PDA

View Full Version : Искам да споделя



slost
10-05-2009, 20:13
Здравейте всички.Нов съм в този сайт и това е първата ми тема.Не ме бива много в обясненията но много ми се иска да споделя това.Всичко се започна когато обща приятелка ни запозна с въпросното момиче.Имаше хубава визия.Отначало не и обърщах много внимание, но впоследствие си контактувахме/пишехме.Месец след това пак започнахме да се виждаме тримата, аз тя и общата ни приятелка и така се всеки ден заедно. Тя а се държеше отвратително и безразлично с всички покрай нея и с мен ест..
Не ме питайте как и защо но се влюбих в нея адски много. правех всичко за да спечеля поне малко от нейнта обич.Странно, но докато бяхме само аз и тя ми каза плачейки че съм много хубаво и страхотно момче, но по добре да не се занимавам с нея иначе ще съжелявм.
Давах последните си пари било за лекарства като беше болна или да й купя или изненадам с каквото и да било.Имаше си семейни проблеми момичето.Аз се опитвах но тя не даваше да се доближат до нея отблъскваше по най-гадния начин.Нетипично за мен да търпя такива оскърбления и обиди с които ме нараняваше така лошо, но се сдържах, това не ме спря и продължих опурито да прая опити да я спечеля.Малко се срамувам да го кажа но много плаках за нея.Това момиче ме правеше на нищо.Каквото и да й кажа тя просто ми отвръщаше по най-гадния начин.Затова замлъквах а тя за да ме накара да проговоря - не точно ме удряше, по скоро побутваше с обиден(лек) шамар което е още по ГАДНО!Не ме питайте как съм се чувствал не мога да опиша по гадно нещо никой не ми е говорил по този начин през целия ми живот.... 4 месеца търпях всичко това докато тя накрая ми каза или по точно излъга- повече да не и се вясвам уж че баща й щял да ми прави проблеми.И така свърши всичко, не си дигаше тела и това беше края не я видях повече, 1 месец не бях на себе си докато се оправя.
Днес докато си отивах на шофьорските курсове на път буквално се крастосаха пътищата ни с това момиче.Тя ме спря побутвайки и си говорехме "как си"" ко прайш" едно друго.... и направи ми впечетление че ме гледаше втренчено накрая просто млъкна и продължи да ме гледа, а аз и казах че бързам и се разделихме.

Това е съвсем истинска история не си я измислям и хора, ако искате се изказвайте, но моля без обиди достатъчно ми беше кофти докато пиша.
Извинявам се, дълго е но не мога по друг начин да го напиша по-съкратено.Благодаря на всички че си напрайхте труда да прочетете всичко това!

NamelessRomantic
10-05-2009, 20:21
Ми казала ти го е десетки пъти...мани.Не си струва да се мъчиш щом тя просто не ще... :?

kAlpaZan
10-05-2009, 20:24
ае има и кофти моменти в живота .. има и яки .. на тебе тфа ти е пределно ясно :) но има ли някакъв определен въпрос към темата или просто обясняваш какво ти се е случило ?

slost
10-05-2009, 20:34
Ми казала ти го е десетки пъти...мани.Не си струва да се мъчиш щом тя просто не ще... :?

е има още неща които не съм написал иначе щеше да стане гигантско.От самото начало когато не ме познаваше чак толкова добре ми отговори така, но като ме упозна още всичко седеше по друг начин и като я питах имам ли шанс тя отговаряше че не знае и времето щяло да покаже и сега разбирам че явно ме е гаврила за да ме мъчи още повече знам ли
а и забравих да спомена че и общата ни приятелка ми каза че ме харесвала но самата тя отричаше не разбирам защо така прави

NamelessRomantic
10-05-2009, 20:35
Каквото и да ти е говорила тогава...еми виждаш сега брат.Шанс.Явно не знае какво иска.

slost
10-05-2009, 20:41
Просто исках да споделя
и да видя мнения
мога да попитам случвало ли ви се е на вас нещо подобно
да се влюбите така и да ви отвръщат по подобен начин и как сте се чувствали


