PDA

View Full Version : Флеш - За хора с флеш



madcho
10-07-2009, 17:57
Ами навил съм се много да си направя флеш,НО имам няколко въпроси...1.С кво да започна от подръчните матеряли,смисъл като клечка за зъби в тиксо... 2.Прочетох една друга тема и там пишеше че мирише-Вярно ли мирише :-o и от какво се получава ...И ако наистина мирише,как да правя така че да не мирише,знам трябва да го мия ама с нещо специално,или с вода и сапун :D 3.Не искам мнения на хора като много е грозно или много е яко :D не ми пука кво мислите :D просто искам да знам как да го направя :D аа и дали мирише :D Ам и ако ми кажете кви са рисковете,ако си го правиш сам ще е супер :)

woshata
10-07-2009, 17:58
смотан, отиди в студио.
п.п. тва, че те наричам смотан, не значи, че не ме кефи, но ти си спрял.
п.п. чао, СМОТАН

PsychologicalDisorder
10-07-2009, 18:01
има си специални разширители, ве, кви клечки с тиксо... :lol:

Boot
10-07-2009, 18:03
смотан, отиди в студио.
п.п. тва, че те наричам смотан, не значи, че не ме кефи, но ти си спрял.
п.п. чао, СМОТАН
уошата се прави на корава :D

всичко мирише, ако не го почистваш редовно

madcho
10-07-2009, 18:06
смотан, отиди в студио.
п.п. тва, че те наричам смотан, не значи, че не ме кефи, но ти си спрял.
п.п. чао, СМОТАН

:? Оф не искам да си разширявам ухото за 15 мин ...Искам постепенно а така едва ли може в студиото :)
п.п.преди да се убиждаме питай :)
п.п.Моля те,не пиши пак,ако ще се правиш на хитър,СМОТАН :)

madcho
10-07-2009, 18:07
смотан, отиди в студио.
п.п. тва, че те наричам смотан, не значи, че не ме кефи, но ти си спрял.
п.п. чао, СМОТАН
уошата се прави на корава :D

всичко мирише, ако не го почистваш редовно

Значи не е специално зарди флеша така ли :) ? Ако го почиствам,няма да мирише нали :( ?

madcho
10-07-2009, 18:07
смотан, отиди в студио.
п.п. тва, че те наричам смотан, не значи, че не ме кефи, но ти си спрял.
п.п. чао, СМОТАН

:? Оф не искам да си разширявам ухото за 15 мин ...Искам постепенно а така едва ли може в студиото :)
п.п.преди да се убиждаме питай :)
п.п.Моля те,не пиши пак,ако ще се правиш на хитър,СМОТАН :)

Не видях че си смотана,не смотан извинявай :D

woshata
10-07-2009, 18:14
АМИ МНОГО ЯСНО, ЧЕ И В СТУДИОТО НЯМА ДА ТИ ГО РАЗШИРЯТ ЗА 15 МИНУТИ БЕ.. как го мислиш ти тва.. :-o наистина се притеснявам, ако тръгнеш сам като ти гледам писанията

LINKNOT
10-07-2009, 18:17
Абе какво се занимаваш с глупости.. Всеки нов мятал се кичи с флеш. Освен това на мен изобщо не ми харесва..

madcho
10-07-2009, 18:17
Ами как става в студио ? Защото прочетох че ти го раширяват за 1 ден колкото искаш...Би ли могла да ми обясниш :D

PsychologicalDisorder
10-07-2009, 18:18
Боже мой...

woshata
10-07-2009, 18:20
Има различни големини, ти почваш от най-малката и ти разширяват ъъ дупката до желаните милиметри на флеша. След 8 мм честно казано става наистина грозно и гнусно и можеш да си гледаш телевизия през ухото.. а и ако искаш да зарастне ше е супер кофти. За 1 ден на кратко НЯМА как да стане, най-много да ти срежат ухото на две, деа знам ше си некъв як, ама не и с флеш. :-o 8-)

madcho
10-07-2009, 18:25
Ясно,мерси \:D/ Ами знаеш ли дали за 5-6 мм има проблеми с зарастването после :( ?

