PDA

View Full Version : Колко струва билета от Бургас до Слънчев бряг?



babity
10-07-2009, 17:16
'Щото организираме все още пътуването за след бала, а не можах да си го намеря в нета. Някой ако знае да сбажда. Мерсажжжж!!

nadincety
10-07-2009, 17:42
5 лева е :)

babity
10-07-2009, 18:13
Сигурна ли си?

PsychologicalDisorder
10-07-2009, 18:16
http://prikachi.com/files/1091899v.gif

cherinka
10-07-2009, 18:16
5лв с рейса
рейсовете са мн яки и уютни :D

babity
10-07-2009, 18:19
Добре, а влака от Пловдив до Бургас? :-o

babity
10-07-2009, 18:25
Да де, ама питам някой ако знае за к'ви пари става въпрос, 'щото ако излиза 25 на човек, то директния от Пловдив до Слънчев бряг е 26. Пък целта ми е да изкарам няк'ва далавера и да разваля офертата на едни фашкии, 'дето не могат за 2 пари работа да свършат....

tuzaro
10-07-2009, 18:33
изкарайте си карта за БДЖ от даскало, и с влака че ви е супер евтино.
П.П. кога ти е бала?

Canis_Dirus
10-07-2009, 18:37
Те и да не си изкарат карта, с групов билет пак е супер евтино, а и във влаковете става супер шоу

babity
10-07-2009, 18:57
изкарайте си карта за БДЖ от даскало, и с влака че ви е супер евтино.
П.П. кога ти е бала?

23ти.

Разправят, че с картата билета бил наполовина. Вярно ли е?

tuzaro
10-07-2009, 18:59
незнам, може и толкова да е. Иначе и аз съм на 23 в Новотела майна.

cherinka
10-07-2009, 19:00
13лв. е с влака от 5 до 6 часа с него
с намаление излиза 7лв.

А с рейс наистина е 26лв. за предпочитане е ако си сам да пътуваш с рейс,щото ти пускат филмчета,ау, :D

Zaharinka
10-07-2009, 19:01
От Пловид до Бургас с влака с 50% намаление ти идва 8.80 и отделно там вече от Бургас до Слънчев Бряг

cherinka
10-07-2009, 19:03
От Пловид до Бургас с влака с 50% намаление ти идва 8.80 и отделно там вече от Бургас до Слънчев Бряг
да,между 6.50 и 9лв. варират билетите в зависимост с кой и къв влак пътуваш
На мен досега не са ми взимали 8.80,вижда ми се много :-o

п.п. НЕ си хващайте влака в 07:55ч.!!!!! тва е закон!

Zaharinka
10-07-2009, 19:04
От Пловид до Бургас с влака с 50% намаление ти идва 8.80 и отделно там вече от Бургас до Слънчев Бряг
да,между 6.50 и 9лв. варират билетите в зависимост с кой и къв влак пътуваш
На мен досега не са ми взимали 8.80,вижда ми се много :-o

п.п. НЕ си хващайте влака в 07:55ч.!!!!! тва е закон!
Е да зависи какъв е влака дали е бърз или ускорен бърз.Кво му е на влака в 7:55 8-)

cherinka
10-07-2009, 19:06
От Пловид до Бургас с влака с 50% намаление ти идва 8.80 и отделно там вече от Бургас до Слънчев Бряг
да,между 6.50 и 9лв. варират билетите в зависимост с кой и къв влак пътуваш
На мен досега не са ми взимали 8.80,вижда ми се много :-o

п.п. НЕ си хващайте влака в 07:55ч.!!!!! тва е закон!
Е да зависи какъв е влака дали е бърз или ускорен бърз.Кво му е на влака в 7:55 8-)
седемчасов път,майна :lol:

babity
10-07-2009, 19:28
незнам, може и толкова да е. Иначе и аз съм на 23 в Новотела майна.

Сига бе! И аз съм в Новотела... :D Ти къде учиш, майна?

babity
10-07-2009, 19:37
Много благодаря за информацията. Супер много ми помогнахте! Утре ще идем до гарата да питаме със сигурност колко струва билета за влака. А за билета от Бургас до Слънчев бряг наистина ли сте сигурни, 'щото утре много ще сипвам ако е сигурно, че билета е 5лв!!!

tuzaro
10-07-2009, 19:37
строителния, а ти?

nadincety
10-07-2009, 19:40
Много благодаря за информацията. Супер много ми помогнахте! Утре ще идем до гарата да питаме със сигурност колко струва билета за влака. А за билета от Бургас до Слънчев бряг наистина ли сте сигурни, 'щото утре много ще сипвам ако е сигурно, че билета е 5лв!!!


