PDA

View Full Version : поправете допуснатите грешки-правописни и граматически



anichka12345678
10-07-2009, 13:00
поправете допуснатите грешки-правописни и граматически :

На младите в Спорта гледаме като залог за бъдештето.Те са изгрева ,който посрещаме с надежда и опование.Те са първите лястовички на новото, пролетното, което ще обвее и сапътствува стремежът ни към по светли и превликателни предели на високото маисторство.Те са жизнерадосни глашатай,за да разширявя масовата си основа и най-пупулярната игра на планетата.Фудболът да ни дарява с здраве,красота ,радост,човещки добродетели.
Колкото по-талантливи и упоритти в своето постоянсво,колкото по-вношителни ще бъдът на върховете,до които ще се изкачат,за да поемат в сигорни ръце щафетата от своите предшественици,да проправят възходящата линия на напредъкът.
Колкото по -навреме бъдът одкрити и спечелени за динамичният и красив спорт ,колкото по -голяма е вложеното старание във обучението и осъвършенствуването, т.е колкото по прозорлива и благоприятна бъде цилекцията на младите дарования,толкоява по-богати и вадващи ще бъдет и плодовете на успехът в това блогородно поприщте.
От саществено значение е опитни и неоморни да бъдат наставниците,всеодайни и клалифицирани грижите им за изваиване и шлифоване на съмородните таанти,за цялястното им оформяне като бъдещи майстори,като пъноцени и уважавана личностти.трейора трабва да изхожда от такъва гледна точка за откриването на търценият играч:орентация в игровата обстановка.,съобразителнос в двубойте,физически заложби,здраво цамочуствие и чеснолюбие,издражливост в тренировките,увереност!

поправено:

На младите в спорта,гледаме като залог за бъдещето.Те са изгрев,който посрещаме с надежда и Упование,те са първите лястовички на новото,пролетното,което ще обвее и съпътства стремежа ни към по светли и привликателни предели на високото майсторство,те са жизнерадосТни глашатаи за да разширява масолатаси основа и най-пОпулярната игра на планетата,футболада ни дарява сЪС здраве,красота,радост И човеШки добродетели.Колкото по талантливи и упорити в своето постоянсТво ,колкото по внушителни ще бъдат върховете до който ще се изкачат ,за да поемат в сигУрни ръце щафетата от своите предшественици ,да проправят възходящата линия на напредъка.Колкото по навреме бъдат оТкрити и спечелени за динамичния и красив спорт,толкова по голямо е вложеното старание в обучението и осъвършенстването ,т.е, колкото по прозорлияа и благородна бъде селекцията на младите дарования,толкова по -болаги и радващи ще бъдат и плодовете на успеха в това блогородно поприщте.
От съществено значение е опитни и неуморно да бъдат наставниците,всеодайни и квасифицирани грижите им за извайване и шлифоване на самородните таланти,за цялостното им оформяне като бедещи майстори,като пълноценни и уважавани личности.Тренioрът трябва да изхожда от такава гледна точка за откриване на търсения играч:оринтация и игровата обстановка,съобразителнос в двубойте,физически заложби,здраво самочувствие и честолюбие,издарживост в тренировките,увереност!

LadyDi
10-07-2009, 13:49
Я, вие да не би да ползвате този форум, за да ви пише някой друг домашните?

someonerandom
10-07-2009, 14:03
да не говорим че грешките са толкова очевидни че ми прилошава.Едва ли някой,вместо да седне да се занимава със своето домашно ще си губи времето с твоето
П.П:И сигурно в следващия пост някой ще напише текста,защото винаги така става в теми за домашни...някой казва,че е абсурд някой да го напише,и следващия го пише :D

aloveyou
10-07-2009, 14:25
Я, вие да не би да ползвате този форум, за да ви пише някой друг домашните?

