009, 18:33
Нищо не можеш да направиш.Няма идеален клас ;д. А още по-малко можеш да накараш някой да харесва друг,който не му е приятен...

lubomirky
10-05-2009, 18:38
Последно, за кое искаш да ти дадем решение - за гадженцето ти, или за приятелите ти?

bonbonzamilion
10-05-2009, 18:52
К'во да го е** е момоиче?!
Заклевам се,в тоя форум се изобрети алтернативен език,изнамери се нова азбука,ама щом се почнаха и нови биологични видове да се откриват - хора,тука става страшно! :shock:

извинявай много ама ти като пишеш коментари или теми сякаш не си бъркал а и все пак няма безгрешен човек :P

aloveyou
10-05-2009, 18:55
К'во да го е** е момоиче?!
Заклевам се,в тоя форум се изобрети алтернативен език,изнамери се нова азбука,ама щом се почнаха и нови биологични видове да се откриват - хора,тука става страшно! :shock:

:-D :-D

По темата - Нямам идея как може да сплотиш класа си към нея..

PurpleDream
10-05-2009, 19:01
аз се опитвам да ви помоля за помощ а ето и отношението :smt010 :smt015 моля ви помогнете ми а не се подигравайте :(

и аз искам да чета свестни теми, ама ето......

elito0o0o0
10-05-2009, 20:27
Тука всички се карат кой е безгрешния,ама всички допускате грешки ;)

Момиче.. честно казано нищо не можеш да направиш ;)

Verminaard... пред НО се поставя запетая... безгрешнико :-D Айде лека вечер ;)

viki7uyuu
10-06-2009, 06:50
:D :D
Аз също си нямам и на идея как да сплотиш класа си :( :(

VIPkuklichka
10-06-2009, 15:17
И аз мисля, че няма как :?

happyfacex
10-06-2009, 17:17
Накарай другите четири момичета да се сприятелят с нея дръжте се приятелски котаго се сприятелите я накарай да се държи по-добре с момчетата и те с нея

Unendlich
10-06-2009, 18:22
И ние в 6-ти клас имахме такива проблеми, но аз винаги си бях с всички. Както и да е :) Та по темата - просто тъй като си ПРЕДСЕДАТЕЛ, в часа на класа поговорете сериозно всички относно този проблем. Разкажете кой какво и против кого има, за да е ясно. След това просто се опитайте да се държите нормално и човешки един с друг. Може да не сте си близки, но поне едно нормално отношение, тъй като сте КОЛЕКТИВ. И ако това не помогне, тъй като е най-дипломатично, значи няма да се оправи нещата и все още ще останат детски гъзове :) Надявам се да помогна :)

desitoyoy
10-06-2009, 19:26
Абе не мога да разбера теб какво ти пречи...Ти си си добре, имаш ли приятели...Ко ти пука за нея???

Belair
10-07-2009, 10:51
Ебах ви майката с тия тъпи теми

Biskfitka
10-07-2009, 15:34
Някои казват авторката да накара другите да се държат добре с момичето.Това няма как да стане.Когато един човек не ми е приятен никой не може да ме накара да се държа приятелски с него.А и сигурно момичето има някаква вина за да е заслужила такова отношение..

MadeOfWater
10-09-2009, 06:47
видаги има по една черна уфсъ и никой нищо не може да направи :wink: идеалният клас не съществува ;-)