PDA

View Full Version : Какви момичета харесват различните момчета



InfiNity09
10-05-2009, 20:41
Може да е малко тъпо,но почти всички момичета си задават този въпрос :-o .По какво момиче би си паднал един чалгар, рапър, баскетболист, металист или скейтър(най вече) :) ?Всички ли харесват КИФЛИТЕ??? :( (Въпросът е главно към мочетата, но може и момичетата да напишат своето мнение)

ShtrudeL
10-05-2009, 20:46
"Еднаквите птици летят заедно."

haritov
10-05-2009, 20:51
аз лично не деля хората стига да си допадаме всичко ще е наред

ShtrudeL
10-05-2009, 20:53
Аз пък ги деля. Не бих била с чалгар или скинар.

LadyDi
10-05-2009, 20:55
Аз съм кифла.

ShtrudeL
10-05-2009, 20:59
с шоколад или с мармалаад? ^_^

slost
10-05-2009, 20:59
Аз пък ги деля. Не бих била с чалгар или скинар.

абе не бъди толкова сигурна :)

LadyDi
10-05-2009, 21:00
с шоколад или с мармалаад? ^_^
Едно е да си бухнал, друго е да си с пълнеж!

MetalZone
10-05-2009, 21:04
По какво момиче би си паднал един чалгар, папър, баскетболист, металист или скейтът?

По курви...

К'во е папър? Да, тъп съм и не знам...

mArMaLaDkA
10-05-2009, 21:05
Като минеш 6 клас, ще разбереш, че нещата са много по-различни от това, което сега си мислиш, че са.

LadyDi
10-05-2009, 21:05
И аз не знам какво е папър.
Трябвало е повечко да уча.

InfiNity09
10-06-2009, 09:38
Като минеш 6 клас, ще разбереш, че нещата са много по-различни от това, което сега си мислиш, че са. кое е по различното? тука не става въпрос за женене а за тва дали всички момчета харесват един тип момичета(кифли)

valdesbg
10-06-2009, 10:39
Кифлите са толкова крехко социално явление, че и малко е достатъчно за да изчезнат.

Не, не ги харесвам. Хубава външност, но само толкова. По добре да си взема секс кукла, тя поне ще ми служи за нещо.

Авторке - ще порастнеш и ако си прочетеш поста след 3-4 години, ще се изсмееш сама на себе си.

Kukumqvka
10-06-2009, 11:18
Що питаш,да не би да искаш да се харесаш на някое момче ?.. чак до там ли би стигна,че да станеш ''кифла'',ако той харесва ''кифли'' :lol:

LadyDi
10-06-2009, 11:42
Що питаш,да не би да искаш да се харесаш на някое момче ?.. чак до там ли би стигна,че да станеш ''кифла'',ако той харесва ''кифли'' :lol:
Ахахаха, тва е като обратното на лафа: "Заради п*тка на п*тка ставаш".
Значи при момичетата е: "Заради кифлар - ставаме кифли" :D
Баси якото.

Jumbie483
10-06-2009, 11:42
Авторке - ще порастнеш и ако си прочетеш поста след 3-4 години, ще се изсмееш сама на себе си.

valdesbg най-точно го каза :D

InfiNity09
10-06-2009, 17:06
Що питаш,да не би да искаш да се харесаш на някое момче ?.. чак до там ли би стигна,че да станеш ''кифла'',ако той харесва ''кифли'' :lol: НЕ АБСОЛЮТНО НИКОГА НЕ БИХ СТАНАЛА КИФЛА И НИКОГА НЕ САМ ХАРЕСВАЛА КИФЛАРИ ИЛИ ЧАЛГАРИ, просто ми беше интересно ако някой металист например се размине с някоя кифла(копие на чалгаджийка)да ли ше го искефи, щото обикновнно момчетата които претендират че мразят чалгата и се смеят на кифлите същност си падат по тях, винаги съм харесвала момчета които са като мен и с моите интереси и ми е интересно дали има такива които мислят по същтия начин!!!!!