woshata
10-07-2009, 18:29
Ем не знам, казвам ти отиди в студио има близо до ндк едно дето винаги ме е радвало супер много или смисъл нз от къде си де 8-) и си питай на място за всичко, но предполагам, че няма да е чак толкова сложно. Бтв ако мислиш да го махаш, за кво го правиш изобщо :D

madcho
10-07-2009, 18:31
От София съм...И мерси ще го потърся :) И не мисля да го махам,но няма да стоя вечно с него нали :-o ..Смисъл не искам да стана на 50 и ухото да ми е увиснало :D

RichKidsOnLSD
10-07-2009, 19:20
^ Аз пък искам, ще съм скандалния дядо в квартала 8-)

Просто като се къпеш си го изплаквай и няма да ти мирише нищо.

madcho
10-07-2009, 19:31
Супер :) Мерси :)

drumhead1
10-09-2009, 22:08
Флеша не е за всеки...
Трябва да си от определена субкултура за да си сложиш flesh,имам предвид че не става да си някав загрубял селяк от онея с гелосаните коси и да ходиш с по впити дънки от на момиче...
Я дай снимка ако може.
Инче флеша е хипер симпатичен,но не от тея огроомните :)

RichKidsOnLSD
10-10-2009, 11:10
И коя е тази определена субкултура? :lol:

RAWRRR
10-10-2009, 11:15
^ "добрите пънкари" т.е стрейтеджовете 8-)

EarthShaker
10-10-2009, 11:16
Флеша не е за всеки...
Трябва да си от определена субкултура за да си сложиш flesh,имам предвид че не става да си някав загрубял селяк от онея с гелосаните коси и да ходиш с по впити дънки от на момиче...
Я дай снимка ако може.
Инче флеша е хипер симпатичен,но не от тея огроомните :)

смях

Pliok0019
10-10-2009, 11:47
И ако сутринта след цяла нощ кючек в Амор реша да си сложа флеш, какво?

drumhead1
10-10-2009, 12:15
Абе вие сериозно ли не ме разбирате кво искам да кажа?
Не става да смесваш различни стилове...Харесал my flesh а примерно е някав чалгар,като си го сложи флеша един вид срами останалите които имат и се придържат към някакъв определен стил...
Кво се обеснявам като не можете да разберете, айде живи и здрави :)

FockidyFockFock
10-10-2009, 12:23
да, другите ще ги е срам, понеже някакъв сопол си е разчекнал ухото, видиш ли.
тъй, тъй!

PsychologicalDisorder
10-10-2009, 12:24
:lol:

w0sh
10-10-2009, 12:47
Като ще слагаш флеш, не забравй кецовете и мръсната коса.

EarthShaker
10-10-2009, 13:35
Абе вие сериозно ли не ме разбирате кво искам да кажа?
Не става да смесваш различни стилове...Харесал my flesh а примерно е някав чалгар,като си го сложи флеша един вид срами останалите които имат и се придържат към някакъв определен стил...
Кво се обеснявам като не можете да разберете, айде живи и здрави :)

смях х2

в къв свят живеете не мога разбера...

Photophobia
10-10-2009, 14:32
http://vbox7.com/play:d189db3d
Това ще е полезно на автора предполагам..

madcho
10-10-2009, 18:57
супер ! мерси на всички :) а за drumhead1 - метъл съм пич...става ли :D

mishanavolley
11-24-2010, 17:13
значи има разширители обаче са мн скъпи аз сега си правя флеш и вече съм на 4мм знчи първи ти трявба обица дето да е по широка после като мине известно време я махаш и слагаш крем и пъхаш обица за пъп или език после писец на химикал и нали пак си слагаш крем за да влезе по лесно после пълнител от химикал и тка си измисляш ама да значеш че в началото не тря мн да напраягаш дупката и полека лека става и ако ти излезнат ранички или нещо такова (аз съм имала) махаш тва широкото и слагаш по млако и тка постепенно и става айде успех

п.с. ако имаш пък пари си купи разширител :)