Сигурна съм .. Лятото поне 5-6 пъти пътувах и все 5 лева ми взимаха :D

Canis_Dirus
10-07-2009, 19:40
Много благодаря за информацията. Супер много ми помогнахте! Утре ще идем до гарата да питаме със сигурност колко струва билета за влака. А за билета от Бургас до Слънчев бряг наистина ли сте сигурни, 'щото утре много ще сипвам ако е сигурно, че билета е 5лв!!!
Качи се горе в "предварителна продажба" и питай за групови билети. Не като ученическа група, а като обикновена. Ученическа група е по-евтино, но няма да се навие никои даскал.

PinkFloydSound
10-07-2009, 19:40
Ми сигурно в същото даскало, щом е на същата дата, и то в същия хотел. :lol:

Canis_Dirus
10-07-2009, 19:42
Ми сигурно в същото даскало, щом е на същата дата, и то в същия хотел. :lol:
В Новотела има две зали и двете са с доста голям капацитет и няма проблем да празнуват 2 училища едновременно.

tuzaro
10-07-2009, 19:43
Ми сигурно в същото даскало, щом е на същата дата, и то в същия хотел. :lol: тва да не е в Лоич, дебил.

PinkFloydSound
10-07-2009, 19:43
Ми сигурно в същото даскало, щом е на същата дата, и то в същия хотел. :lol:
В Новотела има две зали и двете са с доста голям капацитет и няма проблем да празнуват 2 училища едновременно.
Ммда, вярно, чак после съобразих. :)

babity
10-07-2009, 19:47
строителния, а ти?

Яворов. Вярно, че казаха, че сме със Строителния, ама... аз не знаех, че ти учиш там...

Канис, аз сега видях изискванията за групи от учащи. Ние даскал ще навием, ами няма откъде да си надбавим нужните документи. До края на седмицата ще идем на гарата да питаме.

cherinka
10-07-2009, 19:49
Много благодаря за информацията. Супер много ми помогнахте! Утре ще идем до гарата да питаме със сигурност колко струва билета за влака. А за билета от Бургас до Слънчев бряг наистина ли сте сигурни, 'щото утре много ще сипвам ако е сигурно, че билета е 5лв!!!
oффффффффф, десет пъти задаваш един и същ въпрос и получаваш един и същ отговор.

Другата година може да не е 5лв.,евентуално ако има покачване в цените на билетите ( :lol: )
ама вече сумати години си седи непроменен и ти отговарят все хора,които са ползвали тоя шибан рейс Бургас-Слънчев бряг и ти продължаваш да инатстваш и да задаваш същия въпрос.

babity
10-07-2009, 19:51
Да бе, извинявам се. Просто исках да съм хиляда милиона процента сигурна, че няма да говоря наизуст. Макар че и да вдигнат билетите лев - два, надали ще има някой, 'дето да не може да си позволи да покрие промяната... ИзвинетИ мъ!

cherinka
10-07-2009, 19:54
На стоп е най-евтино.

Canis_Dirus
10-07-2009, 19:54
Канис, аз сега видях изискванията за групи от учащи. Ние даскал ще навием, ами няма откъде да си надбавим нужните документи. До края на седмицата ще идем на гарата да питаме.

Абе не е баш така. Ако го минете "ученическа екскурзия", то учител трябва да поеме отговорност за целия престой. А аз не знам, кой даскал, ще си сложи главата в торбата за 3-4 дни абитуриенти на морето. Просто са такива изцепки, щото и за вас ще е по-добре да не си взимате ученически. Най-малкото заради учителя го наравете.

tuzaro
10-07-2009, 19:56
строителния, а ти?

Яворов. Вярно, че казаха, че сме със Строителния, ама... аз не знаех, че ти учиш там...

Канис, аз сега видях изискванията за групи от учащи. Ние даскал ще навием, ами няма откъде да си надбавим нужните документи. До края на седмицата ще идем на гарата да питаме.има ли в твоя клас Весела от Браниполе с големи цици майна

babity
10-07-2009, 20:03
Канис, аз сега видях изискванията за групи от учащи. Ние даскал ще навием, ами няма откъде да си надбавим нужните документи. До края на седмицата ще идем на гарата да питаме.

Абе не е баш така. Ако го минете "ученическа екскурзия", то учител трябва да поеме отговорност за целия престой. А аз не знам, кой даскал, ще си сложи главата в торбата за 3-4 дни абитуриенти на морето. Просто са такива изцепки, щото и за вас ще е по-добре да не си взимате ученически. Най-малкото заради учителя го наравете.

Тя е малко сложна нашата. Ако харесат варианта за пътуване с влак аз и приятелката ми ще носим отговорност по документи за престоя в хотела, т.е. ние сключваме договора с туристическата агенция, а не учителя. Въпроса е, че ще сме по - малко от 40 човека, а за такава бройка фирмата не може да ни осигури евтин транспорт. (Макар че така, по груби сметки излиза по - евтино малка група с влак, отколкото голяма с автобуса на фирмата) И де факто транспорта ни е отделно от всичко друго... Сложна е, на място, на гарата ще видим кое е най-удачен вариянт.

