PDA

View Full Version : Луд съм по нея но не знам как да постъпя



kompresor
10-06-2009, 19:37
Луд съм по едно момиче, от 1 до 8 клас бяхме в един клас, тя след това се премести в друго даскало, и вече 4 години само здрасти си казвам с нея, а съм лудо влюбен в нея, просто не знам как да постъпя, от вътре имам едно чувство че нищо няма да се получи, изобщо съм много объркан, а сърцето ми тупти на високи обороти щом си помисля за нея, а като я видя------ дайте ми съвет какво да направя

PurpleDream
10-06-2009, 19:38
излезте на по количка, поговорете си виж какво ще стане

kompresor
10-06-2009, 19:40
мислих този вариант, но не знам дали не прибързвам, много съм нерешителен

SuNsEt
10-06-2009, 19:42
Точно така,покани я да излезете,почерпи я нещо.Опитай се да разбереш дали изпитва някакви по-особени симпатии към теб.Давай смело,така се прави!

stup1fy
10-06-2009, 19:42
8 години я харесваш и се чудиш дали не пребързваш?
lmao.

PurpleDream
10-06-2009, 19:43
^ кое му е прибързаното на това да излезеш на по количка?а ти от кога я харесваш? ако е от преди да се разделите с класа, защо не си направил нещо по- рано?

ShtrudeL
10-06-2009, 19:43
а сърцето ми тупти на високи обороти


Брей...да не получиш инфаркт...

kompresor
10-06-2009, 19:44
така е, незнам дали съдя правилно по това с какви е ходила досега, те са все по големи от мен аз съм на 18 те са все по на 20-21 години, и можеби се подценявам

SuNsEt
10-06-2009, 19:46
така е, незнам дали съдя правилно по това с какви е ходила досега, те са все по големи от мен аз съм на 18 те са все по на 20-21 години, и можеби се подценявам
Няма значение каква е разликата във възрастта.Може ти да си много по-свестен и зрял от един 21 годишен.Зависи от човека.И точно така,не се подценявай.

kompresor
10-06-2009, 19:49
знаете ли 2 години бях с едно момиче, което ми разби психиката, с наркотици, треви глупости, които много мразя, истории филми, починах си 1 година, и вече усещам че ми е самотно, и трябва да направя нещо, и разбирате ли искам да знам в какво се впускам, можеби трябва да помоля приятел да опипа почвата и да получа информация, може и да се е променила, просто имам опасения от предишната си връзка

machoka
10-07-2009, 03:19
Напиши на едно листче: "Ще ми подариш ли един час за да пийнем нещо на спокойствие извън училище? Знам много приятно кафенце".. и името....след това отиди в някой магазин за подаръци/опаковки и ги помоли да ти го опаковат в розова хартийка, с хубаво вързана панделка.. след това си избери:

1. Подари и го лично, и и кажи да го отвори после.
2. Пъхни и го в чантата без да види ) В този вариант ще напишеш телефона си в листчето и да ти клипне, ако го няма.. и да не го направи, ще ти напиша после 2-а стъпка )

С малко постоянство ще ти помогна да я спечелиш в началото, ако имаш желанието... и ако тя не е обвързана. Впрочем, преди всичко се поинтересувай, но не лично от нея, дали е във връзка.

FromAutumToAshes
10-07-2009, 04:52
Давай смело бе пич, така или иначе нищо не губиш. Не се подценявай, това е много лошо ! Нали знаеш - сам не си ли вярваш, не очаквай някой друг да ти повярва. Успех (:

Linns
10-07-2009, 05:42
Бреей тоя Мачо голям романтик..


Като ти видях последния пост, авторе, сигурен ли си че искаш нея или просто не искаш да си сам вече !?

moneycomeme
10-07-2009, 05:51
Отидете на по палачинка с шоколад... :grin: ...аз лично бих се очаровала!BTW ватинтът на Machoka Е много готин!

GodLovesYou
10-07-2009, 06:52
покани я у вас да гледате стари Кунг-Фу филми

sh3_1s_7h3_0n3
10-07-2009, 08:19
В твоя случай съм убедена, че ако 'станете гаджета' ще бъдеш много разочарован. След толкова години... кой знае какви неща си си представял за нея, какви сценарии си писал и т.н А действителния свят е доста по-различен от въображаемия.

dimitar_ak
10-07-2009, 08:37
знаете ли 2 години бях с едно момиче, което ми разби психиката, с наркотици, треви глупости, които много мразя, истории филми, починах си 1 година, и вече усещам че ми е самотно, и трябва да направя нещо...

Ето това те е закопало. Искаш новото момиче или просто не искаш да ти е самотно?

miminia
10-07-2009, 08:45
мале каква любов
при мене защо не се случва 8-)

lawl
10-07-2009, 11:19
Човек , преди да я поканиш , започни да говориш по - често с нея за да не се осъмни нещо , и тогава след няколко дена я покани , най - вероятно , ако те харесва , ще се усети на къде бият нещата и ще се зарадва ...
Ако не те харесва ще забележиш още когато си говориш с нея , ако и е скучно и не ти обръща много внимание и не те слуша , тогава или е срамежлива или не се интересува от теб.Но ако се смее на най-тъпото нещо което си казал , което попринцип не е смешно , значи просто ТИ си и забавния а не всичко каквото и казваш и се интересува от теб :)

Infosoul
10-07-2009, 14:21
Ще се възползвам от тази тема, понеже имам подобен проблем.