+1..Седни и си го напиши сам..Вместо да седиш пред компа-щеше да го направиш

lawl
10-07-2009, 15:19
@автора на темата , това един първокласник ще го напрай бе , как може такива да сте , гледай колко са очевидни грешките , например толкоз мозък ли нямаш , че да не знаеш че "шт" е "щ" ? Пуу деба , седнете учете малко не ми пропушвайте на по 11-12 години.. :/
И на всичкото отгоре с цялата си наглост пляснала текста и няма едно "моля ви" , айде ходи се учи малко...

Biskfitka
10-07-2009, 15:35
ОМГ...ако беше помолила по-учтиво щях да помогна ама.. 8-)

smiirnoff
10-07-2009, 16:27
аз за т'ва викам, че са неграмотни овце (бях написала в една тема коне, ама те пък се оказаха доста умни животни :Д) ..
.. вчера нек'ва продава ПОПЪЛНЕНИ тетрадки, неска т'ва пък не може да поправи ОЧЕВАДНИ грешки :Д ..
к'во ли ще измислят още :Д ?!

VIPkuklichka
10-07-2009, 16:36
Ти май всичко на готово искаш ми се струва.. земи се стегни малко :lol:

someonerandom
10-07-2009, 16:40
ама кви сме добрички :grin:

edelweiss96
10-07-2009, 16:43
Извинявай, че ти го казвам ама яко те мързи :wink: Грешките са повече от очевидни и явно не си учила много бълг. език. :?

anichka12345678
10-08-2009, 15:01
Извинявай, че ти го казвам ама яко те мързи :wink: Грешките са повече от очевидни и явно не си учила много бълг. език. :?
ами не просрто исках да съм сигурна ,че всички грешки съм поправила ама мерси :(

fen4e123
10-08-2009, 15:23
Извинявай, че ти го казвам ама яко те мързи :wink: Грешките са повече от очевидни и явно не си учила много бълг. език. :?
ами не просрто исках да съм сигурна ,че всички грешки съм поправила ама мерси :(

Еми дай редактирания ти вариант и ще ти кажем дали си поправила всички грешки.

slynchoo
10-08-2009, 15:49
Яяя си сядай на задника и си напиши домашната.Пази боже,елементарни грешки ли не можеш да оправиш? ;хх :(

anichka12345678
10-08-2009, 16:31
Извинявай, че ти го казвам ама яко те мързи :wink: Грешките са повече от очевидни и явно не си учила много бълг. език. :?
ами не просрто исках да съм сигурна ,че всички грешки съм поправила ама мерси :(

Еми дай редактирания ти вариант и ще ти кажем дали си поправила всички грешки.

На младите в спорта,гледаме като залог за бъдещето.Те са изгрев,който посрещаме с надежда и Упование,те са първите лястовички на новото,пролетното,което ще обвее и съпътства стремежа ни към по светли и привликателни предели на високото майсторство,те са жизнерадосТни глашатаи за да разширява масолатаси основа и най-пОпулярната игра на планетата,футболада ни дарява сЪС здраве,красота,радост И човеШки добродетели.Колкото по талантливи и упорити в своето постоянсТво ,колкото по внушителни ще бъдат върховете до който ще се изкачат ,за да поемат в сигУрни ръце щафетата от своите предшественици ,да проправят възходящата линия на напредъка.Колкото по навреме бъдат оТкрити и спечелени за динамичния и красив спорт,толкова по голямо е вложеното старание в обучението и осъвършенстването ,т.е, колкото по прозорлияа и благородна бъде селекцията на младите дарования,толкова по -болаги и радващи ще бъдат и плодовете на успеха в това блогородно поприщте.
От съществено значение е опитни и неуморно да бъдат наставниците,всеодайни и квасифицирани грижите им за извайване и шлифоване на самородните таланти,за цялостното им оформяне като бедещи майстори,като пълноценни и уважавани личности.Тренioрът трябва да изхожда от такава гледна точка за откриване на търсения играч:оринтация и игровата обстановка,съобразителнос в двубойте,физически заложби,здраво самочувствие и честолюбие,издарживост в тренировките,увереност!

smiirnoff
10-08-2009, 17:00
.. не си го направила вярно о.О