PDA

View Full Version : Отчаян..



EdGhost
10-05-2009, 18:32
Здравейте, на 16 години съм имам сериозна приятелка от 6 - 7 месеца, но напоследък се държи странно. Отбягва ме, не ме целува, отблъсква ме, не е същата вече. Целува ме само за чао, дори не ми дава да я изпращам..Говорих с нея и ми каза, че иска да я оставя малко да и дам да диша и да не и ревя за целувки и тн. Не зная какво да правя много я обичам. Най-хубавото нещо в живота ми е..и просто не мога без нея. Нашите са разведени от 12 години въобще..много болка преживях и изведнъж тя се появи и найстина не съм бил по-щастлив, не мога да я оставя ей така. Не зная какво да правя..Ако мога пак да я накарам да бъдем както преди..

vanesa0pld
10-05-2009, 18:36
Говори с нея.

sunshine92
10-05-2009, 18:41
Няма да е лошо да я оставиш на спокойствие няколко дни. Не я търси, не и звъни, по реакцията и ще разбереш на къде отиват нещата. :)

AraBella
10-05-2009, 18:42
Момичето ти е казало,че иска да диша.Явно много й досаждаш.Попрекалил си със смс-ите,звъненията и т.н.Поспри се малко и всичко ще се оправи :)

DevilWish
10-05-2009, 18:44
Познато ми е .Задушаваш я с обичта си ,момичетата на тази крехка възръст не търсят сигурност във връзката, те искат някой ,който как да кажа .. малко им бяга едва ли не.Искат те да са 'ловеца' във връзката.Не трябва я носиш на ръце.Покажи й ,че можеш без нея и не е единствена (дори да не е така) ,защото тогава ще й се върне интереса.
Казвам ти го от личен опит.И аз бях така като бях малка.Едно момче ,толкова ме обичаше и аз почнах да бягам от него точно на 7мия месец . . беше ми писнало.Нямам интерес към нещо ,което е напълно получено . . зная ,че не може без мен и тн.
Сега вече съм на съвсем друга вълна и акъл и залагам на сигурното, вече търся много повече от това аз да тичам след някой.
Обаче твоето момиче ,не е стигнало до тази фаза.
За това наистина й дай време и по-спокойно.
Дано ти помогнах малко :)
Успех!

kAlpaZan
10-05-2009, 18:44
Няма да е лошо да я оставиш на спокойствие няколко дни. Не я търси, не и звъни, по реакцията и ще разбереш на къде отиват нещата. :)

+1

а и не мисля , че винаги трябва да я целуваш ... може 1 път , но да е както трябва , за да иска отново :D не мн разбрано изказване .. но ти си знаеш ... Успех

Crazytu
10-05-2009, 18:49
Няма да е лошо да я оставиш на спокойствие няколко дни. Не я търси, не и звъни, по реакцията и ще разбереш на къде отиват нещата. :)
+1 .. Няма как да я накараш да бъдете както преди. Остави я малко "да диша" ..

PurpleDream
10-05-2009, 18:58
еми остави я пък ти малко... не може да е залепена за теб

EdGhost
10-05-2009, 19:02
Май ще ви послушам, благодаря много доста по-добре се чуствам. :)

pwnage
10-06-2009, 13:39
Намирисва ми на изневяра.

stup1fy
10-06-2009, 14:09
Намирисва ми на изневяра.
Недей така о.О

dimitar_ak
10-06-2009, 14:13
Не е изневяра. Щом има проблем и за изпращането, вероятно не иска някой да ви вижда заедно. Познаваш ли родителите й? Вероятно от там е проблема

KiNgGRaND
10-06-2009, 14:16
според мене неще да е с теб , но просто не иска да те нарани иска сам да го разбереш

valdesbg
10-06-2009, 14:23
Намирисва ми на изневяра.
+1

Или просто и е писнало от автора. Или куп други причини. Съвсем скоро ще се разделите :)

И се вземи в ръце.

GR1G0R0V
10-06-2009, 14:34
Няма да е лошо да я оставиш на спокойствие няколко дни. Не я търси, не и звъни, по реакцията и ще разбереш на къде отиват нещата. :)
+1 Пълен игнор. Не я карай да се виждате, ако тя ти звънне и поиска тогава да. Отдръпни се щом ти казва и ще видиш след няколко дни дали си заслужава да се бориш за нея или не.

Vilencety
10-06-2009, 14:42
sunshine92 написа:
Няма да е лошо да я оставиш на спокойствие няколко дни. Не я търси, не и звъни, по реакцията и ще разбереш на къде отиват нещата. Smile



+1

Linns
10-06-2009, 15:01
Всеки има нужда от своето лично пространство, а ти явно си я задушил.. Остави я малко, ще почнеш да и липсваш и ще се върне при теб, но внимавай да не повториш грешката си.. Успех..

cinderella_gugutka
10-06-2009, 15:02
еми ако иска да я оставиш то нямаш друг избор просто .... разбирам 4е ти е кофти но не губи надежда-нещата може и да се оправят

LiRRRa
10-06-2009, 15:09
Отпусни се малко по течението . . . Не й звъни толкова, без смс-и, скайп, не се виждайте всеки ден . . . Щом те е помолила да я оставиш "да диша", направи го. Но ако тя продължи да се държи така поговори с нея много сериозно и се опитай да изясниш проблема, а не да правиш догадки и предположения. . .
Може какво ли не да предизвика такова държание и дистанциране от нейна страна, но не й давай да премине границата, не й ходи по гъза. Дай и да разбере, че можеш без нея, че не си тотално неин.
Може и да помогне, ако я накараш да поревнува мъничко с някоя и друга усмивка . . .
Направи нещо, за да й се върне интереса.
Всичко ще се изясни /дали ще се оправи - не знам, надявам се/ . . .
Успех, приятел!! :)

Amateur
10-06-2009, 16:44
Зарежи я.Не те заслужава,сиг си и омръзнал или е прегрешила!

Hilary_
10-06-2009, 17:09
дай й малко време .. но нека то не продължи прекалено дълго .. :?