PDA

View Full Version : Как да върнем тръпката,която имахме в началото?



tfoqtaliglichkaa
10-06-2009, 09:53
Мисля,че мн двойки си задават този ?-s и правят какво ли не .. за да имат отново това,прекрасно усещане не само от време на време,а по-честичко.. Проблема ми е,че незнам какво точно да направя.. С приятеля ми сме заедно от почти 8 месеца и макар и да се обожаваме и да не издържаме да сме далече един от друг никога не ни е било лесно.. постоянните спорове и караници (макар и кратки) май започнаха бая да застават между нас... Май му писва адски мн понеже му мина няколко пъти през главата че нашето решение може би е - раздялата ... Полудях незнаех какво да кажа нито да правя ... дадохме последен шанс на връзката си вчера... прекарахме едни от най-хубавите 24 часа,но е нормално 1вите дни да е така...изпадам в ужас и паника като знам какво може да стане ако се случи само още 1 гаф ... моля ви помогнете ми,защото искам да оправим нещата най-накрая... да му докажа че вс може да се промени и отново да сме щастливи. Дайте ми съвети как да разнообразим еднообразието,как да поправя вс преди да е станало късно , как да му припомня колко щастливи бяхме и да запазим това което е най-важно за нас - връзката ни.. Благодаря ви предварително... той е вс за мен... не искам да разрушим вс. Помогнете ми.. моля ви.. :cry: ](*,)

zvQr_nO_s_ChAr
10-06-2009, 11:40
Веднъж прекъсне ли се нещо не може да се завърже отново така, че да няма възел..

RaZzer
10-06-2009, 12:33
Съжалявам, че ще ти го кажа, но тръгнеш ли на сила да крепиш някаква връзка и да си давате шансове... според мен всичко това само отлага края на връзката... Бил съм в твоето положение, не исках да се примиря и се борих с всички сили - ама аз не успях... Успех на теб! :)

П.П. Ако искаш да имаш нормална връзка не трябва да мислиш в посока "как изкуствено да му напомня колко се обичаме"... Естественото държание не трябва да води до караници и спорове - при всички други случай изходът е неприятен! :?

GaNgStAz
10-06-2009, 12:52
Миличка, разбирам те напълно. Тук вече много има да се каже, трябва да започнеш да обръщаш повече внимание на т'ва за к'во се карате.. смисъл, ако е за дребни работи, все има начин да се избегнат. Като стане нещо дребно не обръщай внимание, гушни го, цункай го и почни нова тема. Т'ва са неща, който ти самата трябва да усещаш. Трябва да го познаваш добре и да знаеш к'во да направиш във всеки един даден момент, за да ви е добре и на двамата. Спомни си к'во сте правили в началото, преживявайте и още по хубави случки. Прави му изненади, но все пак не го задушавай, щото момчетата са по така.. трябва им малко повече свобода, иначе бързо им писват някои работи. Поне с времето т'ва е едно от нещата, който разбрах, че е така и ти го казвам от личен опит. Гледай да избягваш к'вито и да е спорове и караници, щото т'ва са кофти неща за една връзка. Някой го смятат просто за разнообразие, но при вас явно не е така и по тоя начин се дразните. Успех !

ShtrudeL
10-06-2009, 13:00
Веднъж прекъсне ли се нещо не може да се завърже отново така, че да няма възел..

може може

fenastz
10-06-2009, 13:21
начи потърсете някое табло дето пише "Високо напрежение" и бъркайте докато не усетите тръпки :)

cinderella_gugutka
10-06-2009, 15:07
ем остави се на те4ението,защото ако нещата не вървят каквото и да правиш най-много да забавиш края .не казвам 4е нещата не може да се оправят,просто съм била в твоето положение и нещата свърршиха....зле :D и незнам какъв друг съвет да ти дам за да оправиш нещата

screaaaaaaam
10-06-2009, 15:09
Веднъж прекъсне ли се нещо не може да се завърже отново така, че да няма възел..

