PDA

View Full Version : Подарък



InFiNiTy7
10-07-2009, 16:44
Здравейте скоро с любимия ми имаме годишнина 8 мес и искам да го изненадам с нещо много приятно но нямам никаква идея кажете нещо оригинално което да го разтопя. Благодаря ви :-)

vanesa0pld
10-07-2009, 16:47
Здравейте скоро с любимия ми имаме годишнина 8 мес и искам да го изненадам с нещо много приятно но нямам никаква идея кажете нещо оригинално което да го разтопя. Благодаря ви :-)
кажи какво обича,какво му е хобито например...

PurpleDream
10-07-2009, 16:48
смяяяташ ли колко си проста, за да не можеш да измислиш нещо оригинално, което би му се харесало....
ми подари му кофа с лайна, достатъчно оригинално ли е?

InFiNiTy7
10-07-2009, 18:27
смяяяташ ли колко си проста, за да не можеш да измислиш нещо оригинално, което би му се харесало....
ми подари му кофа с лайна, достатъчно оригинално ли е?
Xaxaxa прост си :razz:

InFiNiTy7
10-07-2009, 18:33
Ми значи обича да слуша метал и да скача обича баскетбола ии какво друго романтичен тип е обича малките неща но най вече обича метал

stup1fy
10-07-2009, 18:53
Ми значи обича да слуша метал и да скача обича баскетбола ии какво друго романтичен тип е обича малките неща но най вече обича метал
Пише се метЪл.
Хубава музика.
Вкарай го в метЪл шопа и му купи нещо ,което той си хареса.

InFiNiTy7
10-07-2009, 19:18
ДОбре просто бързах обаче исках нещо по романтично :o

PurpleDream
10-07-2009, 19:29
смяяяташ ли колко си проста, за да не можеш да измислиш нещо оригинално, което би му се харесало....
ми подари му кофа с лайна, достатъчно оригинално ли е?
Xaxaxa прост си :razz:
да бе, само аз ще съм простата...мхм....точно...

InFiNiTy7
10-07-2009, 19:47
Попитах за мнение ако не можеш да дадеш съвет не пиши просто :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x

PurpleDream
10-07-2009, 19:51
^ дадох ти съвет и то доста оригинален, сигурна съм, че никой не е подарявал на гаджето си това което ти казах...
както и да е, понеже съм добричка ще ти предложа още нещо- оригинално разбира се, приготви му романтична вечеря....гущер на скара и филе от пингвин..........100% оригинално \:D/

InFiNiTy7
10-07-2009, 19:54
Подари ги тези неща на твоето.

PurpleDream
10-07-2009, 19:55
нямам, но ако имах съм сигурна, че много би се зарадвал...

ShtrudeL
10-07-2009, 20:02
Еми тъпа си бе.
Толкова ли не можеш да излезеш по магазините и да си харесаш нещо>?
+ тва тва с празнуането на месеците както казах е лигаво.

ShtrudeL
10-07-2009, 20:04
Пърпъл прекаляваш с лигавщините понякога. ^
Бъде себе си човеек. (да не си помислиш,че обиждам)

PurpleDream
10-07-2009, 20:05
Пърпъл прекаляваш с лигавщините понякога. ^
Бъде себе си човеек. (да не си помислиш,че обиждам)
кое му е лигавото, тя искаше оригинални идеи и и ги дадох....

InFiNiTy7
10-07-2009, 20:07
Еми тъпа си бе.
Толкова ли не можеш да излезеш по магазините и да си харесаш нещо>?
+ тва тва с празнуането на месеците както казах е лигаво.

Защо са нужни обиди питам просто а и има хора които празнуват месеци това е въпрос на лично мнение и предпочитание

InFiNiTy7
10-07-2009, 20:09
И не излязох по магазините защото казах че искам нещо оригинално и специално не глупостите по магазините...нито предложенията на пърпъл

PurpleDream
10-07-2009, 20:10
все сте недоволни бе.....

Hilary_
10-07-2009, 20:15
.. лелее баси хранилката .. :? :?

Авторке .. т'ва с метъла не мисля, че трябва да е общото с вашия празник .. но понеже там нещата, които се носят не са никак романтични почти нищо няма да отива на стила му .. :-o Защо не се опиташ да му приготвиш една хубаво прекарана вечер?? :-o

XTREMEFREERIDE
10-07-2009, 20:16
Моя се кефи на всякакви бръмбазлъци. :smt069 Най-много като чели се е радвал на наша снимка в рамка. :smt102

Marinchety
10-07-2009, 20:30
толкова ли неможете сами да измислите кво да подарите на любимия бе .... :-x по добре идеята да е твоя от колкото чужда !

InFiNiTy7
10-08-2009, 10:53
Темата може да бъде заключена измислих нещо много специално за подарък

vanesa0pld
10-08-2009, 11:21
Темата може да бъде заключена измислих нещо много специално за подарък
какво?

