PDA

View Full Version : такава коса?



soni4kuu
10-07-2009, 18:53
здравейте,моят въпрос е как да си направя косата така без изправянията,топирането и тн,а като нейната ~~> http://pri4eski.net/index.php?option=com_seyret&task=videodirectlink&id=6 тоест самата коса-моята е много гъста и не я харесвам,но този вид коса много ме кефи и искам да ми стане така!Някакви идеи???

Romance
10-07-2009, 19:20
малко съм неадекватна тази вечер, но изобщо не те разбрах..
как така без изправянето и лакирването..?!

Vimeo
10-07-2009, 20:28
Ам ако видиш тя е азиатка и на всички азиатки са с прави коси.

soni4kuu
10-08-2009, 10:07
знам,че косите на азиатките са черни и прави,но много ме кефи как изглежда някаква супер мека като памук и тн.И се чудех дали мога да я направя така и ако може как!?

petiam
10-08-2009, 10:09
знам,че косите на азиатките са черни и прави,но много ме кефи как изглежда някаква супер мека като памук и тн.И се чудех дали мога да я направя така и ако може как!?

+1

Наистина косата много ми харесваа :) :) :)

sunshine92
10-08-2009, 11:09
Ако говориш за блясъка спокойно можеш да го постигнеш с козметика за блясък (шампоан, балсам, лусион) или пък и прави маски за блясък. Относно останалата част ... изправянето, ако твоята коса е чуплива единствените начини са преса или изправяне със сешуар.

soni4kuu
10-08-2009, 11:28
мерси sunshine92 :-) проблема е точно,че косата ми е много чуплива,по принцип се къдри в краищата и много ме дразни а ставам в 6 часа сутринта за училище,а не мога да ставам в 5,5 и 30 за да я изправя!!
Но за другото много ти благодаря :-)

sunshine92
10-08-2009, 16:31
Е няма защо. Забравила съм за тупирането. Можеш да го заместиш с така наречените "вафлички" само в корените. :wink:

FuckingFreak
10-09-2009, 11:51
знам,че косите на азиатките са черни и прави,но много ме кефи как изглежда някаква супер мека като памук и тн.И се чудех дали мога да я направя така и ако може как!?

Според мен всичко зависи от това какъв косъм има човек.А не е до маски,балсами и тем подобни работи.Например има хора с дебел и твърд косъм,има и такива с тънък и мек.А има и хора които са нещо посредата.Природа.

silwinka
10-09-2009, 13:07
Скъпа , не можеш да постигнеш чак пък същатата ( защото тя има различен косъм и коса от твойта .. ) Можеш да позлваш няк'ви мазила , преси , гребеени , балсам , шампоан - ще стане :) :grin:

bilqnavod
10-12-2009, 11:12
Без намеса от странични фактори едва ли ще се получи. Просто нрйната коса е великолепна и аз искам такава.... :-)