Точно ..

sl0w
10-06-2009, 15:13
Не сте подходящи един за друг , по-добре се разделете сега . Защото или ще е сега или след време боклата вас чака .

LiRRRa
10-06-2009, 15:14
Тръпката, ако вече просто я НЯМА, тя няма да се появи отново ей така . . .
Дръж се естествено, бъди себе си, доказвай му колко много го обичаш, забрави думите . . .
Поговори открито и сериозно с него, кажи му, че той значи много за теб, че го обичаш истински и не мислиш, че заради тези спорове и караници /доколкото разбрах не са кой знае колко сериозни/ не бива да прекъсвате нещо толкова красиво . . .

:) Успех!! :)

mOBSCENE
10-06-2009, 15:17
Тръпката, ако вече просто я НЯМА, тя няма да се появи отново ей така . . .
Дръж се естествено, бъди себе си, доказвай му колко много го обичаш, забрави думите . . .
Поговори открито и сериозно с него, кажи му, че той значи много за теб, че го обичаш истински и не мислиш, че заради тези спорове и караници /доколкото разбрах не са кой знае колко сериозни/ не бива да прекъсвате нещо толкова красиво . . .

:) Успех!! :)

tfoqtaliglichkaa
10-06-2009, 18:32
мисля че поисках съвет ,a не да ми казвате дали сме 1 за друг и нищо не е приключвало за да има "възли"... става ?-с за това как да разнообразим еднообразието , за да ги няма тези малки спорчета защото рано или късно ще съсипят вс....

PurpleDream
10-06-2009, 18:35
rekax, take it eeeasyyy

LoveRetroMusic
10-06-2009, 18:36
За какво сте двамата след като ви е тъпо ? :lol:

iashxui
10-06-2009, 18:42
мисля че ми се случва това в момента ..

незнам аз бих напправила така че да е като в началото на връската ни или ще си дам ден два почивка от него , ще му позволя да излезе с приятели или нещо друго и щом толкова сте свикнали че неможете един без друг някак си този ден който трябва да се видите няма да имате търпение да дойде

Dimana99
10-06-2009, 18:47
Не може да се върне тръпката

lipsvashh_mi
10-06-2009, 19:17
Съжалявам, че ще ти го кажа, но тръгнеш ли на сила да крепиш някаква връзка и да си давате шансове... според мен всичко това само отлага края на връзката... Бил съм в твоето положение, не исках да се примиря и се борих с всички сили - ама аз не успях... Успех на теб! :)

П.П. Ако искаш да имаш нормална връзка не трябва да мислиш в посока "как изкуствено да му напомня колко се обичаме"... Естественото държание не трябва да води до караници и спорове - при всички други случай изходът е неприятен! :?
слушай момчето,само истини говори :)

mi6unka
10-06-2009, 19:50
В момента преживявам същото като теб..И ние се караме за разни дреболийки, от това идват големи караници.И ние сме си го говорели това за последния шанс и разни такива...Само че в момента и двамата сме много объркани и незнаеме какво искаме явно..трябва да си го изясним. Но така като гледам очевидно ти знаеш много добре какво искаш, и повярвай ми- най добрия вариант е просто да поговорите за това.Кажи му как се чувстваш. Във връзките трябва да се правят компромиси се пак за да могат да продължат по-дълго.И гледайте като говорите да не се обвинявате - "Ама ти защо така..", "Ти си виновен, защото..".Обвинителната форма определено не оправя нещата.А, да..и още нещо...нещата никога не могат да бъдат същите както когато сте се запознали!!! Просто вече и двамата сте се опознали (което не е лошо,де :D ) и сте свикнали с един друг, което не значи че не се обичате де (надявам се поне..) ! Надявам се да съм помогнала с нещо :)

machoka
10-07-2009, 03:26
Веднъж прекъсне ли се нещо не може да се завърже отново така, че да няма възел..