Става въпрос за момиче, което по принцип го харесвам като човек и имам дълбоко уважение към нея. Тя се откроява от другите момичета, смисъл не е човекът който ще те нарани. Двамата учим в един клас, няма да ви казвам години за да не правите излишни изводи. С нея винаги можеш да завъртиш приятен тип разговор.

Та, всичко започна, когато преди 2-3 дена имах този сън, който беше доста реалистичен и един от малкото сънове които ще помна. В него аз и тя бяхме.... незнам нещо като гаджета (да знам думата е грозна) и си разменяхми милувки и целувки и беше доста приятно и все едно си прекарвахме доста добре и това. От този сън нататък си мисля, че това е знак за събуждане, смисъл, че трябва да изляза от това положение в което съм в момента, ако ви интересува какво е то, питайте.

Въпроса ми към вас е - Дали трябва да споделя съня и изобщо чувствата и към нея ?

Ако имамате въпроси питайте :)

Сега сигурна няма да съм тука такаче вечерта може да погледна темата.

Благодаря за всички отговори предварително. :)

LeMoi
10-07-2009, 14:51
Ще се възползвам от тази тема, понеже имам подобен проблем.

Става въпрос за момиче, което по принцип го харесвам като човек и имам дълбоко уважение към нея. Тя се откроява от другите момичета, смисъл не е човекът който ще те нарани. Двамата учим в един клас, няма да ви казвам години за да не правите излишни изводи. С нея винаги можеш да завъртиш приятен тип разговор.

Та, всичко започна, когато преди 2-3 дена имах този сън, който беше доста реалистичен и един от малкото сънове които ще помна. В него аз и тя бяхме.... незнам нещо като гаджета (да знам думата е грозна) и си разменяхми милувки и целувки и беше доста приятно и все едно си прекарвахме доста добре и това. От този сън нататък си мисля, че това е знак за събуждане, смисъл, че трябва да изляза от това положение в което съм в момента, ако ви интересува какво е то, питайте.

Въпроса ми към вас е - Дали трябва да споделя съня и изобщо чувствата и към нея ?

Ако имамате въпроси питайте :)

Сега сигурна няма да съм тука такаче вечерта може да погледна темата.

Благодаря за всички отговори предварително. :)


Така , имам въпрос... на колко сте? :-D

fenastz
10-07-2009, 15:01
изручи й се на веж-......така де звънни й някой път

kukli4kata001
10-07-2009, 16:50
Виж човече.
Тая толкова дълготрайно любов според мене е нищо. Защото все пак толкова години я харесваш (обичаш) обаче не си й го казал и си си представял какво ще е ако сте двамата и т.н. Въпроса е в тва,че толкова си се вкопчил в нея и настояваш, че я обичсш и че е единствената за теб. В това е цялата работа, всичко на принцип самовнушение.

Пък щом толкова много настояваш че я харесваш вземи рискувай и се бори за нея де!

kukli4kata001
10-07-2009, 16:54
Ще се възползвам от тази тема, понеже имам подобен проблем.

Става въпрос за момиче, което по принцип го харесвам като човек и имам дълбоко уважение към нея. Тя се откроява от другите момичета, смисъл не е човекът който ще те нарани. Двамата учим в един клас, няма да ви казвам години за да не правите излишни изводи. С нея винаги можеш да завъртиш приятен тип разговор.

Та, всичко започна, когато преди 2-3 дена имах този сън, който беше доста реалистичен и един от малкото сънове които ще помна. В него аз и тя бяхме.... незнам нещо като гаджета (да знам думата е грозна) и си разменяхми милувки и целувки и беше доста приятно и все едно си прекарвахме доста добре и това. От този сън нататък си мисля, че това е знак за събуждане, смисъл, че трябва да изляза от това положение в което съм в момента, ако ви интересува какво е то, питайте.

Въпроса ми към вас е - Дали трябва да споделя съня и изобщо чувствата и към нея ?

Ако имамате въпроси питайте :)

Сега сигурна няма да съм тука такаче вечерта може да погледна темата.

Благодаря за всички отговори предварително. :)

Мммм съня не й споделяй мен ако питаш :D някакси гадно е. Таа ми кажи и щом искаш и така мислиш да постъпиш, ама виж много добре прецени положението, ама наистина МНОГО ДОБРЕ. Оглеждай се дали тя не гледа друго момче, да си има приятел или нещо подобно, защото после ще е много неудобно и за двамата ако ти откаже ПОВЯРВАЙ МИ!!!

PurpleDream
10-07-2009, 16:55
мале каква любов
при мене защо не се случва 8-)

несподелена?

victoriqq
10-08-2009, 13:00
12 години харесваш едно момиче.. не е единствена.. :shock:

Infosoul
10-08-2009, 17:49
Хора откачам помагайте ! :(

Споделих това, което изках, но не ми олекна напротив - стана по-зле. Цял ден мисля за това и ми някак тежко. :(

kidwestern
10-08-2009, 18:09
8 години ...
прибързваш изчакай още 12 примерно и ще е тамън на време :)

y0uRfav0ritedRuG
10-08-2009, 18:13
Просто излез с нея и виж как ще се стечат обстоятелствата ;)
Късмет :-)