PDA

View Full Version : Как да си намеря приятели



Belair
10-07-2009, 10:48
Хора,аз съм един тотален неудачник и съм много смотан.Проблема ми е че нямам никакви приятели и не знам как да си намеря.Дайте съвет,какво да правя

tArIkAt
10-07-2009, 12:10
Прави се на "готин"...Стани "фйешънче"...

Peshec
10-07-2009, 12:39
промени се ;-)

Belair
10-07-2009, 13:15
промени се ;-)
Как?Аз принцип съм много смотан

Unendlich
10-07-2009, 13:21
Пич, вместо да пишеш такива теми, потърси проблема в себе си. :) Тук не те познаваме лично, ти се познаваш най-добре, открий си слабите черти от характера, които ти пречат именно на това да общуваш - промени ги. Говори си повече с класа, запознай се с много други хора, излизай навън през седмица, а може и Петък,Събота,Неделя. :) Това са стъпките, забрави го това чувство "срам", виж какви са хората, дали ще попаднеш на сродна душа, общите ви интереси дали ще съвпаднат,дори и да не съвпаднат,пак може да си говорите общи неща и така. :) Но все пак - да не стоиш изолиран ;р Дано да помогнах 8)

john95
10-07-2009, 15:43
Еми ако се промениш в стил - да си губиш времето по 2 часа в скайп с тези от класа ще видиш как става :D
Аз правя общи чатове почвам да спамя простотий и никога не седя сам ;)

Просто като пичовете цъкат футбол - цъкай с тях независимо че не можеш - не им се прави на някъф дет може ако не можеш и си лафете ...
Просто не знам как да ти го кажа - ... такова нещо не ми се е случвало явно съм 'общителен' човек ..
и няма такова нещо смотан ^^ може да те мислят за 'някъф сдухан' ама кво ти дреме - прави се на пич и ще забравят за мнението си...

PurpleDream
10-07-2009, 17:06
намери други смотаняци и си основете клуб на смотаняците!

travmiriaN
10-07-2009, 19:26
Никакви приятели ли нямаш или просто в училище нямаш приятели??

elito0o0o0
10-07-2009, 19:30
:lol: :lol: :lol: Аз ли да дойда да ти намера уе :lol:

LiRRRa
10-08-2009, 12:27
Хора всякакви . . .
Все има някой със сходни интереси като твоите!!
Но първо се промени!!
Спри да говориш за себе си лоши неща, като тези, че си неудачник . . .
Вдигни си малко самочувствието . . .
Усмихвай се повече . . .
Бъди оптимист . . .
Бъди по-общителен . . .
И така ще си намериш приятели.

Slashy
10-08-2009, 13:05
запознай се с много други хора, излизай навън през седмица, а може и Петък,Събота,Неделя

да, ама като излезе и като види някой на улицата да тръгне да се запознава ли?

Unendlich
10-08-2009, 17:10
запознай се с много други хора, излизай навън през седмица, а може и Петък,Събота,Неделя

да, ама като излезе и като види някой на улицата да тръгне да се запознава ли?


Говорех за когато е в училище :) Пък може и на улицата, ако му хареса.. всеки сам си преценява ;)

Ax3
10-08-2009, 17:48
промени се ;-)
Как?Аз принцип съм много смотан

Ееее ми режи вените... песимист долен
Към темата: Селоооооооооооооо събуди се, в 21 век си... който търси ще намери... как в класа ти поне няма един с който да имате общи интереси... не знам вече... фащай приятелка (кой па ще се хване с тебе) (след песимиствските мисли)

xcomplicatedx
10-08-2009, 18:02
.........

TheNewReligion
10-08-2009, 18:10
Отпусни се и се промени. Бъди такъв, какъвто искаш да си. Ако имаш репутация на зубър, геймър, бот и прочее, промени я. Всичко зависи от теб.