може може


Не може да се върне тръпката
може бе.. що сте такива песимисти бе, да му се незнае..вие не преследвате ли мечтите си докрай )

Linns
10-07-2009, 05:51
Има ли желание, има и начин :neutral:

iiirish
10-07-2009, 06:00
Говориш за караници и едновременно за разнообразие. Кой всъщност ви е проблема?!
Ние с моя приятел първата година през 2 дена се карахме, и то не за важни неща, ами все за групости, аз просто сама си правех "интригите" така да се каже. Как ме изтъпя този човек за толкова време и сега не мога да си обясня, но когато в един момент усетих, че мога да го загубя, аз коренно се промених. И не съжалявам! Сега го ценя и му се радвам много повече от преди. Така че те съветвам да разбереш първо от къде идват тези караници - ти ли ги пораждаш, или той. И ако си ти - спри се! Ако е той - обясни му! Ще си провалите връзката така.
Колкото до разнообразието, то не може хиляди ходини да сте заедно и все да ви е различно. Интересно е началото, като всяко начало, но после нещата преминават в една монотонност, което е съвсем нормално и това няма защо да те плаши. Важното е да се обичате и разбирате, пък че не правите всеки ден различно и интересно нещо, не е от значение.

NaughtyOne
10-07-2009, 06:42
начи потърсете някое табло дето пише "Високо напрежение" и бъркайте докато не усетите тръпки :)

Нях нях нях! СМЕШКААА! :D е не сериозно защо се опитвате в такива теми да бъдете забавни-просто не се получава...приемете го,че просто не става :-D

И аз мисля,че нямате проблеми...тези дребни спорове и караници се случват и според мен са нормални и тряаа просто да се преодолеят. Не си мисли,че заради спорове и подобни това означава, че връзката ви трябва да приключи :? Не бива първата мисъл да е раздяла O.o

sh3_1s_7h3_0n3
10-07-2009, 07:29
Тръпката, мила моя, не можеш да я върнеш едностранно. Колкото и да ти се иска само от теб да зависят нещата - няма как да стане. Нали в една връзка учавстват в най-добрия случай само 2ма. Значи и от 2мата зависи. Ти може да се съдереш по шевовете да си с него, да правиш и невъзможното, ама него ако не го е 'еня'... все тая к'ви усилия полагаш. Така че не се измъчвай, че само ти може да направиш гаф и той да е Последния във връзката ви. За него се отнася същото.
Разбери, че колкото зависи от теб, толкова и от него. А ако на него не му пука особено... събирай си крушите на време - и да те няма. :)

LadyDi
10-07-2009, 07:37
Веднъж прекъсне ли се нещо не може да се завърже отново така, че да няма възел..

може може

Ами да, за заварка да си чувал? А за "Капчица"? Не можело да се завърже. Глупости.

mechtaq_za_teb
10-08-2009, 13:56
Най-добрият съвет според мен е да спреш да го мислиш толкова. Аз така разруших връзката си, в отчаян опит да я спася. Оставете се на течението... и не се плаши от думите, че това е последен опит. Ако се обичате, вярвай ми, далеч няма да е последен.

kilurkataKill
10-10-2009, 06:33
искам да оправим нещата най-накрая... да му докажа че вс може да се промени и отново да сме щастливи. Дайте ми съвети как да разнообразим еднообразието,как да поправя вс преди да е станало късно , как да му припомня колко щастливи бяхме и да запазим това което е най-важно за нас - връзката ни.. Благодаря ви предварително... той е вс за мен... не искам да разрушим вс. Помогнете ми.. моля ви.. :cry: ](*,)


