PDA

View Full Version : Спокойствието



_donna_
10-05-2009, 18:55
Още с домашните се сдърпваш сутрин и после изскачан навън вече възпален като лаеш нещо нечленоразделно срещу всички.

После изпъква контрольора в автобус,който си чакал поне 45 минути.
Следва работа/лекции(ядове - малко или много;говориш по 14 телефона едновременно) или всеки каквото си прави,обикаляне из гадната,прашасала София...и когато най-накрая седнеш с кеф в парка с една биричка започват един по един /с интервал от около 5 минути/ да разцъфват разни дето те питат "ама тая бутилка твоя ли е? ама ще ти трябва ли? ама защо ще ти трябва? а тая пълната ако после няма да ти трябва горе-долу след колко време да мина да си я взема? (следват обяснения какво ще прави и къде ще ходи докато дойде пак),след това пита всички други на пейката дали ще им трябват техните бутилки и накрая ти иска 2 цигари,да не е назад.

И точно когато всичко се поуспокои, и хората понамалеят, и ти просветва пред очите отнякъде се довличат банда пияни последователи на Мишо Шамара с яките им малолетни И пияни мацки,които трошат бутилки налево и надесно.И крещят,а в най-лошия случай се сбиват като едва не въвличат и теб - нищо не подозиращия - в махленската си разпра и циганските си истории! ...

Колко важно е спокойствието,а колко рядко може да присъства наистина в нашето ежедневие..

ohluv
10-05-2009, 18:58
Ми живота си е такъв какъвто ти си го направиш :)

_donna_
10-05-2009, 19:05
да бе,то това е така,но понякога просто ти писва от разни простотии.

Swinkenhoffer
10-05-2009, 19:10
Toва е много пресилено. Нито чакам автобус 45 минути, нито се затормозявам особено по някакъв начин, нито някой ми досажда в парка.

Ясно е, че понякога се случват такива лайна, ама не и всеки ден => искам да кажа, че не е болка за умиране. :)

UnKnOwNmAtTeR
10-05-2009, 19:11
На мен пък ми е интересно да ги наблюдавам. ако искаш спокойствие си стоиш у вас. Където има хора, спокойствито е нещото за което само ще мечтаеш. а да не говорим за парковете с хилядите селянки майки които по цел следтобет люпят семки и си разправят за любовниците си, а шибаните им дечица крещят като запалени. :D :D :D

ohluv
10-05-2009, 19:14
Да но представи си постоянно спокойствие.Едно скучно е такова :)
Иначе прайш мекия за 2-3 дена някъде балкан,моренце и си отпочиваш.

PIF
10-05-2009, 19:16
just one of those days...


http://vbox7.com/play:9f29421a
много успокоява след подобни дни

UnKnOwNmAtTeR
10-05-2009, 19:18
Да но представи си постоянно спокойствие.Едно скучно е такова :)
Иначе прайш мекия за 2-3 дена някъде балкан,моренце и си отпочиваш.

Точно щото на хората им е скучно спокойствието има неща като държави, пари, отношения, работа, проблеми, които сами си създават за да има кво да се прави. :D :D :D :D :D :D :D :D :D
Колко по-смешно и жалко от това?

pathetic
10-05-2009, 19:20
аз ти казах.
:oops:
тъй че... споко, Браааат.
:shock:

ohluv
10-05-2009, 19:20
Да но представи си постоянно спокойствие.Едно скучно е такова :)
Иначе прайш мекия за 2-3 дена някъде балкан,моренце и си отпочиваш.

Точно щото на хората им е скучно спокойствието има неща като държави, пари, отношения, работа, проблеми, които сами си създават за да има кво да се прави. :D :D :D :D :D :D :D :D :D
Колко по-смешно и жалко от това?
Ми кисни си по цял ден гледайки в една точка,необезпокоявана от никой.Колко ще издържиш ?

pathetic
10-05-2009, 19:21
въобще не става въпрос за това.

...

а че ти е кеф и някви хора идват при теб и ТЕ ЗАНИМАВАТ?!?!?

UnKnOwNmAtTeR
10-05-2009, 19:34
Да но представи си постоянно спокойствие.Едно скучно е такова :)
Иначе прайш мекия за 2-3 дена някъде балкан,моренце и си отпочиваш.

Точно щото на хората им е скучно спокойствието има неща като държави, пари, отношения, работа, проблеми, които сами си създават за да има кво да се прави. :D :D :D :D :D :D :D :D :D
Колко по-смешно и жалко от това?
Ми кисни си по цял ден гледайки в една точка,необезпокоявана от никой.Колко ще издържиш ?