Luscious_Heart
10-08-2009, 18:12
ми досаждай на хората примерно от твоя клас..питай ги кво правят и почвайте да си бъбрите..аз всяко междучасие само досаждам и вика кво правиш :pp и почва 5 часов разговор (: първо се ориентирай към тези,с които имаш сходни интереси..ако не познаваш някого примерно може косвено да се запознаете..като например да питаш откъде мy/й е тая уникална тениска или квот си измислиш или директно го питаш как се казва ;d при мен действа.
Хахаха, има един от моя клас, дето само така идва и ни пита: "К'во пра'йте, к'во пра'йте?" И винаги става за смях. :razz: Той се казва Мирослав и винаги когато влиза в стаята, някой го будалка, казвайки: "О-о-о, к'во ста'а, Миро?!" и се прави на дружелюбен въпросният човек, а Миро вече си мисли, че се е издигнал в очите на готините. :lol:
Преди излизах 2-3 пъти с неговата компания край общи познати, стана ми жал и се опитах да го науча поне малко да стане по-печен. Ала за съжаление ако се отвори, бъзиците ще станат още по-жестоки. Та неговите интереси се свеждат само до телефона му (не спира да си го човърка), не знае как да заговори момиче... Оня ден една приятелка дойде в стаята с тениска на Mango и той започна: "Ей, Манго, Манго..." Горкият, колко е задръстен. :shock: :shock: :shock: Когато някой го нареди, той само казва "О Мъ Гъ.." или клати глава... а ако се опита да проговори, излизат слова, прекалено изнежени и неуверени. Тъжна картинка.

Аз се отклоних. Мисълта ми е, че с тъпи заучени фрази или предложени по форуми такива, не става. То си е до излъчване. Едно е да дойде най-големият красавец на класа и да ми каже "Ей, какво правиш бе?" и да потекат флуиди. :lol: Друго е да дойде някой да ме занимава с джиесема си!

pyf
10-11-2009, 12:29
:? да си намериш приятели.. да не мислиш че става ей така?! това зависи единствено от теб..! Не си мисли че е много лесно да имаш приятели.. но приятели истински..! не е много лесно да..! но пък тук ние едва ли можем да ти помогнем..! [-X Има ли полза от подмазването само и само да те харесат?! НЕ! Това зависи от твоето държане.. и поведение... се пак не можеш да накараш някого да ти е приятел.. :? .. нз не мисля че можем ние да ти помогнем.. но се пак късмет \:D/

psychopath
10-11-2009, 17:22
приятел е обширно понятие..
след като се уверих, че явно не може да се вярва на човек, който познаваш от цял живот (и не само, че го познаваш разбира се де)

danibebi
10-11-2009, 18:42
ами запознай се с нови хора..заговаряй някой тийн, пиши си с някой от твоя град или село-и така!! :) :)

CoNviCt
10-12-2009, 17:51
ами ти щом си мислиш че си смотан или си наистина много смотан или искаш съжаление, намери си смотани приятели и тва му е майката
то от приятели си е.... майката , незнаеш кога ще ти забият нож в гърба
хората са казали пази се от приятели,щото не знаеш кога ще те предадат
за ко ти са толкоз много приятели, намери си 1 приятел ама да е истински, аз така правя
аве то туй ващо не е приятелство,вие не знаете ко е приятелство
аз като глезам май си мислите че целта е да се харесате на някой,че да не ви мислят за такива загубеняци или просто ей тъй да има а ?
ква ти е целта да станеш приятел на някой по силен и известен и аре никой да не се ебава вече с тебе
някой знае ли всъщност какво е приятелството или да ви обясня ?

LuxurySk0B
10-19-2009, 14:05
Разберат ли , че имаш пари сами ще почнат да се лепят

UNITED
10-19-2009, 17:48
Разберат ли , че имаш пари сами ще почнат да се лепят

:shock:

По темата: Приятели със сигорност няма да намериш.... казвам ти го директно за да не се мъчиш.Просто се опитай да се запознаеш с няк'ви хора с които поне на голямото междучасие да излизаш... а и направи така,че някак си да се харесаш на класа си за да може да не се държиш сковано в час и през междучасията поне да има с кого да разговаряш.Аз нямам приятели,и не искам защото уча в друг град на 5 км. от моя а и виждам,че с нито един нямаме общи интереси.Бъзикаме се... говорим си... смеем се.Но за мен това не е приятелство... пък за някой може и да е 8-) .Има и друго,опитай се да промениш мнението за себе си...забрави срама.. ако наистина си неудачник поне не го показвай.. и не мисли,че си такъв така от самосебе си без да се усетиш ще станеш по разговорчив и т.н .... незнам кво да кажа повече :smt017

yahhooo
10-20-2009, 10:15
аз съм 2х по смотан моля ви се помогнетеееее

montana6
10-20-2009, 14:23
промени се ;-)
Как?Аз принцип съм много смотан

Като за начало спри да се самосъжаляваш и да си повтаряш, че си смотан и вярвай повече в себе си. Излизай там в квартала да играеш футбол с момчетата и се запознай с тях (примерно).