PDA

View Full Version : Да оставя нещата така или?



great_mari
10-05-2009, 19:41
Здравейте,не исках да пиша тук,но нямам към кого да се обърна за съвет..таа харесвам едно момче от около 6 месеца вече, той разбра преди 2,аз му казах, и след което отговора му беше, че не бил безразличен,но друго момиче също го харесвало и той я харесвал отпреди пък в същия момент ми казва, че тя била тъпа куча и не знаела какво иска(т'ва са негови думи) и подобни..след което около 1 седмица нито аз му писах нито той, навън само на здрасти.. после той и неговите приятели решиха да дойдат в нашата компания 1 вечер и така цяла вечер лаф навън после вечерта пак той писа и така, но нищо по тази тема само някакви невинни закачки от моя страна,на които той също отвръщаше..навън се държи мило и приятелски,но нищо повече, а по скайп е "много силен",което ме дразни..само някакви празни приказки буквално и т.н. и напоследък само ми говори за други момичета и т.н. аз не съм предприела нищо досега само 1 път го поканих да излезем приятелски на кафе примерно,но тогава той беше на тренировки и съответно отказа и каза друг път..оттогава нищо не съм правила,само на здравей-здрасти и някой друг лаф навън и обичайните приказки в скайп и някви пълни измишльотини,които навън едва ли ще има смелост да говори и т.н. и сега се чудя дали да се опитам да го спечеля някак или да оставя така нещата,защото няма смисъл..
П.П.Съжалявам за правописните,пунктуационн те и лексикалните грешки,нямам извинение защо съм ги допуснала освен невнимание,но както и да е, който го прочете - моля за сериозен и смислен отговор,благодаря ви предварително. :) дано сте разбрали смисъла на темата,защото съм го написала малко объркано,но не мога по-добре в момента

PsychologicalDisorder
10-05-2009, 19:42
ии?

FromAutumToAshes
10-05-2009, 19:44
Е като не си искала да пишеш, за к'во писа :-o ... :lol:

LoveRetroMusic
10-05-2009, 19:45
Ние няма да оставим нещата така, а вие ?

PurpleDream
10-05-2009, 19:53
по БНТ дават Крадеца на праскови.....
гледайте го, ще ви трябва в училище
(може и да е свършил вече...)

Crazytu
10-05-2009, 20:38
Много ме изнервят момченца, които по скайп са "много силни", а на живо .. гола вода .. Но както и да е .. по темата .. ако толкова много го харесваш, излезте някой път само двамата и направо го попитай дали между вас може да се получи нещо повече. Ако каже не, си продължаваш напред .. ;)

great_mari
10-06-2009, 11:52
писах,защото няма към кого другиго да се обърна..остана само форума..както и да е.
Крадецът на праскови съм чела книгата,гледала съм филма и съм правила 1000 пъти разсъждения върху сюжета по простата причина,че имах сериозна учителка по бг миналата година..така че иронията ти тук е неуместна->няма да продължавам да споря по този въпрос(съжалявам,но не запомних името на потребителя)
Благодаря за единствения свестен отгоор досега :)

Kukumqvka
10-06-2009, 11:58
Абе я си намери друг.

RaZzer
10-06-2009, 12:30
Ами... той знае за чувствата ти, така че топката е в неговата половина според мен... Ако, обаче, смяташ, че е прекалено срамежлив и няма да предприеме нищо - можеш отноо да го поканиш на кафе и да отвориш темата! :)

balon4eee
10-06-2009, 12:36
емм от тва което разбрах от неконцентрираното ми четене измужду редовете разбрах , че тоя е някакво детенце още непорастнало лапе Такова му е мисленето

AlaBalaa
10-06-2009, 13:43
ами и аз бях в долу горе същата ситуация...
виж покани го да излезете на кафе и дано не измисли някъкво оправдание и му кажи в лицето, че го харесваш още питай го и него и ако да питай кво ще прайте :)

stupiddog
10-06-2009, 17:25
Не се занимавай с такъв човек .. просто знае че го харесваш и се прави на недостъпен .. пълно лапе

LoveRetroMusic
10-06-2009, 17:34
Ние няма да оставим нещата така, а вие ?

http://kliuki.net/i/th/th_21424-1.jpg

SuNsEt
10-06-2009, 18:45
Остави го,ако се интересува от теб ще те потърси.Ако е иначе,няма смисъл дори да си мислиш за него.

mi6unka
10-06-2009, 19:53
Остави го,ако се интересува от теб ще те потърси.Ако е иначе,няма смисъл дори да си мислиш за него.
И аз така мисля..звучи ми доста несериозен...

LDto
10-07-2009, 16:30
Остави го,ако се интересува от теб ще те потърси.Ако е иначе,няма смисъл дори да си мислиш за него.
И аз така мисля..звучи ми доста несериозен...


ахам соррка ама лапето си е лапе

AnGel_fReE
10-07-2009, 17:23
говори с него на живо примерно когато сте в 1 компания отделете се за малко от тях и изяснете нещата между вас