Тузаро, една дребна с дълга черна коса?

tuzaro
10-07-2009, 20:05
дребна ама циците са и много добре уформени и стегнати майна. 8-)

babity
10-07-2009, 20:07
В съседния клас е. 'Ма к'ва слава има...

tuzaro
10-07-2009, 20:08
щом аз я знам, нема ква друга да и е славата :lol:
А в твоя клас има ли туркини, че аз бях на изпит с една и май ми каза че там учи, ама имаше такова име никъв шанс да го запомна.

babity
10-07-2009, 20:11
щом аз я знам, нема ква друга да и е славата :lol:
А в твоя клас има ли туркини, че аз бях на изпит с една и май ми каза че там учи, ама имаше такова име никъв шанс да го запомна.

В моя и в съседния клас няма, ама от випуск 2009 имаше една Лювейде... За друга не се сещам. А ти... да познаваш един Гануков? От моя клас е.

tuzaro
10-07-2009, 20:12
познато ми е, от мойто даскало ли трябва да е?

babity
10-07-2009, 20:13
познато ми е, от мойто даскало ли трябва да е?

Не, не. В моя клас е, преди е учил в няк'во частно.

tuzaro
10-07-2009, 20:16
познато ми е ама не мога да включа майна.

Canis_Dirus
10-07-2009, 20:17
Тя е малко сложна нашата. Ако харесат варианта за пътуване с влак аз и приятелката ми ще носим отговорност по документи за престоя в хотела, т.е. ние сключваме договора с туристическата агенция, а не учителя. Въпроса е, че ще сме по - малко от 40 човека, а за такава бройка фирмата не може да ни осигури евтин транспорт. (Макар че така, по груби сметки излиза по - евтино малка група с влак, отколкото голяма с автобуса на фирмата) И де факто транспорта ни е отделно от всичко друго... Сложна е, на място, на гарата ще видим кое е най-удачен вариянт.

Тузаро, една дребна с дълга черна коса?

В никакъв случай не подписвайте договор. Тоест подпишете, но да стой вътре, че няма да носите отговорност.

babity
10-07-2009, 20:20
Еми ок, ако отидем с намерение да пътуваме с тази фирма окончателно ще го имам в предвид, защото жената каза нещо от сорта, че ние двете с приятелката ми можем да станем отговорници срещу някакви си преференции там... Аз и не разбирам за какво точно можем да носим отговорност при положение, че с групата пътува сътрудник на фирмата, ама... не разбирам, не знам. Благодаря за съвета!

machoka
10-08-2009, 01:01
добре бе деба, само аз ли смятам за дребнавост 10-20-30 лв разлика.. пътувайте си с коли, с автобус като бели хора.. кви са тия влакове, кви са тия кирии за левчета намаления? :shock:

cherinka
10-08-2009, 04:06
добре бе Д**а, само аз ли смятам за дребнавост 10-20-30 лв разлика.. пътувайте си с коли, с автобус като бели хора.. кви са тия влакове, кви са тия кирии за левчета намаления? :shock:
ми на стоп, де

babity
10-08-2009, 06:30
добре бе Д**а, само аз ли смятам за дребнавост 10-20-30 лв разлика.. пътувайте си с коли, с автобус като бели хора.. кви са тия влакове, кви са тия кирии за левчета намаления? :shock:

Въпроса при нас поне е принципен. Четирима човека са взели решение за 80 без да се поинтересуват от нашите искания. Всичкото това, което го вършим в момента с приятелката ми - обикаляне по агенции и измисляне на всевъзможни привилегии/намаления е просто за да подбием офертата на две "суперзвезди" от нашия клас. 'Щото няколко човека казахме, че с колела ще идем до Слънчев бряг, с приетата вече оферта няма да се съгласим.

SofiaRegularCunt, от де знаеш колко ми струва роклята? Верно, няма откъде да знаше, ама аз лично мога да се появя на бала с рокля уникат срещу 20 лв и пак да е супер яката рокля. Парите за роклите и костюмите варират доста, така че всеки си прави сметка според възможностите. Има неща около бала, които просто са на фиксирана цена и няма как да не ги дадеш, но има и такива, чиято цена играе, а за някои деца (до известна степен включвам себе си в това число) 6 - 7 лв разлика са доста пари.

Lorenzo
10-11-2009, 21:20
Мн е тъпо да разчиташ на автобуси :-D

5StaR
10-11-2009, 23:01
Пловдив - Слънчев Бряг - Автобус - 22лева . Пътувал съм 10000 пъти.
Удобно е, има почивка на Карнобат. Спира се в СТЗ. Сливен, Бургас - няма престой.

пс. в Яворов има ли яки пичета? 8-) 8-) или преобладават кочовете :(

tuzaro
10-12-2009, 06:46
Пловдив - Слънчев Бряг - Автобус - 22лева . Пътувал съм 10000 пъти.
Удобно е, има почивка на Карнобат. Спира се в СТЗ. Сливен, Бургас - няма престой.

пс. в Яворов има ли яки пичета? 8-) 8-) или преобладават кочовете :( пълно е с кypви майна 8-)