Joc
11-24-2010, 17:18
разширител за ануса си купи направо

mishanavolley
11-24-2010, 17:26
Ясно,мерси \:D/ Ами знаеш ли дали за 5-6 мм има проблеми с зарастването после :( ?
абе имах една приятелка със 20мм и го махна и се сви до 5мм ;] аз мисля 8мм да си го прая моя супер сладко стои пък и ще се свие ако реша да го махна

eilhar
02-20-2012, 21:29
супер ! мерси на всички :) а за drumhead1 - метъл съм пич...става ли :D

Епа к'во като си метъл, непременно трябва да си с флеш ли? :D

sashko705
02-22-2012, 22:38
Значи брат ако искаш всичко да си е както трябва, отиваш до някое студио, където се продават разширители, флешове etc.. и си купуваш един разширител който тряя да изглежда горе/долу така-> http://www.bodifiedpiercing.com/_uploads/p/7146-%20Tapers.jpg. Забравяш за клечки за зъби и такива боклуци.. Ако искаш някога да ти зарастне от самосебе си не си правиш по тоя начин http://vbox7.com/play:d189db3d. Миризмата на флеша зависи от материала на плъг-а, ако ти е от метал или от акрил ше мирише, ако е от силикон, дърво, камък еtc. няма да мирише и естествено от хигиената. Ако си го направиш повече от 10мм едва ли ше се свие до край- това е строго индивидуално за всеки човек, но все пак операцията не е чак толко шокираща http://www.youtube.com/watch?v=1E1p8LgukNY. Ако си чалгар, селянин, циганин, фешъЪъН няма да ти отива. Тва е!

THE FUCK?! ЗАЩО СТЕ ВЪЗРОДИЛИ ТАЯ АНТИЧНА ТЕМА?

MonnyMonsterr
03-12-2012, 07:43
Един разширител е 5лв, струва ли си на всеки 3мм да даваш по 5лв?! Идеята за по-широки обеци е супер, и аз така направих, може с пълнител от химикал, има ги в различна големина, аз ползвах букса от стари слушалки, после може сламки, капачки от капки за нос, капачки от флумастри и т.н. Оглеждай се у вас за разни предмети, все нещо ще намериш. Може да те боли малко докато зараства, нормално е. Ако си го правиш в студио доста ще те боли. За почистване ползвай кислородна вода или ракия, поне през ден трябва да го чистиш. Ако след време си го махнеш ще ти се смали, но това за всички е различно, ако не се смали може да отидеш да ти я зашият, и моля без коментари от типа "зашиването не боли ли", много ясно, че НЕ, слага се упойка.

Achoo
03-13-2012, 07:34
.С кво да започна от подръчните матеряли,смисъл като клечка за зъби в тиксо...

След тва спрях да чета.

sashko705
03-17-2012, 22:46
Aми ако нямате пари няма да си правите бе... Да разширяваш с подръчни материали е като да ядеш лайна- може да ги ядеш, ама не е препоръчително :D Аз лично използвах разширители до 5мм след това го разширих със силикон до 6 след тва пак със силикон до 8 и сега съм на 10 :P

halfbloodangel4
03-19-2012, 11:38
Ако си от София,знам къде имат разширители.. Пиши на ЛС, да ти кажа.. Иначее и аз мисля да си правя 5 мм и толкова да си го оставя,защото имам 2-ра обица на 1-то ухо(там ще го правя),а на другото имам 4 обици xD

dirtyyy
03-20-2012, 08:57
БОЖЕ ГОСПОДИ СВЕТИ ДУХ И АНТИЛОПА С КОЯ РЪКА ДА СЕ КРЪСТЯНА ТАЯ СМОТАНА ТЕМА.

kikitoka
03-23-2012, 20:41
Mi az imam 10-dka .. pravila sum si gi sama pravila sum si gi i s chujda pomosht .. prqavila sum si gi s kle4ki za kitaisko, kapachki ot himikalki , chetki za risyvane. ima i rashirteli ama ne mi se davaha pari prosto.. :D a da naistina mirishe tova e normalno se pak e rana :D ne sa nujni nikvi spec. ne6ta osven sapun i voda i ako iskash da mahnesh mirizmata trqbwa da si zimash samo gumeni fleshi .. ako iskash ne6ty drugo pishi na LS :d