PDA

View Full Version : повръщане..



darinf666
10-08-2009, 03:31
снощи пих ескапел в 9 часа а сутрента повърнах преди малко в 7 .. нали вече трябва да е повлияло защото пишеше че не трябва да се повръща три часа след приема ... имам симптоми треперене но искам да попитам нали трябва да е подеиствало и не пречи че съм го повърнала сега..вас колко време ви боля корема сега сутрента имах болки в корема но при вас траеха ли дълго

hottie
10-08-2009, 06:34
Би трябвало да се е абсорбирал. Но прочети какво пише в листовката - там си пише.
А болките в корема са сигурно заради повръщането, вирус ала бала.

darinf666
10-08-2009, 06:41
Би трябвало да се е абсорбирал. Но прочети какво пише в листовката - там си пише.
А болките в корема са сигурно заради повръщането, вирус ала бала. листовката я четох дори и в нета видях :( само с извинение какво ще рече да се абсорбира :(

darinf666
10-08-2009, 06:43
аз си мислех да не болките да са от хапчето но и аз съм малко болна но сега няма да пия хапчета за настинката да не стане някоя реакция :(

shell
10-08-2009, 07:02
Би трябвало да се е абсорбирал. Но прочети какво пише в листовката - там си пише.
А болките в корема са сигурно заради повръщането, вирус ала бала. листовката я четох дори и в нета видях :( само с извинение какво ще рече да се абсорбира :(
това значи,че организма ти е разтворил таблетката и е поел съсставките :) с една дума медикамента се е усвоил от организма ти :)

darinf666
10-08-2009, 08:54
сега трябва да смуча едни хапчета за гърло и да си впръсквам един с преи в гърлото и искам да попитам дали ммогат да направят реакция и ако може коа вече щте мога да ги пия..това са праскането е биопарокс

Rofl4e
10-08-2009, 10:30
ейй тва ескапеле за отрова го имате мамаму стара
като ви е страх от него за кво го пиете изобщо?

Щом си достатачно голяма за секс трябва да си и достатачно зряла да поемаш отговорност за постъпките си.

darinf666
10-08-2009, 10:52
ейй тва ескапеле за отрова го имате мамаму стара
като ви е страх от него за кво го пиете изобщо?

Щом си достатачно голяма за секс трябва да си и достатачно зряла да поемаш отговорност за постъпките си. ами поемам си ги

Josefinne
10-08-2009, 12:23
Това, дали може да има реакция и дали препаратите за гърло могат да повлияят на абсорбацията на ескапел, може да ти каже само фармацефт. Тия хора за тая цел имат ВИСШЕ образование, няма начин някой на 17 години да ти го каже това.

darinf666
10-12-2009, 10:50
ескапел наистина помага направих си тест sure check и ми показа една черта :grin: :grin: :grin: :grin:

bilqnavod
10-12-2009, 12:52
Еи с тоя ескапел шега не бива. Първо се предпазвайте качествено а след това мислете за ескапел.

darinf666
10-12-2009, 15:58
на вас случвало ли ви се е от ескапел само да ви прицапа и да спре .. преди малко ми стана така само една капчица и това е :(

sunnymoon
10-12-2009, 17:22
това приницпно е един от страницните ефекти, пише го и в Листовката!!!
• Възможна е промяна във вида на менструацията. При повечето жени настъпва нормална менструация в очакваното време, но при някои може да има закъснение или преждевременно настъпване на менструацията. Възможна е появата на неправилни кръвотечения или зацапване до следващата редовна менструация. В случай, че менструацията Ви закъснява с повече от 5 дни или е необичайно оскъдна или обилна, обърнете се към Вашия лекар възможно най-скоро

При мен също имаше такова неща вторият път като го пих, но различни хора, различни организми, различни реакции, не се притеснявай излишно...