PDA

View Full Version : промяна



girl4eety
10-08-2009, 08:05
Хора, знам, че ви е писнало от моите тееми...но наистина се нуждая от помощ

Искам да направя в себе си някаква промяна, и да стана едно красиво момиче, тъй като в момента въобще ама въобще не се харесвам..мисля се за много грозна
И ако може да ми дадете някакви идеи да се променя малко външно за да стана по-красива

В мен въобще не си харесвам
1-косата /като цяло-цвят,прическа -- и искам малко да си я променя-идеи/

2-веждите /никога не мога да си ги направя в идеалната форма/

3-имам някакви петна по лицето като лунички и много ме дразнат и искам да ги махна и др. неща

ТА ... дайте някакви идеи да променя коренно външността си, защото ми писна всички да ме пренебрегват, че съм била грозна и някакви такива...моля ви не ме убиждайте, защото не знаете колко е гадно всеки 2ри да ти вика-виж се колко си грозна, все едно си от някой филм на ужасите,баба Яга е по-хубава от теб и т.н...

Искам и аз да стана красива и да не ми се присмиват,приемам всякакви идеи, за да се променя външността и да се чувствам добре във кожата си и да ходя с висока дигната глава
благодаря

meche95
10-08-2009, 08:07
я дай снимка щото наистина се съмнявам да е така както го описваш секи си има своята красота

magicfairy
10-08-2009, 08:11
Като за начало не се връзвай на хорското мнение, може да си адската красавица и все ще се намери някой, който да те обиди, важното е ти да си се харесваш.

1. За косата, ами щом не ти харесва цвета, боядисай се, или си направи кичури, а прическата, амии зависи каква ти е косата, ако е права можеш да се подстрижеш късо, или пък поразвови се в интернет, има много яки прически. :)

2. Веждите, амии иди на козметик, тя ще ти ги направи както искаш и хубави. :)

3. Ами нямам никаква идея.. Иди при дерматолог. :)



Също така можеш да опиташ да промениш гардероба си, разнообрази стила си на обличане, пробвай нещо ново. :)

girl4eety
10-08-2009, 08:11
Давах веднът тук в тийн-а снимка и повечето, започнаха да ми се присмиват, така че вече не давам искам ако може така да ми кажете

iiordanova
10-08-2009, 08:21
Тези .. които ти се пресмиват са просто комплексари.
По-добре дай снимка , защото така едва ли някой може да каже с точност.

petiam
10-08-2009, 10:28
Като за начало не се връзвай на хорското мнение, може да си адската красавица и все ще се намери някой, който да те обиди, важното е ти да си се харесваш.

1. За косата, ами щом не ти харесва цвета, боядисай се, или си направи кичури, а прическата, амии зависи каква ти е косата, ако е права можеш да се подстрижеш късо, или пък поразвови се в интернет, има много яки прически. :)

2. Веждите, амии иди на козметик, тя ще ти ги направи както искаш и хубави. :)

3. Ами нямам никаква идея.. Иди при дерматолог. :)


Също така можеш да опиташ да промениш гардероба си, разнообрази стила си на обличане, пробвай нещо ново. :)




+ 1

Ако се харесваш и другите ще те харесват . И си повдигни самочувствието :) А ако някой те обиди - кажи му, че не си на неговото ниво и т.н.

УСПЕХ с промяната !!!

zvezdichkaaa
10-08-2009, 10:44
Е добре де как да ти дадем съвети да се промениш,като незнаем каква си в момента?!!

mirki4a
10-08-2009, 12:50
снимка?

ByK
10-08-2009, 13:31
Като за начало не се връзвай на хорското мнение, може да си адската красавица и все ще се намери някой, който да те обиди, важното е ти да си се харесваш.

1. За косата, ами щом не ти харесва цвета, боядисай се, или си направи кичури, а прическата, амии зависи каква ти е косата, ако е права можеш да се подстрижеш късо, или пък поразвови се в интернет, има много яки прически. :)

2. Веждите, амии иди на козметик, тя ще ти ги направи както искаш и хубави. :)

3. Ами нямам никаква идея.. Иди при дерматолог. :)


Също така можеш да опиташ да промениш гардероба си, разнообрази стила си на обличане, пробвай нещо ново. :)




+ 1

Ако се харесваш и другите ще те харесват . И си повдигни самочувствието :) А ако някой те обиди - кажи му, че не си на неговото ниво и т.н.

УСПЕХ с промяната !!!

emili21
10-08-2009, 13:35
Аз също като girl4eety искам да се променя.. :) И дори вече съм решила какво да направя.. :D Само трябва да се впусна в деиствие.. :-P Дано да успея да постигна това което искам.. :) :-)

bori96
10-08-2009, 15:59
Вярвай ми, наистина е много трудно някой да ти каже какво да промениш, преди да те види. Затова пусни според мен снимка и изобщо не обръщай внимание на олиггофренчетата. Който не те харесва да не те гледа.

slynchoo
10-08-2009, 16:02
Като за начало не се връзвай на хорското мнение, може да си адската красавица и все ще се намери някой, който да те обиди, важното е ти да си се харесваш.

1. За косата, ами щом не ти харесва цвета, боядисай се, или си направи кичури, а прическата, амии зависи каква ти е косата, ако е права можеш да се подстрижеш късо, или пък поразвови се в интернет, има много яки прически. :)

2. Веждите, амии иди на козметик, тя ще ти ги направи както искаш и хубави. :)

3. Ами нямам никаква идея.. Иди при дерматолог. :)



Също така можеш да опиташ да промениш гардероба си, разнообрази стила си на обличане, пробвай нещо ново. :)

+1 и започни да уважаваш повече себе си.

lipstik
10-08-2009, 16:25
Ами ти ако си наистина толкова грозна колкото се описваш,каквото и да направиш,ще си останеш такава.Съжаляавм,че ти го казавам,но една прическа няма да направи кой знае какво...

petiam
10-08-2009, 17:30
Ами ти ако си наистина толкова грозна колкото се описваш,каквото и да направиш,ще си останеш такава.Съжаляавм,че ти го казавам,но една прическа няма да направи кой знае какво...

всеки може да се промени ... прическа,хубаво тяло, козметик и самочувствие и е готова работата :)

Повярвай ми - ако ти не се харесваш и другите няма да те харесват ! Ако ти се харесваш - и другите ще те харесват ! :) :) :)

Но дай снимка, за да ти кажем по - конкретно какво!

billytalent
10-08-2009, 17:38
Няма как да ти кажем какво да промениш,след като си нямаме никаква представа как изглеждаш и какво ще ти отива,все едно да отидеш на фризьор и той да те подстригва със завързани очи,а и не вярвам да си толква грозна колкото се изкарваш,просто нямаш никакво самочувствие и се подценяваш адски много

Pepincetyy
10-08-2009, 17:46
Няма как да ти кажем какво да промениш,след като си нямаме никаква представа как изглеждаш и какво ще ти отива,все едно да отидеш на фризьор и той да те подстригва със завързани очи,а и не вярвам да си толква грозна колкото се изкарваш,просто нямаш никакво самочувствие и се подценяваш адски много
+1

bloodyF
10-08-2009, 18:16
Няма как да ти кажем какво да промениш,след като си нямаме никаква представа как изглеждаш и какво ще ти отива,все едно да отидеш на фризьор и той да те подстригва със завързани очи,а и не вярвам да си толква грозна колкото се изкарваш,просто нямаш никакво самочувствие и се подценяваш адски много
+1

yozii
10-08-2009, 22:30
снимка :smt105 ..