PDA

View Full Version : След 12 клас



Jessie
10-05-2009, 23:23
Наближава скоро да завърша и искам да ви попитам нещо - мога ли някъде да кандидадствам в Стара Загора след 12 клас, без значение каква е специалността? Важното е да е в Стара Загора.

Извинявам се предварително за глупавата тема, но за мен е важно да знам. :oops:

ShtrudeL
10-06-2009, 04:04
Без значение специалността? еми то и висше за кенефочистач да имаше пак ли щеше да е без значение?
Учи нещо,което после ще ти е от полза и ще е доходоносно...а не колкото да си свиркаш,че имаш някакво си там висше и да си стоиш във вас...

Jessie
10-06-2009, 04:24
Не ми беше тоес мисълта... Имах предвид, че държа да е в Стара Загора на ВСЯКА цена.. Иначе до сега да съм си избрала във В.Т. ! :(

LovelyGirl
10-06-2009, 06:20
Че защо да не може?

Makaveli96Don
10-06-2009, 08:45
Не ми беше тоес мисълта... Имах предвид, че държа да е в Стара Загора на ВСЯКА цена.. Иначе до сега да съм си избрала във В.Т. ! :(

Еми тракийския не е ли в Стара Загора,ако не се лъжа,що да не може д кандидатстваш там

LovelyGirl
10-06-2009, 08:59
Да, Тракийският е в Стара Загора.

lipstik
10-06-2009, 09:29
Защо не искаш в В.Търново?Аз там мисля да уча.

Jessie
10-06-2009, 19:49
В Търново е хубаво, знам, повечето ми приятели са и ще са там, но си имам други причини да искам в Стара Загора.

А за Тракийския - не е лоша идеята, но единственото, с което бих могла да кандидатствам е педагогика, 'щото с химията и биологията съм супер скарана за факултет по медицина... :-D

LovelyGirl
10-06-2009, 19:51
То Тракийският ти е единственият избор в Стара Загора.

Освен педагогика и медецина има други специалности.

Makaveli96Don
10-06-2009, 21:42
В Търново е хубаво, знам, повечето ми приятели са и ще са там, но си имам други причини да искам в Стара Загора.

А за Тракийския - не е лоша идеята, но единственото, с което бих могла да кандидатствам е педагогика, 'щото с химията и биологията съм супер скарана за факултет по медицина... :-D
еми виж ся или едното или другото :) или ше се прежалиш да учиш това което не искаш и ще си в Стз или ще учиш това което искаш но няма да си в СТЗ...аз така виждам нещата...освен ако не можеш да се преместиш след първата година...не знам как стоят нещата там вече