PDA

View Full Version : фон дьо тен



GeRRaRD_IsKo
10-06-2009, 10:12
zdr prepory4aytemi edin dobar fon dyo ten mom4e sam i ne iskam dase le4i mnogo 4e sam nanesal fon dyo ten imam tuka edin na golden rose i mnogo le4i 4e imam po liceto.

Jamalska
10-06-2009, 10:52
не слагай,мамка му.момче си.
ии на голдън роуз мноооооого съкс

Biskfitka
10-06-2009, 10:52
:lol: :lol: :lol: по-добре отиди на козметик да ти махне пъпките или квото имаш там и не ходи с фдт..

Madn3s5
10-06-2009, 12:18
много ли лЕчи бе мъжки..

ебати поколението :)

SunSmile
10-06-2009, 12:31
Зависи кво искаш да прикриеш. Ако е някоя пъпка слагай малко само на нея...
Няма ФДТ, който да не личи. Мъжката кожа обикновено е с по - големи пори и личи.
Не бих позволила на приятеля ми да се покаже с ФДТ през прага на вратата. но виж ако имаш други наклонности може - антибактериален/матиращ има в едни сини тубички, обаче не си спомням марката. Като отидеш в някой козметичен магазин си избери матиращ, за да не лъщиш и много добре прецени кой тон/цвят е подходящ, за да не лЕчи.
И все пак грижи се по друг начин за лицето си!!!

xHARDCANDYx
10-06-2009, 12:39
Бах маа му ...
Сенки да ти препоръчаме нещеш ли ?!
първо си оправи правописа,та после фейса ...

TheMaggie
10-06-2009, 13:21
Зависи кво искаш да прикриеш. Ако е някоя пъпка слагай малко само на нея...
Няма ФДТ, който да не личи. Мъжката кожа обикновено е с по - големи пори и личи.
Не бих позволила на приятеля ми да се покаже с ФДТ през прага на вратата. но виж ако имаш други наклонности може - антибактериален/матиращ има в едни сини тубички, обаче не си спомням марката. Като отидеш в някой козметичен магазин си избери матиращ, за да не лъщиш и много добре прецени кой тон/цвят е подходящ, за да не лЕчи.
И все пак грижи се по друг начин за лицето си!!!

Антибактериалните са Maybelline; но наистина, по-добре избегни този вариант, освен ако не искаш подмятания и в най-лошия случай добър пердах.. :?

slynchoo
10-06-2009, 13:38
много ли лЕчи бе мъжки..

ебати поколението :)

+1 :( .. Вземи си оправи лицето,смисъл ходи на козметик ала-бала да си махнеш пъпките,там квото имаш.
Амаа..момче с фдт малко не ти ли се струва ТЪПО? :(

hottie
10-06-2009, 14:03
кирилицата е задължителна !