Ето,какъв е моят съвет - имала съм такава ситуация и ще ти кажа,че ако момчето е сериозно и ти споделя чувствата си във връзката - МОЖЕ БИ на него нещо му липсва [независимо какво].... Сега е времето да му кажеш,какви са нещата за теб и как държиш на него - ако той е разбран и е привързан към теб ще останете заедно,назависимо че сега Ви липсва тръпката. НО,кажи му,кажи му за да чуе и да разбере.....а то полека времето ще ви отдалечава [ако той или ти пътувате] и събира за по-дълго и ще усетиш,че истинската любов е силна и здрава и да знаеш,че във всяка връзка има трудни моменти. Според мен-въври му кажи какво е той за теб и,че не искаш да го загубиш
РS: Не казвай "Милоо,немога без теб" - комерсиално е и дразни повечето мъже - сякаш ги имаме за огледалото в чантата :smt018

MeGGiTy
10-11-2009, 13:15
Много двойки стигат до този момент и с идането си той показва, че нещата не отиват на добре. Според мен няма смисъл изкуствено да се крепи връзка, ако и двамата не са решени на 100% да дадат всичко от себе си в нея. Сега аз съм с моя приятел 10 месеца и тръпката си е все същата както в началото, а любовта много по-силна. С всички онези момчета преди, с които се опитвахме да задържим разпадащи се връзки само си губехме времето.

krem4et0
10-11-2009, 14:47
Не съм съгласна с част от мненията тук. Да, трудно е ако нещата не вървят и ако 1 от двамата не желае това. Но! Не винаги във връзките всичко е перфектно, забавлявате се тотално и сте щастливи заедно. С половинката си съм не от 8 месеца, над 5 години. Мислите ли, че през това време не е имало трудности, проблеми, караници, скука и какво ли още не. Дори и не може да си представите. И колкото и невероятно да звучи, в началото тези неща бяха още по-трудни и сложни. Да, връзката ни не тръгна супер и може да се каже, че първите 2 години не беше връзката, която исках и не бях щастлива на 100%. Но ние се опитвахме, защото искахме да сме заедно. С времето препятствията и трудностите са съвсем различни, но ги преодоляваме заедно. Да имаш връзка не е просто да ходите насам-натам, да правите секс, да се гушкате и целувате. Това е сериозно нещо, което няма как да се слчи без усилията на двамата.

Не излизаме толкова често както преди, по-често киснем пред телевизора, все по-рядко се срещаме и с други хора....и да няма какво да се лъжем...не винаги ми е забавно и понякога ми е скучно. Няма как, във всяка дълга връзка има такива моменти. Но съм 100 пъти по-щастлива сега, отколкото дори преди година. Дай си шанс, дай шанс на връзката, само ако и двамата го искате и само ако и двамата полагате усилия!

mOBSCENE
10-11-2009, 16:46
Има ли желание, има и начин :neutral:


Лесно е да се каже.

bilqnavod
10-11-2009, 17:40
:twisted: :smt058 :smt057 :smt056

gotic2oo9girl
10-12-2009, 18:28
емм мацка кво да ти кажа.. и аз съм така след 3 седмици става една година.. обичам го ама не е съвсем същото за мен.. като съвет или по точно идея е кажи му че имаш неква работа или нещо такова и няма да може да се виждате 2 дни после да видиш как ще те гушка и целува и вс ще е наред. Късмет!

XTREMEFREERIDE
10-12-2009, 18:40
Явно ви е било по - забавно, когато не сте се познавали толкова. Мисля, че след опознаването, ако наистина сте се обичали, ще се обикнете още повече.
Тръпката не идва сама. Един човек не стига, един и половина - също. Поговорете сериозно по темата и избягвайте "караници за глупости".Успех.

anonimchetou
10-13-2009, 17:01
тръпката или я има или я няма.. или изчезва. . . Как да я върнем ли ? Ако е изчезнала не мисля че може да се "върне" по някъв планиран начин.. То или ти тупти още сърчицето като те гушне или не.. Или кво ще викаш " даваааай тупти.. тупти.. " тря си върна тръпката хаха (пример малко тъп ама ко да са прай..) мда..

tfoqtaliglichkaa
10-13-2009, 18:45
За нз и аз вече кой път казвам Не Е Изчезнала Тръпката,а просто нещата са сложни и не е както преди...живея в страх да не се разпадне най-хубавото нещо в живота ми. Искаме да сме заедно,обичаме се,но имам чувството,че нещо не се получава както трябва.. за това искам съвет от хора с малко повечко опит в тези отношения... имам нужда да поговоря с някой...

