PDA

View Full Version : пъпки... о.0



kokoji
10-08-2009, 09:10
Здравейте,
Имам следния проблем - множество пъпки по задните части и задната част на бедрата. Освен това тези области са и леко зачервени от време на време. Това е по скоро като Акне и не е от скоро, но чак сега се замислих. Някакви съвети? :-o

tochica
10-08-2009, 14:19
трябва ти дерматолог

lawl
10-08-2009, 14:36
Здравейте,
Имам следния проблем - множество пъпки по задните части и задната част на бедрата. Освен това тези области са и леко зачервени от време на време. Това е по скоро като Акне и не е от скоро, но чак сега се замислих. Някакви съвети? :-o

Аз откакто се помня лявото ми бедро е в някакви тъмни петна , като белези от пъпки и през лятото имах пъпки даже , ама също като твоите , не акне ми някакви други...Аз не им обръщам внимание , но ако искаш за по сигурно ги покажи на родителите си , те имат опит :)

AlaBalaa
10-08-2009, 14:42
да бе се огъзи на родителите си :D та не знам, но вчера 1приятелка ми препоръча син спирт за горене и аз се очудих, но каза че помогнал на синът и не знам дали става за тези пъпки, но пробвай 1-2дена ако искаш

Abigoria
10-08-2009, 14:53
да бе се огъзи на родителите си :D та не знам, но вчера 1приятелка ми препоръча син спирт за горене и аз се очудих, но каза че помогнал на синът и не знам дали става за тези пъпки, но пробвай 1-2дена ако искаш

Ако щеш вярвай, аз нищо не разбрах... Чий син, какъв спирт, к'ви 5 лева... :?

lawl
10-08-2009, 14:55
да бе се огъзи на родителите си :D та не знам, но вчера 1приятелка ми препоръча син спирт за горене и аз се очудих, но каза че помогнал на синът и не знам дали става за тези пъпки, но пробвай 1-2дена ако искаш

Не може ли просто да си покаже бедрото , родители са му все пак .. -.-

ameli
10-08-2009, 17:45
спарил ти се е задника, като седиш на едно място 8-)

AlaBalaa
10-08-2009, 19:52
да бе се огъзи на родителите си :D та не знам, но вчера 1приятелка ми препоръча син спирт за горене и аз се очудих, но каза че помогнал на синът и не знам дали става за тези пъпки, но пробвай 1-2дена ако искаш

Ако щеш вярвай, аз нищо не разбрах... Чий син, какъв спирт, к'ви 5 лева... :?
да и аз сега като го чета не разбрах
та 1 приятелка ми препоръча син спирт за горене за пъпките синът и така си излекувал пъпките по гърба така че ако иска да пробва с памък да ги маже 1-2 дена ако не на лекар за мехлем :)
и се бъзиках за това да се огъзи да каже на техните, но щом е писал тук

ameli
10-09-2009, 07:56
да бе се огъзи на родителите си :D та не знам, но вчера 1приятелка ми препоръча син спирт за горене и аз се очудих, но каза че помогнал на синът и не знам дали става за тези пъпки, но пробвай 1-2дена ако искаш

Ако щеш вярвай, аз нищо не разбрах... Чий син, какъв спирт, к'ви 5 лева... :?
да и аз сега като го чета не разбрах
та 1 приятелка ми препоръча син спирт за горене за пъпките синът и така си излекувал пъпките по гърба така че ако иска да пробва с памък да ги маже 1-2 дена ако не на лекар за мехлем :)
и се бъзиках за това да се огъзи да каже на техните, но щом е писал тук

добре ще е да ползваш препинателните знаци, щото пак не се разбира много много. чак на 3тото четене схванах за къф син става дума

DimovB
10-09-2009, 08:02
къпи си задника по-често и си изтърквай кирТа добре

тези пъпки излизат от запотяване и замърсяване

AlaBalaa
10-09-2009, 11:07
къпи си задника по-често и си изтърквай кирТа добре

тези пъпки излизат от запотяване и замърсяване
да може и от това да е

а за по-горе ади ади разбрал си ме :) :-D