InFiNiTy7
10-08-2009, 11:38
Ми ще залепя нащи снимки в албум и отдолу ще му напиша романтични пожелания и текста на нашата песен сърца и рисунки ще стане супер :smt007

ShtrudeL
10-08-2009, 11:46
Веднъж изписах цяла дебела тетрадка само с "Обичам те" и накрая припева на To The Moon And Back а на корицата "to be continued" като с това казах,че любовта не свършва с последния лист от тетрадката...

mOBSCENE
10-08-2009, 12:30
Незнаех ,че когато станат 8 месеца тряа да се подари нещо :lol:
И се казва годишнина когато има ГОДИШНИНА..
Или аз нещо се бъркам?
Доста си е лигавичко..за месец :?


ТИ го познаваш,не ние..пхх как да ти кажа к`во да подариш на приятеля си?! :lol:

InFiNiTy7
10-08-2009, 13:02
Незнаех ,че когато станат 8 месеца тряа да се подари нещо :lol:
И се казва годишнина когато има ГОДИШНИНА..
Или аз нещо се бъркам?
Доста си е лигавичко..за месец :?


ТИ го познаваш,не ние..пхх как да ти кажа к`во да подариш на приятеля си?! :lol:

Omfg не месец а 8 месеца и да ще му направя подарък защото го обичам и с подаръците се показва любов и привързаност към някого вие ако не правите подаръци на гаджетата си аз ПРАВЯ :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x

ТЕМАТА ДА СЕ ЗАКЛЮЧИИИИ

ShtrudeL
10-08-2009, 13:07
и с подаръците се показва любов и привързаност

Тъпа си. И лигава.

InFiNiTy7
10-08-2009, 13:46
и с подаръците се показва любов и привързаност

Тъпа си. И лигава.

Не тъпата си ти за кво си мислиш че са подаръците а? :-D Аман от тъпи и бездушни хора :x :x :x :x :-x :-x :-x :-x :-x

InFiNiTy7
10-08-2009, 13:48
Веднъж изписах цяла дебела тетрадка само с "Обичам те" и накрая припева на To The Moon And Back а на корицата "to be continued" като с това казах,че любовта не свършва с последния лист от тетрадката...

Ти каза че си изписала цяла тетрадка и да лигава съм но не повече от теб

Hilary_
10-08-2009, 13:49
и да ще му направя подарък защото го обичам и с подаръците се показва любов и привързаност към някого
грешка номер едно .. любов не се купува .. нито доказва с подаръци ...

вие ако не правите подаръци на гаджетата си аз ПРАВЯ..
грешка номер две .. може да правим ама не на всяко гадже, защото "много го обичаме" ..

ТЕМАТА ДА СЕ ЗАКЛЮЧИИИИ
ъхъ .. 8)

Nadelina
10-08-2009, 13:52
Ако с подаръците се показваше любов и привързаност, странно защо се трепем да доказваме по всевъзможни начини чувствата си. Купуваш 2-3 подаръка и готово - вече трябва да е убеден, че го обичам.

ShtrudeL
10-08-2009, 13:55
и с подаръците се показва любов и привързаност

Тъпа си. И лигава.

Не тъпата си ти за кво си мислиш че са подаръците а? :-D Аман от тъпи и бездушни хора :x :x :x :x :-x :-x :-x :-x :-x

Подаръците (материалните) са защото ТРЯБВА да се подаряват. И повечето ги подаряват именно заради това, включително и ти. Всеки,който отрича е морално изкривен и залъгва себе си нарочно.
Да, написах тетрадката,ама си я направих собственоръчно,без да купувам каквото и да е и да чакам всичко да е на готово с опаковка и картичка. Не го приемах изобщо като подарък...дори би било жалко да го приемам като такова....както и да е, няма да разбереш щото си тъпа. (И за да го докажа...---> Слагай поне малко запетайки,за да ти се разбират изреченията.)

InFiNiTy7
10-08-2009, 13:59
Ти си тъпа и както казах и аз ще му направя подаръка САМА!

InFiNiTy7
10-08-2009, 14:02
и да ще му направя подарък защото го обичам и с подаръците се показва любов и привързаност към някого
грешка номер едно .. любов не се купува .. нито доказва с подаръци ...

вие ако не правите подаръци на гаджетата си аз ПРАВЯ..
грешка номер две .. може да правим ама не на всяко гадже, защото "много го обичаме" ..

ТЕМАТА ДА СЕ ЗАКЛЮЧИИИИ
ъхъ .. 8)

Hilary_ ти не можеш да ми кажеш дали го обичам или не не ме познаваш нито него просто не знаеш

ShtrudeL
10-08-2009, 14:02
Ти си тъпа

Някак си,като ми го каже идиот не ми изглежда никак достоверно...И всъщност...до сега не ми го е казвал умен човек.Може би затова и никога не съм се обиждала от подобни баналности.
Обоснови се и може да се засегна.
буу

ShtrudeL
10-08-2009, 14:04
Hilary_ ти не можеш да ми кажеш дали го обичам или не не ме познаваш нито него просто не знаеш

Третото ми Аз,което е доста крайно в изводите/мненията си реши,че знае и мисли,че си лигава.