За теб това ли е спокойствие :D :D :D Ти така ли релаксираш като гледаш в една точка (базикам се :-P )
Не бе, аз се разхождам из нашата столица, ма чесно казано там ми е доста скучно, хората са еднакво скучни :razz: :razz: :razz:
и ги вълнуват едни такива глупости от сорта на "с кой се забих вчера" и "колко ми е кофти днес". :razz: :razz: :razz: :razz: Писна ми да слушам тия простотии. Само влизаш в тролея и всички се оплакват :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: И ги виждаш колко ас жалки и безсилни (поне така се чувстват де), защото българинат е свикнал да е сам. Не се чувстваме като нация, а всеки се вижда индивидуално и докато продължаваме да гледаме така сме загубени отвсякъде :razz: :razz: :razz: :razz: Да се смея или да плача.

pathetic
10-05-2009, 19:39
пий и танцувай.
8)

pathetic
10-05-2009, 19:42
пробвай ти да ги закачиш.

UnKnOwNmAtTeR
10-05-2009, 19:45
мен пък защо не ме закачат рапъри?

Защото само "вашата субкулура" мрази всичко и всички и налита безмислено на бой. :x Така сте го извъртяли вече, че боят е в центъра на всичко. :-x

pathetic
10-05-2009, 19:50
ей, хора, не тук де.
бийте се на лична примерно.
:-o

UnKnOwNmAtTeR
10-05-2009, 19:52
Амиииии... да аз съм. Да така е :grin:

woshata
10-05-2009, 20:00
не обичам спокойствието, харесва ми динамичния живот, еднообразието е скучно.. ако всичко ми е шест вечерта няма да има кво да разкажа или де а знам тъпо е..
когато искам спокойствие, тишина и тнт знам къде да отида и да си го постигна.. и да тия неща са супер преувеличени.. само 108 се чака 45 мин 8-)

_donna_
10-05-2009, 20:02
нито живея с роднините ми
Сори ама "домашни" роднини ли означаваше?

Както и да е.Аз исках просто да се пооплача,а вие се спуснахте пак да си обяснявате помежду си колко сте си зле.Ок.

Just one of those days, да.
Благодаря за поредната освежаваща караница между експлойтед и оня дето няма "ч" на клавиатурата и некви други "кафеви" от форума.Деба.

_donna_
10-05-2009, 20:10
артЪ е дума измислена от гъзари и псевдоинтелигенти кат тебе.
Никой за нищо не се мисли.Просто човек има лоши дни.
Но явно не го разбираш.Пиши си нарочно така - грозно е и адски дразнещо.Може да пишеш и 6 вместо "ш" и ще е най-яко.

UnKnOwNmAtTeR
10-05-2009, 20:12
имам ч,пиша наро4но така :)

и спри да си мислиш,4е си мн артЪ като оная патетик,смешни сте и двете :)


и бтв,уошата е права - к*р за "спокойствието",оби4ам динамиката,оби4ам шумни партита и големи компании,наркотици,разврат ,свинщина. живея за мига. ве4ността може да по4ака :)

И аз ги обичам! Сега обичаш ли ме?

_donna_
10-05-2009, 20:15
И между другото - спокойствие не означава да седиш и нищо да не правиш,а просто да не ти се налага да се занимаваш с мизерщини,бюрократични изцепки и пияни рапъри - тва е.Вие го обърнахте на седене вкъщи мааму.

екс,ако ни нямаше нас какво щяхте да правите с малоумната си компанийка по цял ден у форумо - да си биете дружно чекии един на друг и да са фалите кой е по-як?

UnKnOwNmAtTeR
10-05-2009, 20:25
И между другото - спокойствие не означава да седиш и нищо да не правиш,а просто да не ти се налага да се занимаваш с мизерщини,бюрократични изцепки и пияни рапъри - тва е.Вие го обърнахте на седене вкъщи мааму.

екс,ако ни нямаше нас какво щяхте да правите с малоумната си компанийка по цял ден у форумо - да си биете дружно чекии един на друг и да са фалите кой е по-як?

Аз го дадох седенето за пример, просто защото хората са навсякъде и развалят специално моето спокойствие.

_donna_
10-05-2009, 20:34
Точно това де.

UnKnOwNmAtTeR
10-05-2009, 20:49
Не е нужно никой да изчезва, а просто да се разбираме и да не разждаме безразборно дечица....

ArrowsOfDeath
10-05-2009, 21:32
Ми живота си е такъв какъвто ти си го направиш :)

Никога не е било и няма да бъде така. Никой човек не живее в отделен свят, в който няма други, а винаги ще има хора, които косвено или не, ще влияят върху живота ни.

sun4e
10-05-2009, 22:12
Обичам спокойствието,но напоследък е почти невъзможно...