ShiZo
10-13-2009, 19:06
какви са тия обезкуражителни постове.
аз съм изпадала няколко пъти в такава ситуация за 2години връзка.
Не бъдете крайни песимисти, неможе всичко да е перфектно, разберете го най-накрая.
Караници мазаници, това крепи повече от милите думи.
Щом се карате, значи се чувате един друг какво приказвате!
Не се притеснявай, моя съвет е (това което аз правя) просто да си вземете една почивка, едно пътуване до някое място, без цел, просто с количката, по пътя, с музиката, където ви хареса спирате, разхождате се, забявлявате се и преди всичко оставяте време само за вас. Отсядате на хотел или нощувка за 10 лева някъде хаха и за 2 дни просто сте като нови. И не е от типа "всяко чудо за 3 дни" Просто когато имате време един за друг и когато нямате грижи, няма ги проблемите на ежедневието в картинката.. всичко си идва на мястото и започвате да виждате човека в който сте се влюбили.

[B]a[N]D[i]T[k]a
10-14-2009, 01:45
какви са тия обезкуражителни постове.
аз съм изпадала няколко пъти в такава ситуация за 2години връзка.
Не бъдете крайни песимисти, неможе всичко да е перфектно, разберете го най-накрая.
Караници мазаници, това крепи повече от милите думи.
Щом се карате, значи се чувате един друг какво приказвате!
Не се притеснявай, моя съвет е (това което аз правя) просто да си вземете една почивка, едно пътуване до някое място, без цел, просто с количката, по пътя, с музиката, където ви хареса спирате, разхождате се, забявлявате се и преди всичко оставяте време само за вас. Отсядате на хотел или нощувка за 10 лева някъде хаха и за 2 дни просто сте като нови. И не е от типа "всяко чудо за 3 дни" Просто когато имате време един за друг и когато нямате грижи, няма ги проблемите на ежедневието в картинката.. всичко си идва на мястото и започвате да виждате човека в който сте се влюбили.

на същото мнение съм! :) ха, то какво излезе? че когато почнете да се карате и почнете да се поглеждате накриво всичко е приключило? е да ако си от тези на които не им пука много много да... давай свършете си с връзката обаче ако преодолеете този момент повярвай ми ще сте заедно още дълго време :)!!

anonimchetou
10-14-2009, 03:27
добре е заглавието на темата е как да върнем тръпката тва е първото което виждам и първото на което отговарям и т.н. . Лично аз не съм песимист но изчезнала нацяло тръпка не се връща според мен. После авторката ми пише " ама при мен тръпката не е изчезнала" дрън дрън ми кръсти си по друг начин темата и готово. : ) охх още спяяяя не ми четете просотиите..

tfoqtaliglichkaa
10-14-2009, 07:51
Тръпка има но сме в малко труден период и сме мн изнервени и двамата и не е както преди.Но сега горе долу нещата се оправят. Благодаря ви мн за съветите и за вниманието на всички :) Страхотни сте :)

sladkish_14
10-14-2009, 08:57
За 8 месеца се изчерпахте ?
Не мога да ти дам конкретен съвет , при моята връзка за тези 2 години , който бяха никога не ни е било скучно , дори не съм се замисляла как да върна дадена тръпка , защото винаги я е имало.
Явно между вас нещата са се изчерпали , не зная на колко си - затова не мога да ти кажа - идете на кино , ако нещата между вас са по - дълбоки ,, Просто прояви фантазия и прави нестандартни и луди неща , направи така , че да му стане загадка какво ще правите днеска , да му е интересно.Но ако нещата не потръгнат и така не се вкарвай толкова във филми и продължавай напред , не е единствения.