PDA

View Full Version : Може ли да и стане нещо?



Lqlqlq17
10-05-2009, 18:20
Здравейте.Оттази година съм в ново училище.В един клас сме с едно момиче от бившото училище-да го наречем ''Н''.Та Н стана приятелка с едно друго момиче от класа-до го наречем ''б''.И Б пуши цигари и покрай нея и Н иска да започне...но не с цигари а с черен чай.Та искам да ви попитам може ли да и стане нещо когато ''пуши''този черен чай?Благодаря предварително.
П:П-А иначе черният чай за какво се използва?

amk933
10-05-2009, 18:23
Черният чай е като кафето и колата - има кофеин и се ползва за ободряване, но не е нищо по-страшно от кола или чай! Въпросът ти за пушенето е отговорен в три теми на тази страница. Погледни в една от тях написах защо не е хубаво да се пуши каквото и да е било. Не е проблемът чая. ;)

Lqlqlq17
10-05-2009, 18:26
Черният чай е като кафето и колата - има кофеин и се ползва за ободряване, но не е нищо по-страшно от кола или чай! Въпросът ти за пушенето е отговорен в три теми на тази страница. Погледни в една от тях написах защо не е хубаво да се пуши каквото и да е било. Не е проблемът чая. ;)
не бе,просто ми казаха че главата ти се е замайлава и ти е било яко весело :(

vanesa0pld
10-05-2009, 18:34
Черният чай е като кафето и колата - има кофеин и се ползва за ободряване, но не е нищо по-страшно от кола или чай! Въпросът ти за пушенето е отговорен в три теми на тази страница. Погледни в една от тях написах защо не е хубаво да се пуши каквото и да е било. Не е проблемът чая. ;)
не бе,просто ми казаха че главата ти се е замайлава и ти е било яко весело :(
та ,,ляляля17'' това и аз съм го чувала!

batkodoki
10-05-2009, 22:12
Черният чай е като кафето и колата - има кофеин и се ползва за ободряване, но не е нищо по-страшно от кола или чай! Въпросът ти за пушенето е отговорен в три теми на тази страница. Погледни в една от тях написах защо не е хубаво да се пуши каквото и да е било. Не е проблемът чая. ;)
не бе,просто ми казаха че главата ти се е замайлава и ти е било яко весело :(

с тази нагласа:

"не бе,просто ми казаха че главата ти се е замайлава и ти е било яко весело" -

си на крачка от психоактивните в/ва (наркотиците).
дори смятам, че си много вътре в нещата.

внимавай само когато започнеш да се бодеш - то НЕ се опитва, а СЕ ЗАПОЧВА....и няма край...