PDA

View Full Version : Моля ви влезте



monity19951
10-07-2009, 06:56
За първи път пиша тема тук, но съм чела много.Моля ви не бъдете сурови към мен а вижте основата на проблема ми.Аз съм момиче и в момента съм болна от настинка.До тук- нищо страшно.Но лекарката ми изписа едни антибиотци, от които ми се появи в същия ден, когато ги изпих нещо като гъбична инфекция около срамните части.В описанието пише, че може да се появи такъв страничен ефект и че веднага трябва да се консултирам с лекар.Днес вече няма да пия това хапче, но много ме е страх това нещо маха ли се, какво да правя? И кога се маха ;( много съм уплашена. :smt089

iiirish
10-07-2009, 07:01
Ти сама го каза - консултирай се с лекар. Още днес иди при личния ти лекар и му обясни какво е станало. Той ще ти изпише нещо за гъбичките или ще те препрати към друг специалист.
Но не се плаши, от това не се умира ;) споко

monity19951
10-07-2009, 07:05
Но въпроът, е че трябва да кажа на нашите, а аз не искам.Вчера се опитах да им намекна, но те не ми разбраха проблема, защото не говорех направо.Малка съм да говоря за такива неща.А и много ме е стрх от докторката. Това нещо маха ли се и лесно ли? :smt090

monity19951
10-07-2009, 08:53
Много съм оплашена, не знам какво да правя! Никога не съм имала такова нещо. В листовката изрично пише, че може да се появи такъв страничен ефект, но той се разраства много. Наистина не искам да споделям с родителите си. Моля ви да напише някой който разбира от това 2-3 думи по въпроса. Може ли да се махне от самосебе си, като спра лечението а антибиотика? И за колко време минава една такава инфекция? Защото това се разраства.Или може би вече си втълпявам. И аз не знам, но съм уплашена! :-k

AlaBalaa
10-07-2009, 11:14
както ти казаха няма страшно не знам дали се разраства, но щом в бележката пише да се консултираш с лекар върви кажи само на майка си ако искаш тя сигурно ще те разбере :)

hottie
10-07-2009, 14:19
Ето защо антибиотици винаги се пият комбинирани с витамин Б, но явно са пропуснали да ти го кажат.

Миличка нямаш друг избор. Трябва да кажеш на вашите да те заведат на лекар. Не е страшно. Ще ти предпише някое мехлемче и може би нещо друго.

monity19951
10-08-2009, 09:26
Аз ги пиех, като отделно си пия витамин "ц".Срам ме е да кажа на нашите, защото съм малка.Какво ли не могат да си помислят!А аз съм много чувствителна и при уриниране страшно пари.Не мога да спя заради това.Няма ли някой ефикасен начин или някакво мазило без лекарско предписание!Моля ви помощ!

terawatt
10-08-2009, 09:52
За настинка - антибиотици??? :shock: Що за лекари да предписват за дребни неща антибиотици.

tochica
10-08-2009, 14:16
оф тия АБ винаги водят до гъбоци
ся трябва да отидеш на гинеколог и да ти предпише противогъбична терапия

petiam
10-08-2009, 15:35
Ти сама го каза - консултирай се с лекар. Още днес иди при личния ти лекар и му обясни какво е станало. Той ще ти изпише нещо за гъбичките или ще те препрати към друг специалист.
Но не се плаши, от това не се умира ;) споко

+1

yYniiKaLnAa
10-08-2009, 20:51
Има някаква такава болест ама и забравих името .. появяват се гъбички около половите органи когато са ти предписали антибиотици, които са грешни .. смисс .. когато пиеш неправилни антибиотици .. посъветвай се с личния (личната) лекър (лекърка) .. :)