и ако може да ме съветвате да я потърся ли? да се срещна ли с нея?поне да бъдем приятели? или......? какжо ще кажете

П.С на 19 съм.Това се случи преди 2 години а иначе днес я видях случайно

tfoqtaliglichkaa
10-06-2009, 08:54
a zaslyjava li si da imash takuv chovek do sebe si ... za kakvo ti e takuv priqtel,koito vmesto da ti vleze v polojenie gleda kak da te yniji i da te narani ... moje da ti e trydno .. i gadno no.. q gore glavata .. ne i pozvolqvai da te tupche !!! Stegni se !

tfoqtaliglichkaa
10-06-2009, 08:56
Sorry che ne pisha na kirilica ..

beautifulstrangerfan
10-06-2009, 09:01
zaslyjava li si da imash takuv chovek do sebe si ...

Напълно изчерпателен отговор. "Хубавата визия" изобщо не е всичко ..

PurpleDream
10-06-2009, 09:16
дългооооо...
не ти прочетох темата ве, баси, преди малко се събудих и ако я бях прочела пак щях да заспа....пиши по кратки теми....

golqmumnik
10-06-2009, 09:35
Според мен е обратна или не е наясно с желанията си,както почти всички тийнейджърки.А твоето според мен е само временно увлечение към външността й.По-добре не си губи времето с тази и си намери друго свястно момиче. :)

slost
10-06-2009, 09:37
дългооооо...
не ти прочетох темата ве, баси, преди малко се събудих и ако я бях прочела пак щях да заспа....пиши по кратки теми....

недей се кара.По горе съм написал че не мога да го напиша по кратко
не си задължена да го четеш

slost
10-06-2009, 09:44
Според мен е обратна или не е наясно с желанията си,както почти всички тийнейджърки.А твоето според мен е само временно увлечение към външността й.По-добре не си губи времето с тази и си намери друго свястно момиче. :)


ами брат не беше временно увлечение временно щеше да бъде там 1 месец аз 4-5 месеца някаде не можехда се отлепя от нея и чесно казано наистина бях влюбен исках да и помогна да не бъде такава виждах и доброто в нея и че може да се промени, занех че си има проблеми, а и не се интересувах чак толкова от външността

RaZzer
10-06-2009, 12:41
На повечето хора се е случвало да имат партньор, който да се държи унизително с тях и въпреки всичко да продължават да го искат, ноо... не мисля, че това е правилно. Момичето те е правило на п****, а ти сякаш имаш нужда отново да търпиш такова поведение...

Тази среща ще ти излезне от главата след 3-4 дни, ако не потърсиш развитие... Съветвам те да забравяш за нея колкото се може по-скоро и да продължиш напред! :)

stup1fy
10-06-2009, 13:40
Ако се чудиш дали за 2 год. държанието и се е променило,по-добре не рискувай.

fenastz
10-06-2009, 14:00
Каменица, как да спася този мъж ? :( Тежък е случая...

PurpleDream
10-06-2009, 19:52
дългооооо...
не ти прочетох темата ве, баси, преди малко се събудих и ако я бях прочела пак щях да заспа....пиши по кратки теми....

недей се кара.По горе съм написал че не мога да го напиша по кратко
не си задължена да го четеш

знам, че не съм, за това не съм я прочела.... 8)

slost
10-07-2009, 20:15
Тя самата ти е казала - Не я заслужаваш ;)

не мисля че е искала това да каже при положение че ми отговаря едва ли не да и дам време. Може би и ти не си го прочела цялото....

Predatorlyd
10-08-2009, 06:53
Брат такива п*тки,които искат да имат много вързани момчета въобще не се занимавай и аз съм попадал на такива ..Просто има друг и не и трябваш.. Тъпо,но факт .. Заеби я и горе главата ! Има толко много момичета...

slost
10-08-2009, 21:21
Брат такива п*тки,които искат да имат много вързани момчета въобще не се занимавай и аз съм попадал на такива ..Просто има друг и не и трябваш.. Тъпо,но факт .. Заеби я и горе главата ! Има толко много момичета...

напълно си прав пич и ще те послушам, ще си намеря друга !
мерси за подкрепата