InfiNity09
10-06-2009, 17:12
Авторке - ще порастнеш и ако си прочетеш поста след 3-4 години, ще се изсмееш сама на себе си.

valdesbg най-точно го каза :D еми щом така казвате, надявам се да е забавно :-D :D :-D

LoveRetroMusic
10-06-2009, 17:16
нях 8)

InfiNity09
10-06-2009, 17:31
Що питаш,да не би да искаш да се харесаш на някое момче ?.. чак до там ли би стигна,че да станеш ''кифла'',ако той харесва ''кифли'' :lol:
Ахахаха, тва е като обратното на лафа: "Заради п*тка на п*тка ставаш".
Значи при момичетата е: "Заради кифлар - ставаме кифли" :D
Баси якото. [/b] LadyDi тва е мн добре казано :D `жалко` че няма да се случи с мен :) не си харесвам никав кифлар и не се опитвам да впечатлявам никой просто ми е интересно как разсъждават мометата

kypo
10-06-2009, 17:35
не знам кво се пита, ама много ясно че си падат момчетата по кифли, и аз също. и не знам що им викат кифли, какво лошо има една жена да изглежда секси?
били тъпи, ми аз да няма да си говоря за атомна физика с тях бе, а ще ги е*а. притрябвали са ми умни, аз съм достатъчно умен, че да търся събеседник или сродна душа - за това има познати или приятели.
и сега не ми казвайте че да чукаш някаква умна но грозна е по-готино, отколкото да чукаш някоя куха в главата ама красива и знаеща какво прави в леглото 8-) а по улицата като си ходите с някоя руса под ръка, завистливите погледи на останалите гъделичкат много приятно егото! с грозна под ръка не става... и с грозновата, но умна съм бил и с красива, но тъпа - еми разликата е че умната ме заряза, а готината я ебах и не страдах много по нея. туй то!


чакам тузаро за подкрепа, той също си пада по кифлички 8)

ohluv
10-06-2009, 17:38
Аве хората повече шоколадов или ванилов сладолед харесват? :-o
Хора различни вкусове различни :)

LoveRetroMusic
10-06-2009, 17:44
Ваниловият е по-хубав :smt050

balon4eee
10-06-2009, 17:51
ако въпроса ти е дали смъкнатите момчета се кефят на смъкнати момичета и да и не :lol: заглеждат кифлетата мноо ясно

moneycomeme
10-06-2009, 18:12
Нямам нищо против момичетата наречени ,,кифли'' ....Дразнят ме изказвания абсолютно наивни и детски...тези били от тази група,а онези видиш ли са по-добрите....толкова семпло мислят някои от вас...Умни хора сме българите,обаче завистливи ей!И тази завист пречи на всичкия ни потенциал и възможности..

InfiNity09
10-06-2009, 18:32
Нямам нищо против момичетата наречени ,,кифли'' ....Дразнят ме изказвания абсолютно наивни и детски...тези били от тази група,а онези видиш ли са по-добрите....толкова семпло мислят някои от вас...Умни хора сме българите,обаче завистливи ей!И тази завист пречи на всичкия ни потенциал и възможности.. никой не говори за завист а за тва че те отричат тва което наистина харесват

moneycomeme
10-06-2009, 18:38
Именно....а защо го отричат?Иначе и ти си права!

LoveRetroMusic
10-06-2009, 18:40
АБЕЕЕЕЕЕ МОЖЕ ЛИ ТАКОВА НЕЩО ?

Abigoria
10-06-2009, 18:41
Що питаш,да не би да искаш да се харесаш на някое момче ?.. чак до там ли би стигна,че да станеш ''кифла'',ако той харесва ''кифли'' :lol: НЕ АБСОЛЮТНО НИКОГА НЕ БИХ СТАНАЛА КИФЛА И НИКОГА НЕ САМ ХАРЕСВАЛА КИФЛАРИ ИЛИ ЧАЛГАРИ, просто ми беше интересно ако някой металист например се размине с някоя кифла(копие на чалгаджийка)да ли ше го искефи, щото обикновнно момчетата които претендират че мразят чалгата и се смеят на кифлите същност си падат по тях, винаги съм харесвала момчета които са като мен и с моите интереси и ми е интересно дали има такива които мислят по същтия начин!!!!!

Стилът е метЪл, следователно метЪлист... :?

InfiNity09
10-06-2009, 19:08
Що питаш,да не би да искаш да се харесаш на някое момче ?.. чак до там ли би стигна,че да станеш ''кифла'',ако той харесва ''кифли'' :lol: НЕ АБСОЛЮТНО НИКОГА НЕ БИХ СТАНАЛА КИФЛА И НИКОГА НЕ САМ ХАРЕСВАЛА КИФЛАРИ ИЛИ ЧАЛГАРИ, просто ми беше интересно ако някой металист например се размине с някоя кифла(копие на чалгаджийка)да ли ше го искефи, щото обикновнно момчетата които претендират че мразят чалгата и се смеят на кифлите същност си падат по тях, винаги съм харесвала момчета които са като мен и с моите интереси и ми е интересно дали има такива които мислят по същтия начин!!!!!

Стилът е метЪл, следователно метЪлист... :? ok sry :-D

LoveRetroMusic
10-06-2009, 19:12
много метАли има ..

InfiNity09
10-06-2009, 19:17
има и много железа