InFiNiTy7
10-08-2009, 14:06
и с подаръците се показва любов и привързаност

Тъпа си. И лигава.

Не тъпата си ти за кво си мислиш че са подаръците а? :-D Аман от тъпи и бездушни хора :x :x :x :x :-x :-x :-x :-x :-x

Подаръците (материалните) са защото ТРЯБВА да се подаряват. И повечето ги подаряват именно заради това, включително и ти. Всеки,който отрича е морално изкривен и залъгва себе си нарочно.
Да, написах тетрадката,ама си я направих собственоръчно,без да купувам каквото и да е и да чакам всичко да е на готово с опаковка и картичка. Не го приемах изобщо като подарък...дори би било жалко да го приемам като такова....както и да е, няма да разбереш щото си тъпа. (И за да го докажа...---> Слагай поне малко запетайки,за да ти се разбират изреченията.)
Може би си тъпа , защото не можеш да разбереш такива кратки изречения пфуу...

Hilary_
10-08-2009, 14:09
Hilary_ ти не можеш да ми кажеш
аз не съм и тръгнала да ти казвам или твърдя каквото и да е .. :lol:
изказвам моето мнение .. но не го налагам .. това, че се чувстваш засегната .. си е твой проблем ..


Третото ми Аз,което е доста крайно в изводите/мненията си реши,че знае и мисли,че си лигава.

дано съм разбрала погрешно и не говориш за мен .. 8-)

ShtrudeL
10-08-2009, 14:15
и с подаръците се показва любов и привързаност

Тъпа си. И лигава.

Не тъпата си ти за кво си мислиш че са подаръците а? :-D Аман от тъпи и бездушни хора :x :x :x :x :-x :-x :-x :-x :-x

Подаръците (материалните) са защото ТРЯБВА да се подаряват. И повечето ги подаряват именно заради това, включително и ти. Всеки,който отрича е морално изкривен и залъгва себе си нарочно.
Да, написах тетрадката,ама си я направих собственоръчно,без да купувам каквото и да е и да чакам всичко да е на готово с опаковка и картичка. Не го приемах изобщо като подарък...дори би било жалко да го приемам като такова....както и да е, няма да разбереш щото си тъпа. (И за да го докажа...---> Слагай поне малко запетайки,за да ти се разбират изреченията.)
Може би си тъпа , защото не можеш да разбереш такива кратки изречения пфуу...

Те не са просто кратки. Те нямат никакъв смисъл и довод милейди. Оо Говориш нещо,което не доказваш. Какъв е смисъла тогава. Аз си ги разбирам,но май ти не разбираш сложните така да го кажем на по-прост език. Оо

ShtrudeL
10-08-2009, 14:16
Третото ми Аз,което е доста крайно в изводите/мненията си реши,че знае и мисли,че си лигава.

дано съм разбрала погрешно и не говориш за мен .. 8-)

ъъ? Оо Как можеш да сравняваш гениалното ми трето Аз със себе си? Оо

Hilary_
10-08-2009, 14:18
ъъ? Оо Как можеш да сравняваш гениалното ми трето Аз със себе си? Оо

.. не бих се сравнявала :lol: не искам да ти обърквам твоите "аз"-ове ии да стане по - зле отколкото е сега .. 8-)

MoOnLiGhT_ShAdOw
10-08-2009, 14:20
Ти си тъпа и както казах и аз ще му направя подаръка САМА!

Е, то остава някой друг да го подари.

Като цяло за какво ви е да отбелязвате всеки месец, да си връчвате подаръци, все едно да сте заедно е такова мъчение, че всеки пореден изтърпян месец си е постижение? Що примерно не отбележите 2 месеца, 3 седмици и 4 дни, откакто за пръв път си купи шоколадов сладолед, докато си с него? Пак си е било кеф, точно както да се съберете...

По-скоро му подарявай внимание и правилно отношение всеки ден или прави изненади, отколкото да направиш нещо веднъж месечно, при това очаквано.

Kukumqvka
10-08-2009, 14:20
Хмм.. до ся си мислех:''Ако пиша в темата и мен ли глупава ще изкарат'' :lol:

haritov
10-08-2009, 14:44
я му дай един секс па да видим

PurpleDream
10-08-2009, 17:47
мале авторке, като ти чета коментарите ще се разплача, бива ли да си толкова зле... :(

AlaBalaa
10-08-2009, 20:14
Оставете "авторката" тя до сега ви се моли да и кажете какъв подарък да вземе за приятеля си а сега не иска явно е намерила нещо "специално" и явно не е толкова "тъпа" за колкото я мислите. :D

PurpleDream
10-08-2009, 20:32
Оставете "авторката" тя до сега ви се моли да и кажете какъв подарък да вземе за приятеля си а сега не иска явно е намерила нещо "специално" и явно не е толкова "тъпа" за колкото я мислите. :D

сигурно някоя приятелка и го е казала тоя подарък... :D

hamilcar
10-09-2009, 11:41
По желание на авторката темата се заключва.

А някои са доста заядливи.